در The Heights نمایش ویدیویی یکی از نمادین ترین آهنگ های Lin-Manuel Miranda

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک کنید یا از طریق پیوندها خرید کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

موزیکال برادوی ، همیلتون توانسته است به یک احساس جهانی تبدیل شود و این قبل از فیلمبرداری مرحله تولید دیزنی + بود. اما قبل از اقتباس از زندگی الكساندر همیلتون برای صحنه ، اولین موزیكال لین-مانوئل میراندا در بلندی ها به صحنه آمد و تعداد زیادی جوایز تونی را از آن خود كرد. نسخه کامل فیلم این تابستان به سینماها و HBO Max می آید و یک ویدیوی جدید یکی از نمادین ترین آهنگ های میراندا را نشان می دهد.

در Heights اولین بار در سال 2008 در برادوی پخش شد ، و باعث شد Lin- مانوئل میراندا به لطف نقش دوگانه خود به عنوان نویسنده و بازیگر ستاره ای است. نسخه فیلم توسط John M. Chu کارگردان Crazy Rich Asians هدایت می شود و در ابتدا قرار بود ژوئن گذشته به سینماها برود ، قبل از اینکه یک سال به تعویق بیفتد. به نظر می رسد در Heights یک نمایش بصری است و یک کلیپ جدید نشان می دهد که توقف نمایش 96000 œ € است. در زیر آن را بررسی کنید.

آیا این فیلم می تواند از قبل اکران شود؟ این به خاطر آهنگهایی از این دست است که لین-مانوئل میراندا با رسیدن In Heights به برادوی موفق شد تعداد زیادی از Tonys را به خانه ببرد. و اکنون که اقتباس فیلم تقریباً به اینجا رسیده است ، نمایش OG مطمئناً عشق زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

ویدیوی فوق از یوتیوب رسمی Warner Bros به ما می آید و نشان می دهد که چه تجربه بصری œ € 96،000 â € در طول زمان اجرا در Heightsâ خواهد بود. این آهنگ در صحنه محبوب است ، اما تنظیمات رقص و تنظیمات نشان داده شده در کلیپ نشان می دهد که اقتباس فیلم تا چه حد عالی خواهد بود.

در Heights همان روز تئاترها به HBO Max وارد می شوند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

œ96،000 â € یک آهنگ عظیم است ، آهنگی که تقریباً هر عضو بازیگران را شامل می شود. گرچه هیجان Act I نزدیکتر است که قبل از قطع شدن بازی می کند ، اما در واقع درست در نیمه راه اولین اقدام اتفاق می افتد. لین-مانوئل میراندا آهنگهای پرطرفدار زیادی را در سراسر Heights دارد.

نسخه فیلم 96،000 œ € چند تغییر در نمادین در مسیر Heights ایجاد کرد. آهنگ کامل در حال حاضر برای پخش در رسانه هایی مانند Spotify در دسترس است و نشان می دهد که پایان داستان برای حماسه بیشتر شدن آن گسترش یافته است. علاوه بر این ، تغییرات کمی در غزل ایجاد شده است.

در آن فیلم سینمایی In the Heights آنتونی راموس مورد علاقه همیلتون در نقش اوسنوی بازی می کند ، نقشی که ابتدا توسط لین-مانوئه میراندا در برادوی ایجاد شد. آن دسته از طرفداران این نویسنده-بازیگر می توانند آرام باشند ، زیرا میراندا همچنان در نقش The Piragua Guy بازی خواهد کرد. و بله ، او تعدادی تکنوازی آوازی خواهد داشت.

در Heights در 11 ژوئن به سینماها و HBO Max وارد می شود. در همین حال ، برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 ما را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *