درس کوین فایگ در مورد فیلم های مرد عنکبوتی سام Raimi که به Marvel کمک می کند فیلم بسازد امروز آموخت

وقتی صحبت از اقتباس های سینمایی مارول کامیکس به میان می آید ، کوین فایگ از روز اول حضور داشته است. و منظور من مرد آهنی نیست ، که دنیای سینمایی مارول تجربی را در سال 2008 آغاز کرد. من به این واقعیت اشاره می کنم که فیگ کارآموز لورن شولر دانر در فیلم اصلی مردان ایکس بود ، سپس تبدیل به یک بازیگر شد. دستیار آوی آراد در سه گانه مرد عنکبوتی سام ریمی. فیگ ده ها سال است که شاهد رشد و تکامل ژانر کمیک بوک است و حتی با مشارکت خود به شکل دادن به منظره کمک کرده است. بنابراین وقتی فرصتی برای صحبت کردن به دست آمد ، از او در مورد چیزهایی که در گذشته یاد گرفته بود و اینکه چگونه آنها را در فیلم های مدرن مارول استفاده می کند ، پرسیدم. پاسخ او در ویدئوی بالا آمده است.

کوین فایگ به عنوان رئیس استودیو مارول ، فرمان خود را بر روی فرمان یک دنیای سینمایی عظیم گذاشته است که اکنون بر فیلم هایی که در سینماها می بینیم و نمایش هایی که تماشا می کنیم تأثیر می گذارد. در Disney+ هر هفته. آوی آراد به شما خواهد گفت که زمانی که فیلم های تیغه ، مردان ایکس و مرد عنکبوتی را در استودیوهای رقیب قرار داد ، جهان متصل شخصیت های مارول را تصور کرد. اما این فیگ و تیمش بودند که همه چیز را زیر چتر مارول استودیو گرد هم آوردند و او از آن تاریخ به بعد است.

مشاهده نحوه بازگشت سام رایمی به ژانر Doctor Strange در Multiverse of Madness، and Spider-Man: No Way Home در حال بازگرداندن شرورانی از حق رای رایمی است ، من از فیگ پرسیدم آیا نحوه ساخت فیلم های آن زمان متفاوت است و اگر چنین است ، چگونه. او منحصراً به CinemaBlend گفت:

می دانید ، این برای من چندان متفاوت نیست. من می دانم که چشم انداز متفاوت است ، اما در قسمت داخلی آن ، من عمدتا در آنجا فیلم های اولیه Sam Raimi Spider-Man را تماشا می کردم و یاد می گرفتم. و من از گروهی از مردم که تلاش می کردند از انتظارات فراتر بروند ، و تلاش می کردند رویاهای کودکی خود و رویاهای کودکی طرفداران شخصیت ها را برآورده کنند ، تماشا کردم و آموختم. و این همان کاری است که ما از آن زمان در تک تک فیلم ها و سریال های تلویزیونی انجام داده ایم. بنابراین از این نظر ، دقیقاً یکسان است.

چیزی که مارول استودیو را از رقابت متمایز می کند این است که آنها تجربه مخاطب و طرفدار را در اولویت قرار می دهند و بعد از آن به تجارت فکر می کنند. به دلیل این تعهد ، آنها می توانند به نقطه ای برسند که شانگ چی (سیمو لیو) تحت درمان صفحه نمایش بزرگ قرار می گیرد ، در حالی که سوپرمن حتی نمی تواند در برادران وارنر و دی سی از زمین خارج شود. مارول درست کار می کند و تماشاگران پاسخ می دهند.

اما وقتی صحبت از بازگشت مجدد سام رایمی به مارول پس از ارائه سه گانه فیلم های مرد عنکبوتی می شود ، فایج توضیح می دهد:

در مورد شخصی توجه داشته باشید که بازگشت با سام از همان ابتدا در حرفه من در مارول ، بسیار سوررئال است و یک رویا به حقیقت می پیوندد. تماشای کار او و مشاهده رفتارهای او دوباره ، و درک این که حتی بیشتر از آن چیزی که به یاد می آورم وجود داشت که من از او لذت بردم و از او دیدن و ساختن این فیلم ها را آموختم … (واقعیت) که او پشت دوربین است و اکنون در اتاق برش که روی یک فیلم دکتر استرنج کار می کند ، یک رویای تمام عیار است.

پایه و اساس استودیو مارول در سال 2000 هنگامی که سه گانه Blade ، X-Men و Spider-Man برنده شد ، پایه گذاری شد. تماشاگران و به مدیران استودیو ثابت کردند که فیلم های کمیک می توانند موفق باشند. وقتی او درباره تاریخ ژانر نظر می دهد ، ما گوش می دهیم. فیلم بعدی او را تحت برچسب Marvel Studios ، Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ، در 3 سپتامبر در سینماها خواهید دید.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *