در آستانه Thor 4 ، تسا تامپسون در مورد “رویای دیوانه” برای بازی در والکری صحبت می کند

ثور: راگناروک هنگام اکران در سال 2017 موجی ایجاد کرد. به کارگردانی Taika Watiti ، بومی نیوزیلند ، حق رای دادن به Thor را احیا کرد و طنز مورد نیاز مخاطبان MCU را داد. یکی از نکات قابل توجه در این فیلم تسا تامپسون در نقش والکیری بود ، یک جنگجوی اسگاردی جنگجوی الکلی در سیاره ساکار قرار گرفت.

جاده به ثور: راگناروک برای تسا تامپسون آسان نبود. در پست اخیر اینستاگرامی ، او نگاهی به اولین جلسات آموزش شیرین کاری خود ، که به گفته او “دست و پا چلفتی” بود ، به اشتراک گذاشت ، من خوشحالم که او استقامت کرد. به آنچه خانم بازیگر در شبکه های اجتماعی پست کرده نگاهی بیندازید:

پستی که توسط تسا تامپسون (tessamaethompson) به اشتراک گذاشته شد

در این پست ، ما چندین تخم مرغ عید پاک در پشت صحنه را می بینیم . در عکس آینه ، نقاشی از چهره والکیری – احتمالاً به عنوان مرجعی برای هنرمندان آرایش – و ورق دیگری با عنوان “دو انگشت بین دندان” را می بینیم ، که در ادامه لیست تمرینات آوازی (به عنوان فردی با تجربه بازیگری) را ذکر می کند. ، مطمئناً می توانم صداهای عجیب و غریبی را که برای گرم کردن صدای خود استفاده می کنیم تضمین کنم). تسا تامپسون همچنین یک فیلم از آموزش رزمی خود را به همراه داشت و یکی از خنجرهای سفارشی که والکیری در جنگ استفاده می کند را نشان داد. اینها فقط نگاهی اجمالی به دنیای تامپسون است و آنها فقط می توانند به کارهایی که وی باید برای شخصیت خود انجام داده اشاره داشته باشند. اینها حاکی از ساعتها آموزش جسمی و آوازی است.

جالبتر اینکه طرحهای والکری هنگام حضور در مجموعه های طنز Exiles و King in Black: Return of the Valkyries است. این تصاویر والکیری کاملاً متفاوتی را نشان می دهند ، به خصوص در مقایسه با چرخش اصلی بور او از صفحه چاپ شده.

این واقعاً از کیفیت اجرای تسا تامپسون حکایت دارد ، خصوصاً وقتی فکر می کنید که هنرمندان فقط تغییر نکرده اند رنگ موی والکیری یا لباس او – آنها کاملاً تغییر شکل دادند تا با بازیگر زن مطابقت داشته باشد. من آنها را سرزنش نمی کنم ، زیرا تصور اینکه کسی غیر از تامپسون در نقش قهرمان ساردونیک بازی کند که در مبارزه با هلا به کمک ثور آمد ، دشوار است. شوخ طبعی خشک والکیری یک آشفتگی شدید درونی را پوشانده بود ، تامپسون با یک تفاوت عجیب و غریب برای فیلمی که برخی از آن به عنوان کمدی معرفی کرده بودند ، بازی کرد. اگرچه در ابتدا تمایلی نداشت ، اما سرانجام جبهه میراث اثیری خود را پس می گیرد و در نهایت به حکمرانی New Asgard به جای ثور منجر می شود ، همانطور که در پایان Avengers: Endgame دیدیم.

والکیری در ثور باز خواهد گشت : Love and Thunder ، چهارمین فیلم از سری ثور و بیست و نهمین قسمت در جهان سینمایی مارول است. Taika Watiti به کارگردانی بازگشت و همچنین با جنیفر کایتین رابینسون فیلمنامه را نوشت. در کنار والکری و ثور ، ما همچنین با دکتر جین فاستر ناتالی پورتمن پیوند خواهیم خورد. عشق سابق ثور در راگناروک ظاهر نشد ، اما او با تصدیق مانتو Thor Mighty در برج عشق و تندر نقش برجسته ای را ایفا خواهد کرد.

دیگر بازیگران Thor: Love and Thunder شامل جیمی هستند اسکندر (لیدی سیف) و باند نگهبانان کهکشان ، مانند کریس پرات (پیتر کوئیل ، معروف به ستاره لرد) ، کارن گیلان (سحابی) ، دیو باوتیستا (دراکس ویرانگر) و پوم کلمنتیف (مانتیس). مشخص نیست که چگونه نگهبانان در طرح عشق و تندر ظاهر می شوند ، اما در ماه های آینده سرنخ های بیشتری ممکن است خود را نشان دهد. چندین فیلم سینمایی مارول پیش از آغاز نمایش عشق و تندر در سال 2022 وجود دارد ، مانند بیوه سیاه ، شانگ چی و افسانه ده حلقه ، ابدیت ها و مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه. شاید یک یا چند مورد از این فیلم ها زمینه ساز عبور مجدد مسیرهای ثور و نگهبانان باشد.

تسا تامپسون همچنین تمایل خود را برای دیدن یک شخصیت جدید در MCU ابراز کرده است – به طور خاص ، والکیری منطقی است ، درست است؟ پس از همه ، اگر شما به عنوان پادشاه New Asgard تاجگذاری خواهید کرد ، باید یک ملکه داشته باشید تا در کنار شما حکومت کند. در هر صورت ، من در حال تاسا تامپسون بیشتر هستم.

بازیگر ، خواننده و رقصنده گاه به گاه. پسندیدن: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، NJ Turnpike ، گوه های کفش کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *