دنزل واشنگتن و مایکل بی جردن با این تریلر مجله ای برای اردن شما را به گریه خواهند انداخت

واقعا ، مجله ای برای اردن. شما ما را در “ستایش مایکل بی جردن” داشتید. سپس پیش رفتید و اضافه کردید ، “کارگردانی دنزل واشنگتن است.” و سپس باید پیش بروید و تمام این احساسات را در بالا جمع کنید از ما در اولین تریلر رسمی این کشنده بند قلب؟ و در کریسمس می افتد ؟! به سادگی بافت کافی در جهان وجود ندارد. اولین تریلر رسمی تلاش کارگردانی واشنگتن ، A Journal for Jordan ، را در فیلم بالا مشاهده کنید.

همانطور که می توانید بگویید ، “ژورنال” که در عنوان A به آن اشاره شده است. ژورنال برای جردن ، به یک دفتر خاطرات اشاره می کند که پدری (مایکل بی جردن) برای پسر تازه متولد شده اش ترک می کند. چرا او نمی تواند تمام خرد خود را شخصاً منتقل کند؟ زیرا بدترین نتیجه ممکن برای گروهبان اول چارلز مونرو کینگ رقم خورد. او در حین خدمت به ارتش ما در خارج از عراق بر اثر انفجار بمب کنار جاده ای کشته شد. و مادر جردن ، دانا کاندی. و هنگامی که اعتبارنامه وی را بشنوید ، خواهید فهمید که چرا استودیوها اینقدر سخت تلاش کردند تا داستان خانواده او را به نمایش بگذارند. کاندی سردبیر ارشد نیویورک تایمز بود و همچنین بخشی از تیم گزارشگری بود که برنده جایزه پولیتزر شد. او همچنین سمت معاون ارشد و ناشر Simon & Schuster را در اختیار داشت. نیازی به گفتن نیست ، Canedy می داند که داستان خوبی می سازد و عناصر آن در تریلر A Journal for Jordan آمده است.

آخرین تلاش کارگردانی دنزل واشنگتن ، درام Fences 2016 ، نشان داد توانایی او برای نمایش یک نمایشنامه برنده جایزه پولیتزر به روی صفحه نمایش ، در عین حال تمرکز دقیق بر اجراهای قدرتمند بازیگران اصلی خود (در این مورد ، خود و ویولا دیویس). این بدان معناست که واشنگتن مجله ای را برای اردن به عنوان فیلمنامه ای که می خواست کارگردانی کند انتخاب کرد ، و این بسیار منطقی است که فکر کنیم مایکل بی جردن چقدر می تواند تحت هدایت واشنگتن ، یکی از بزرگترین بازیگران ، خوب باشد. از نسل ما تصور کنید کار دنزل از MBJ چیست؟ ما باید فوراً این را ببینیم.

و سپس ، عنصر جذاب دیگر ، تکیه بر یک تازه وارد نسبی در Chante Adams در نقش محوری دانا کاندی است. به نظر می رسد نقشی که چندین بازیگر زن برای دستیابی به آن تلاش می کردند ، بنابراین ما مشتاقیم ببینیم او چه شیمی با جردن دارد تا رابطه ای را که باید ستون فقرات این درام باشد بفروشد.

تریلر مزاح خوبی بود این قلب فیلم را تثبیت می کند و مشتی است که در انتظار تماشاگران است. در ماه دسامبر ، ما خودمان خواهیم دید که آیا مجله ای برای اردن درامی دلخراش است که بهترین دوست خود را برای گریه خوب به آنجا می برید ، یا یک مدعی اسکار است که به نظر می رسد در کمپین های طولانی جوایز پا داشته باشد. فصل یا هر دو.

معتاد فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *