خاطره انگیز هیو جکمن “خاطرات مورد علاقه” را از فیلمبرداری فیلم علمی تخیلی به یاد می آورد

گاهی اوقات حضور یک بازیگر در صحنه فیلم می تواند بسیار استرس زا باشد. آنها با ساعت های طولانی ، خودخواهی های بزرگ و بسیاری از چالش های لجستیکی (به ویژه در دوران COVID) سروکار دارند. بنابراین ، همیشه خوب است وقتی بشنوید که یک ستاره تجربه خاصی در ساخت فیلم داشته است. به نظر می رسد که این اتفاق در مورد هیو جکمن هنگام فیلمبرداری فیلم علمی تخیلی نوآر جدیدش Reminiscence صادق بوده است-و او خاطرات فوق العاده زیادی برای اثبات آن دارد.

خاطره گویی ، به کارگردانی Westworld لیزا جوی ، یکی از خالقان ، دنیایی را تصور می کند که در آن تغییرات آب و هوایی شهرها را فرا گرفته است و بسیاری از مردم را در حسرت گذشته رها کرده است. نیک بنیستر (هیو جکمن) و امیلی att € واتس سندرز (تاندیو نیوتن) از دستگاهی استفاده می کنند که به مردم اجازه می دهد خاطرات خود را دوباره زنده کنند. اما پس از ناپدید شدن معشوق سابقش ، مای (ربکا فرگوسن) ، همان دستگاه برای زندگی نیک کلید می یابد. او نه تنها با گذراندن وقت با هم بلکه به دنبال سرنخ هایی در زمان حال و گذشته می گردد تا بفهمد چه اتفاقی برایش افتاده است. شاید بخواهید از دستگاه Reminiscence استفاده کنید. افراد فیلم نه تنها خاطرات خود را زنده می کنند ، بلکه به نظر می رسد درست در مقابل آنها در هولوگرام بازی می کنند. و هیو جکمن به IMDB گفت که فیلمبرداری از آن سکانس ها برای او برجسته بود: فکر نمی کنم این را قبلاً دیده باشم. شلیک آن چیزها با دستگاه Reminiscence باورنکردنی بود. همه این مطالب هولوگرام در دوربین واقعی است ، من هنوز نمی توانم توضیح دهم که آنها چگونه این کار را انجام داده اند.

سکانس های اکشن در Reminiscence قطعاً یکی از به یاد ماندنی ترین قسمت های فیلم است. در حقیقت ، تاندیو نیوتن خاطرات واضح خود را دارد که یکی تقریباً در اثر طوفان الکتریکی مختل شده است. با وجود این شکست تقریباً ، به راحتی می توان فهمید که چرا جکمن از فیلمبرداری چنین صحنه های شدید لذت می برد – به نظر می رسد که او عاشق یک چالش است. اما این نیز خوب است بدانید که خاطرات هولوگرام که نقش مهمی را در فیلم ایفا می کنند ، به همان اندازه که بر روی صحنه نمایش داشتند بسیار جذاب بودند.

اکنون که Reminiscence بسته شده و منتشر شده است ، ممکن است هیو جکمن دیگر نتواند هر روز چنین جلوه های جالبی را ببیند. اما او همچنان این روزها روحیه خوبی دارد – او حتی دعوا به ظاهر پایان ناپذیر خود را با رایان رینولدز متوقف کرد تا موفقیت فری گای را به او تبریک بگوید. او همچنین فیلمهای آینده جالبی در راه دارد ، از جمله بیوگرافی درباره انزو فراری ، اگرچه احتمالاً تعداد زیادی سکانس اکشن یا هولوگرام زیر آب وجود نخواهد داشت. برای پخش در HBO Max در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *