حتی همبازی شوالیه سبز Dev Patel طرفداران را تشنه بازیگر می کند

شوالیه سبز A24 یکی از بزرگترین بازدیدهای غافلگیر کننده تابستان بوده است. فانتزی قرون وسطایی با بازی Dev Patel تماشاگران را با داستان تاریک و زیبای آرتورین که توجه شما را به خود جلب می کند ، جذب کرده است و همچنین دارای بازی اصلی عالی از بازیگر اصلی است. پس از اولین نمایش فیلم ، طرفداران بلافاصله به سمت پاتل کشیده شدند و نمی توانند از تشنگی بازیگر دست بکشند. اکنون که فیلم بالاخره قابل مشاهده است ، فقط تشدید شده است. حتی یکی از همبازی های پاتل در شوالیه سبز طرفداران را برای بازیگر تشنه می کند.

شوالیه سبز ویتری است برای دی پاتل ، بازیگر نقش گاواین ، مرد جوانی که به سفر می رود. کشف خود برای یافتن شخصیت عنوان فیلم. رالف اینسون ، بازیگر شوالیه سبز ، می فهمد که چرا طرفداران فیلم نمی توانند به اندازه کافی از پاتل لذت ببرند ، و او ستایش بالایی برای همبازی خود دارد. اینسون در مورد تجربه خود در کار با پاتل و احساسی که نسبت به عملکرد خود دارد ، به Polygon گفت: من با برخی از بازیگران شگفت انگیز کار کرده ام ، اما Dev as Gawain فقط باورنکردنی است ، بسیار روح انگیز است و بسیار واقعی است ، و بسیار واقعی است ، و بسیار آسیب پذیر است [منظور من این است که بدیهی است که این یکی از او کمک کرده است] از زیباترین مردان جهان.

رالف اینسون از دیو پاتل به خاطر یکی از بهترین اجراهایی که در حین کار با کسی شاهد آن بوده است تمجید کرد. Gawain Patel شخصیت پیچیده ای است. یک جوان بی پروا که شوالیه نیست و چیزی برای اثبات دارد ، اما همچنین بسیار آسیب پذیر است و از عواقب اعمال خود و مرگ و میر خود می ترسد. او نقش شخصی را بازی می کند که در این سفر بالغ می شود و در این راه درس های سختی درباره خود می آموزد. اینسون کار پاتل را از نزدیک و شخصی مشاهده کرد و به وضوح از عملکرد او متاثر شد.

رالف اینسون در ادامه گفت که Dev Patel نیز از این واقعیت که او بسیار خوش تیپ است کمک می کند. اینسون قطعا یکی از اعضای کندل Patel است و عطش طرفداران را نسبت به گاواین درک می کند. شوالیه سبز ویتری عالی برای دیو پاتل است و طرفداران را برای آنچه بعد از این بازیگر اتفاق می افتد هیجان زده است.

شوالیه سبز بر اساس شعری از قرن 14 و افسانه آرتورین ساخته شده است و دیوید لاوری اخیراً پنج فیلم الهام بخش فانتزی قرون وسطایی او را فاش کرد. در این فیلم آلیشیا ویکاندر (Tomb Raider) ، شان هریس (Mission: Impossible – Fallout) و ارین کلیمن (شاهین و سرباز زمستان) نیز بازی می کنند. جوئل اجرتون در الهام گرفتن از شوالیه سبز بازی الهام بخشی انجام می دهد و می گوید کلیپ هایی از بازیگران مست از بازی او الهام گرفته است.

شوالیه سبز همه را وادار به توسعه بیشتر می کند ، بنابراین لیست بهترین فیلم ها و تلویزیون Dev Patel را مشاهده کنید. نشان می دهد و کجا آنها را برای رفع تشنگی جریانی کنید. پاتل در یکی از فیلمهای تحسین برانگیز تابستان بازی فوق العاده ای انجام داد و من بی صبرانه منتظر دیدن او هستم.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *