دانیل رادکلیف از هری پاتر فاش می کند که کدام بازیگر او را در هنگام فیلمبرداری ستاره دار کرده است

دنیل رادکلیف یکی از شناخته شده ترین ستاره ها در تمام هالیوود است. این بازیگر البته با بازی در نقش جادوگر مشهور در حق رای دادن هری پاتر ، نامی برای خود دست و پا کرد. با توجه به پایگاه عظیم طرفداران وی که جمع آوری شده است ، احتمالاً بسیاری از افراد با دیدن او غافلگیر خواهند شد. اما همانطور که اتفاق می افتد ، رادکلیف یک بار هنگام کار با یکی از همبازیانش در پاتر خود را تا حدودی مبهوت کرد و راستش را بخواهید ، من اصلا نمی توانم او را سرزنش کنم.

با بیستمین سالگرد اولین فیلم هری پاتر و سنگ جادو در اواخر سال جاری میلادی ، دنیل رادکلیف درباره زمان خود در فرنچایز نمادین تأمل کرده است. این بازیگر به تازگی در برنامه The Late Show به همراه استفن کلبرت ظاهر شده و در مورد برخی از بازیگران باورنکردنی که توانسته با آنها کار کند صحبت کرده است. در حالی که رادکلیف توضیح می داد که در دوران کودکی واقعاً از هم بازیگرانش نمی ترسید ، او یکی از برندگان اسکار را که او را شگفت زده کرد ، فاش کرد: از آن افراد اولین فردی که به یاد می آورم تحت تاثیر قرار گرفتن اش بود ، گری اولدمن بود ، زیرا این در آن سنی بود که من از شخصیت او و کار او آگاه بودم و همچنین در مورد بازیگری خودم جدی تر بودم ، بله ، قبل از آن وقتی با شخصی به عنوان کسی ملاقات می کردید ، یک کودک نه ساله بسیار سخت است ، مانند اینکه بعداً به شهرت برسند.

گری اولدمن بازیگر فوق العاده پرکاری است و هنگام پیوستن به دنیای جادوگران رزومه اش را کاملاً داشت. در سال 2004 هری پاتر و زندانی آزکابان. بنابراین کاملاً قابل درک است که دنیل رادکلیف جوان تا حدودی از بازیگر مشهور بترسد. احتمالاً اوایل اوضاع بدتر بود زیرا رادکلیف صحنه های کلیدی را با اولدمن به اشتراک گذاشت.

در مجموعه فیلم های هری پاتر ، گری اولدمن نقش سیریوس بلک ، ساکن قدیمی زندان آزکابان که متهم است که جیمز (بهترین دوستش) و مخفیگاه لیلی پاتر را به لرد ولدمورت فروخته است. این بعداً ثابت شد که این اشتباه است و سیریوس سرانجام رابطه نزدیکی با هری ، پسر خوانده اش ایجاد کرد. اگرچه بلک در جریان بازیگر سوم فرمان ققنوس در سال 2007 کشته شد ، اما او برای حضور کوتاهی در فیلم سینمایی کپی رایت فرانچایز ، یادگاران مرگ – قسمت 2 بازگشت.

در حالی که دانیل رادکلیف ممکن است نداشته توسط اکثر هم بازیگرانش مرعوب شده است ، این را نمی توان در مورد برخی از زوج های همکارش در هری پاتر گفت. تام فلتون ، بازیگر دراکو مالفوی ، که هیچ گاه از به اشتراک گذاشتن خاطره ای شیرین از صحنه تردید نمی كند ، به یاد می آورد كه از تصور كار با آلن ریکمن ، مرحوم و بزرگ ، غرق شده بود. و ایوانا لینچ ، بازیگر محبوب لونا لاگود ، در واقع اعتراف کرد که از بازی با خود رادکلیف و اما واتسون و روپرت گرینت عصبی بوده است. بازی در مقابل گری اولدمن در زندانی آزکابان ، و تعاملات آنها صادقانه تنها با پیشرفت سریال بهبود می یابد. از دو ستاره با استعداد کمتر انتظار ندارید و امیدوارم در آینده نزدیک دوباره شاهد همکاری دو تیم برای پروژه ای دیگر باشیم.

دنیل ردکلیف و گری اولدمن را ببینید. کار شما با پخش هر هشت فیلم هری پاتر روی طاووس است.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *