در اولین نگاه گسترده به اسپنسر ، کریستن استوارت نگاهی دراماتیک به پرنسس دیانا در حال مبارزه ارائه می دهد

یک دوره زمانی طولانی وجود داشت که بسیاری از تماشاگران فیلم استعداد کریستن استوارت را نوشتند. این بازیگر با بازی در حق رای قطبی گرگ و میش طرفداران زیادی را به دست آورد ، اما همچنین در مورد اینکه آیا او به عنوان یک مجری توانایی بیشتری دارد یا خیر ، گفتگوهای زیادی را ایجاد کرد. از آن زمان به بعد ، او در اثبات اشتباه منتقدانش کار بسیار خوبی انجام داد و با فیلمسازان با استعدادی مانند اولیویر آسایاس ، کلی رایچارت و کلیا دووال همکاری کرد و امسال به نظر می رسد او در مرکز بسیاری از جایزه اسکار پر سر و صدا است ، زیرا اسپنسر شاهزاده خانم دایانا با نام پابلو لاران به نظر می رسد که یک فیلم قدرتمند دراماتیک خواهد بود.

این فیلم قرار است پاییز امسال توسط نئون اکران شود و صبح امروز استودیو تمدید کرد برای اولین بار در کنفرانس سالانه برای صاحبان تئاتر که در قصر سزار در لاس وگاس ، نوادا برگزار می شود ، در سینماکن به آن نگاه کنید. تقریباً همزمان با انتشار جدیدترین پوستر تیزری برای اسپنسر به صورت آنلاین ، به شرکت کنندگان در این رویداد این فرصت داده شد که تریلر و صحنه ای کامل از فیلم را تماشا کنند.

ظاهر گسترده ای که به نمایش درآمد با هیچ نوع زمینه ای تنظیم نشده است ، بنابراین گفتن دقیقاً زمان وقوع آن در داستان فیلم دشوار است – که بر سختی هایی که دیانا فرانسس اسپنسر (کریستن استوارت) تجربه کرده است ، مشهور است. در نقش دیانا ، پرنسس ولز ، در طول ازدواج با شاهزاده چارلز (جک فارتینگ). با این حال ، آنچه می توانید بلافاصله از آن بخوانید این است که بین زوجینی که به زودی طلاق می گیرند تنش جدی وجود دارد. همه چیز در یک اتاق بیلیارد بسیار زیبا مزین می شود ، در حالی که دیانا و چارلز در طرف مقابل میز بازی واقع شده اند.

این عکس ها به نظر می رسد که یک میلیون مایل از یکدیگر فاصله دارند ، این زوج سلطنتی با هم گفتگو می کنند در موضوعات متعددی تنزل پیدا می کند – موضوعی که همه آنها در موضوعات مشترکی که این دو نفر در روابط خود با یکدیگر دارند مشترک است. از نظر رمزگذاری ، اتهاماتی از طرف طرفین در مورد خیانت مطرح می شود (به عنوان “تأخیر توسط کسی”) ، اما این صحبت با عدم پذیرش دیانا از پسرش که آماده رفتن به اولین سفر شکار خود است ، و گفتگو آمیخته است. در مورد گشتی که او برای بازدید از خانه قدیمی خود زده است. او به دیانا می گوید که باید دو نفر از او و شخصی که مطبوعات از او عکس می گیرند وجود داشته باشد. او توضیح می دهد که شهروندان انگلستان نمی خواهند آنها مردم باشند و گاهی اوقات شما باید بتوانید بدن خود را وادار به انجام کارهایی کنید که از آنها متنفر هستید.

ممکن است شما جمع شده باشید ، این لحظه ای از اسپنسر نیست که دارای عملکرد زیادی است ، اما این بخشی از چیزی است که عملکرد کریستن استوارت را برجسته می کند. این مسابقه جیغی نیست و گام های دراماتیک زیادی در اطراف وجود ندارد. او به سادگی احساسات خود را از طریق زایمان و زبان بدن خود تلگراف می کند و تصوری که ایجاد می کند چشمگیر است. این صحنه فقط یک نگاه اجمالی به ما نشان داد که از فیلم چه انتظاری داریم ، اما انتظارات ما در حال حاضر افزایش یافته است.

پس از نمایش های اولیه در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو و جشنواره فیلم ونیز ، اسپنسر قرار است وارد شود درست در قلب فصل جوایز – قرار است در 5 نوامبر در سینماها پخش شود. امیدوارم تا انتشار اولین تریلر زمان زیادی طول نکشد و در زمان پخش آن می توانید مطمئن باشید که آن را در اینجا پیدا خواهید کرد در CinemaBlend در همین حال ، برای پوشش بیشتر ما از CinemaCon 2021 ، در سایت باشید.

بومی نیوجرسی که LA را خانه می نامد. در Dreamatorium زندگی می کند یک کهنه سرباز CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی که از کلاس هفتم آرزویش را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *