جیک جیلنهال برای تولد تام هالند بازی Bloody Spider-Man Throwback را به اشتراک می گذارد

امروز آغاز ماه ژوئن است ، اما اگر شما تام هالند باشید ، این نیز دلیل جشن است. این بازیگر مرد عنکبوتی 25 ساله شده است ، بدیهی است بسیاری از مردم آرزوی تولد او را دارند. این شامل جیک جیلنهال ، ستاره هلند در فیلم Spider-Man: Far From Home (خانه مرد عنکبوتی: دور از خانه) است ، که در 23 فیلم بی نظیر جهان سینمایی مارول تصویری از این دو نفر را منتشر کرد که از نظر خونین خیلی کم است.

پیتر پارکر و کوئنتین بک ، معروف به Mysterio ، ممکن است در Spider-Man: Far From Home به عنوان دشمن به سرانجام برسند ، اما در زندگی واقعی ، تام هالند و جیک جیلنهال با شکوهی کنار هم قرار گرفتند. به حدی که جیلنهال در معاشرت با هلند دلتنگ می شود و این را تصویری که او در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است ، نشان می دهد: نبرد نهایی بین پیتر پارکر و میستریو. شما می توانید بگویید که با جیلنهال به جای لباس واقعی Mysterio و قرار دادن خون جعلی در اطراف صورت هلند ، یک لباس ضبط موشن به تن کرده است. بدون شک این یکی از سلفی های زیادی بود که هالند و جیلنهال در Far From Home با هم گرفتند ، اما امروز ، Gyllenhaal آن را برای بزرگداشت تولد Holland و بازتاب چگونگی دلتنگی برای حضور در شرکت جوان جوان خود انتخاب کرد.

مرد عنکبوتی: Far From Home اولین بار است که Jake Gyllenhaal در ژانر فیلم ابرقهرمانی کار می کند ، با نسخه خود از Mysterio که در ابتدا خود را به عنوان یک ابرقهرمان از واقعیت دیگری نشان می دهد که برای جلوگیری از مقدماتی با این حال ، به روش سنتی Mysterio ، این همه یک فریب بود ، به طوری که کوئنتین بک در واقع یک کارمند ناراضی سابق صنایع ستاره بود که با افراد دیگری که قبلاً برای تونی استارک کار می کردند برای بدست آوردن E.D.I.T.H. همکاری کرد. عینک بزنید و بک را به عنوان یک ابرقهرمان در سطح انتقام جویان تثبیت کنید. توهمات میستریو ابتدا پیتر را به دنبال حلقه انداخت ، اما سرانجام ، او توانست با تکیه بر حس عنکبوتی خود ابرشرور را از بین ببرد. در زیر می توانید از رویارویی مرد عنکبوتی و میستریو در لندن لذت ببرید.

همانطور که اوضاع به طور رسمی در MCU برقرار است ، Mysterio مرده است ، اگرچه بسیاری از طرفداران گمان می کنند که او موفق به جعل مرگ خود شده است ، اغلب در کمیک ها در هر صورت ، قبل از اینکه مرد عنکبوتی: دور از خانه به پایان برسد ، میستریو دو هدیه فراق را برای پیتر پارکر گذاشت: او را برای مرگ و حمله عناصر به لندن قاب کرد و هویت مخفی خود را به جهانیان نشان داد. اکنون پیتر کاملاً بسته به Spider-Man: راهی به خانه نمی رود و اگر اوضاع از قبل به اندازه کافی بد نبوده است ، او همچنین مجبور است با شرورانی از سایر جهان مانند Electro و Doctor Octopus مبارزه کند.

اینکه Mysterio هرگز به MCU برمی گردد یا خیر باید منتظر ماند ، اما به خاطر جیک جیلنهال ، امیدوارم که او دوباره با تام هالند مسیرهای مشترکی را طی کند ، خواه این کار در پروژه دیگری باشد یا در یک محیط اجتماعی در حال حاضر ، می توانید صدای Gyllenhaal را در فیلم انیمیشن Spirit Untamed ، که این جمعه ، 4 ژوئن اکران می شود ، بشنوید. در مورد Holland ، او با ورود Spider-Man: No Way Home در 17 دسامبر از او ماسک خواهد گرفت.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق آن هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *