در میان مشکلات حقوقی ، جانی دپ همچنان پاییز امسال جایزه بازیگری معتبری را دریافت می کند

جانی دپ در دو سال گذشته دقیقاً روی حرفه خود تمرکز نکرده است زیرا درگیر چندین نبرد طولانی مدت حقوقی بوده که توجه او را به خود جلب کرده است. تنها فیلمی که او اخیراً ساخته است در تاریخ اکران ناشی از کووید نشسته است و پروژه هایی که قرار بود روی آن کار کند ، مانند حق رای دادن جانوران شگفت انگیز ، توسط دیگر بازیگران گرفته شده است. با این اوصاف ، بحث اینکه دپ تا به حال حرفه چشمگیری نداشته است ، دشوار است ، که احتمالاً دلیل نهایی این است که او در جشنواره فیلم سن سباستین امسال با بالاترین جایزه این رویداد مورد تقدیر قرار گرفته است.

جشنواره فیلم سن سباستین ، که هر سال در اسپانیا برگزار می شود ، اعلام کرده است که در مراسم امسال جانی دپ جایزه Donostia را دریافت می کند ، بالاترین افتخار جشنواره. این جایزه به سال 1986 برمی گردد که به گرگوری پک اهدا شد. از آن زمان ، این جایزه هر ساله ، اغلب به چندین گیرنده در یک سال اهدا می شود. برندگان قبلی نیز شامل لورن باکال ، آل پاچینو ، جولی اندروز ، ایان مک کلن و دنزل واشنگتن هستند. ویگو مورتنسن سال گذشته دریافت کننده آن بود.

از یک سو ، سخت است که استدلال شود که جانی دپ دارای یک جایزه حرفه ای شایسته نبوده است. او سه بار نامزد جایزه اسکار است که مسئولیت بسیاری از نقش های به یاد ماندنی فیلم و شخصیت های شاخص را بر عهده دارد. از بازی نامزد اسکارش به عنوان کاپیتان جک اسپارو در حق رای دادن دزدان دریایی کارائیب گرفته تا فیلمهای متعددش با تیم برتون ، که اغلب عالی بوده اند و همیشه به یاد ماندنی هستند ، او مطمئناً یک فیلمنامه تاثیرگذار ساخته است.

در در عین حال ، زمان اعطای جایزه به احتمال زیاد برای بسیاری از افراد مسئله ساز خواهد بود ، زیرا حرفه جانی دپ آن چیزی نیست که اکثر مردم وقتی این روزها درباره او فکر می کنند فکر می کنند. این بازیگر درگیر مجموعه ای از نبردهای حقوقی از جمله همسر سابقش ، امبر هرد ، بازیگر بوده است. اواخر سال گذشته ، یک دادگاه بریتانیا علیه این بازیگر در پرونده افترا علیه روزنامه ای که دپ را “زن کتک زن” خوانده بود ، شناخته شد. بلافاصله پس از آن ، برادران وارنر و دپ توافق کردند که از حق رای دادن Fantastic Beasts جدا شوند و نقش او در Grindelwald دوباره بازسازی شد.

همچنین گزارش شده است که حتی دیدن جانی دپ در یک دکوراسیون ساده در دزدان دریایی آینده فیلم کارائیب روی میز است علاوه بر این ، کارگردان جدیدترین فیلم دپ مدعی شده است که فیلم عمداً توسط استودیو دفن می شود. خودنمایی می کند بخشی از آن فقط ارتباط بازیگر با جشنواره است. به گفته Deadline ، دپ سال گذشته در مراسم تبلیغ کروک طلا: چند دور با شین مک گووان شرکت کرد ، و همچنین در اواخر دهه 90 با تری گیلیام هنگامی که Fear and Loathing در لاس وگاس منتشر شد در جشنواره شرکت کرد.

علاقمندان به پارک موضوعی CinemaBlend و مورخ دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *