دردسر بزرگ دواین جانسون در فیلم چین کوچک چه می شود؟ اینجا جدیدترین هاست

شکی نیست که دواین جانسون مردی است که می داند چگونه مشغول باشد. پس از بازی در سه فیلم 2019 ، The Rock اخیراً با Jungle Cruise به صفحه بزرگ سینما بازگشت و او در کنار رایان رینولدز و گال گادوت در اخطار قرمز Netflix ستاره بعدی را خواهد داشت. جانسون همچنین Black Adam و DC League of Super-Pets را برای سال آینده آماده کرده است ، بدون ذکر تعدادی دیگر از پروژه های سینمایی در حال توسعه. از جمله گروه اخیر می توان به فیلم جدید Big Trouble in Little China اشاره کرد و ما سرانجام به روزرسانی نحوه پیشرفت آن را داریم.

ابتدا متوجه شدیم که دواین جانسون نسخه جدیدی از Big Trouble را هدایت می کند. در چین کوچک در سال 2015 ، و تا سال 2018 ، مشخص شد که این دنباله ای برای نسخه اصلی 1986 با بازی کرت راسل خواهد بود و نه بازسازی/راه اندازی مجدد. با این حال ، به روز رسانی ها از آن زمان اندک بوده است ، بنابراین Collider از تهیه کننده هیرام گارسیا ، که بنیانگذار Seven Bucks Productions با جانسون است ، پرسید که آیا فیلم هنوز در حال وقوع است. در اینجا نحوه پاسخ گارسیا به این شرح است:

این هنوز یک جاه طلبی ما است ، اما متأسفانه عوارضی با یک ویژگی قدیمی مانند آن که در طول این سالها به آن وابسته شده است ، به وجود می آید. ما واقعاً ایده جالبی در مورد آنچه می خواهیم با آن انجام دهیم داریم ، به ویژه از آنجا که هدف ما هرگز بازسازی Big Trouble نبود ، بلکه به سادگی ادامه آن بود. مشابه آنچه با جومانجی انجام دادیم ، ما داستان را ادامه می دهیم و مطمئن می شویم که نسخه اصلی به خودی خود است ، زیرا برای ما و طرفداران سراسر جهان بسیار مهم است. بنابراین نیازی به گفتن نیست که ما هنوز در حال انجام این امر هستیم ، اما مانند هر پروژه بزرگی ، جاده آسان نیست ، اما ما به آن پایبند هستیم! ما قصد داریم راهی برای ادامه داستان دردسر بزرگ در چین کوچک بیابیم.

بنابراین Big Trouble در چین کوچک به دنبال پیروی از جومانجی 2017 است: خوش آمدید جنگل ، که دواین جانسون در کنار کوین هارت ، جک بلک و کارن گیلان بازی کرد. در حالی که آن فیلم در همان تداوم جماجی اصلی از سال 1995 وجود داشت ، افرادی که فیلم تلخ بازیگر رابین ویلیامز را ندیده بودند و با تبدیل بازی معروف به یک بازی غیرقابل کنترل ، آن را تازه کرده بودند ، به راحتی می توانستند از آن لذت ببرند. بازی روی میز به یک بازی ویدئویی بدیهی است که این رویکرد کار کرد ، زیرا Welcome to the Jungle یک موفقیت مهم تجاری بود و راه را برای Jumanji: The Next Level در سال 2019 و Jumanji 4 در حال توسعه باز کرد.

متأسفانه ، موانعی وجود دارد برای از بین بردن این مشکل جدید در Big Trouble در چین کوچک ، اما دواین جانسون ، هیرام گارسیا و دیگر ذهن های خلاق درگیر از آن دست برنمی دارند ، خواه جان کارپنتر ، که کارگردان اصلی دردسر بزرگ در چین کوچک بود ، تایید می کند یا نه فیلم 1986 جک برتون کورت راسل به دوستش وانگ چی کمک می کند تا نامزد خود را از دست جادوگر قدیمی با نام دیوید لو پان نجات دهد. اگرچه دردسر بزرگ در چین کوچک به عنوان یک فیلم کلاسیک سینمایی در نظر گرفته می شود ، اما در اکران اولیه از استقبال گرم و جالبی برخوردار نبود و تنها کمی بیش از 11.1 میلیون دلار در گیشه به دست آورد.

حتی اگر دواین جانسون و تیمش موفق می شوند پیشرفت بزرگی را در فیلم جدید دردسر بزرگ در چین کوچک آغاز کنند ، سپس این سال مطرح می شود که در لیست اولویت های او کجا قرار دارد. جانسون به همراه جومانجی 4 به رهبری The King ، تهیه راه اندازی مجدد Scorpion King و ساخت فیلم های بیشتر بلک آدام متصل می شوند. چه کسی می داند ، شاید Red Notice قدم های The Old Guard and Army of the Dead (متأسفم ، نه شما ، 6 Underground) را دنبال کرده و دنباله ای را به ثمر برساند ، بنابراین Netflix ملزم به انجام هر کاری برای بازگشت جانسون است.

بدیهی است که در حال حاضر س questionsالات بسیار بیشتری از پاسخ ها وجود دارد ، اما به محض اینکه جزئیات مشخصی درباره مشکل بزرگ دواین جانسون در چین کوچک وارد شد ، به شما اطلاع می دهیم. در حال حاضر ، کار The Rock در Jungle Cruise هم در سینماها و هم در Disney+ Premier Access قابل مشاهده است و اولین نمایش Netflix Red Notice در 12 نوامبر انجام می شود.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *