دان چیدل به یاد می آورد که تمریناتش با جکی چان قبل از ساعت شلوغی شگفت انگیز 2 Cameo انجام شده است

دان چیدل یک جواهر کمیاب هالیوودی است. او یک بازیگر بازیگر است ، که در یک فیلم پرفروش بزرگ هالیوود یا یک درام مستقل جذاب به نظر می رسد همانطور که در خانه است. او با طیف گسترده ای از نقش ها در کمربند خود ، این حق را به دست آورد که کمی متهور باشد. با این حال ، او ممکن است زمانی که مقابل جکی چان ، فوق ستاره بین المللی قرار گرفت ، کمی بیش از حد اعتماد به نفس پیدا کرد.

این روزها ، دن چیدل مشغول به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش با اسطوره بسکتبال است لبرون جیمز در Space Jam 2. اما بیست سال پیش ، او بیشتر بخاطر کار در فیلم هایی مانند Boogie Nights و Out of Sight هنگامی که در مقابل یک اسطوره دیگر قرار گرفت ، در دنباله ای دیگر ، بیشتر شهرت داشت. حضور مختصر این بازیگر در ساعت شلوغی 2 همچنان یکی از ناراحت کننده ترین بازیگران وی است. این بیشتر به این دلیل است که شخصیتش کنی ، صاحب یک رستوران غذای چینی در لس آنجلس ، نه تنها با کریس تاکر ناسزا گفت ، بلکه او بازرس لی جکی چان را نیز درگیر نبردهای تن به تن کرد. با تساوی به پایان رسید بسیاری از مردم نمی توانند این را بگویند – مخصوصاً کسانی که بدلکاران حرفه ای آموزش ندیده اند.

دان چیدل اخیراً به Entertainment Weekly گفته است که وقتی ظاهر بازیگران ظاهر شد ، او در ابتدا قرار بود باسن خود را بگیرد لگد زد او می گوید موافقت کرده است تا زمانی که شخصیتش بیشتر مبارزه می کند ، این کار را انجام دهد. در حالی که در نهایت نحوه نمایش آن بر روی صفحه نمایش است ، اما معلوم می شود که آماده سازی صحنه کمی کمتر به نفع بازیگر انجام شده است:

ما به محل جکی رفتیم و جکی انگليسي خيلي كم صحبت مي كند و مي گويد: “باشه ، بريم. ما سریع می جنگیم. و او خیلی سخت شروع کرد. من می گفتم: “یو ، این یک فیلم است ، داداش.” خوشحالم که فکم شکسته نشد.

تعجبی ندارد که جکی چان حتی خنده دار ترین صحنه هایش را اینقدر جدی گرفته باشد. او به عنوان یکی از بهترین ستاره های اکشن هالیوود با دهه ها کار بدلکاری شگفت انگیز به نام خود ، به عنوان یکی از بهترین ستاره های اکشن هالیوود دست یافت. با این وجود ، تصور اینکه Don Cheadle به طور غیرمنتظره ای با چنین جلسه تمرینی شدید روبرو شود ، سرگرم کننده است. شما می توانید محصول نهایی کار آنها را در زیر مشاهده کنید:

در حالی که به نظر می رسد صحنه کمی استرس زا تر از آنچه Don Cheadle انتظار داشت ، باشد ، اما میراثی غیر منتظره نیز ایجاد کرد. این بازیگر به EW گفت که وقتی کندریک لامار در جایزه پولیتزر و برنده جایزه گرمی خود ، DAMN ، از خود به عنوان کونگ فو کنی یاد کرد ، نوازنده به شخصیت او در ساعت شلوغی 2 ادای احترام می کرد.

هر دو دان چیدل و جکی چان کارهای شگفت انگیزی را در سالهای پس از پیوستن ساعت شلوغی 2 انجام داده است. چیدل به MCU پیوست-و حتی نامزد جایزه امی برای بازی دو دقیقه ای خود در The Falcon and the Winter Soldier شد (او واقعاً متخصص در بیشترین کار است) حداقل زمان صفحه نمایش) جکی چان هنوز باسن را لگد می زند ، بجز دان چیدل ، و بدلکاری های خود را انجام می دهد حتی در سن 60 سالگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *