جیمی لی کرتیس نمی تواند متوقف شود ، نمی خواهد تبلیغات هالووین را بکشد

ژانر وحشت چندین سال است که از رنسانس برخوردار است ، از جمله دنباله هالووین دیوید گوردون گرین در سال 2018. بازگشت جیمی لی کرتیس به لوری استرود منجر به شکستن رکوردهای باکس آفیس شد ، در حالی که بلومهاوس به سرعت دو فیلم دیگر از همان تیم سفارش داد. و کورتیس نمی تواند متوقف شود ، تبلیغات مربوط به انتشار هالووین کشته نمی شود. از جان کارپنتر 1978 اصلی. ضربات آتی در بحبوحه همه گیری COVID-19 یک سال کامل به عقب رانده شد و سرانجام ظرف چند هفته به دست می آید. جیمی لی کرتیس قسمت بعدی هالووین را در رسانه های اجتماعی مورد تمسخر قرار داد و پست کرد: از آنجا که در حالی که پایان تابستان همیشه دردناک است ، من آماده ام تا سرانجام ظرف چند روز به هادونفیلد بازگردم. به نظر می رسد که جیمی لی کرتیس و شرکتش از تماشای فیلم Halloween Kills در سینماها به وجد می آیند و باعث شادی نسل های طرفداران آن می شود.

پست بالا از حساب شخصی اینستاگرام جیمی لی کرتیس به دست ما رسیده است. او 3.3 میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارد و اغلب از آن برای به تصویر کشیدن اجمالی پشت پروژه های مورد انتظار مانند Borderlands و Halloween Kills استفاده می کند. خوشبختانه ، هر چه بیشتر به دیدن فیلم آخر در اکران بزرگتر نزدیک می شویم.

فیلم هالووین 2018 یک تجربه احساسی و سرد بود که بر آسیب لوری استرود (جیمی) متمرکز بود. لی کورتیس) و چگونه این امر بر روابط خانوادگی او تأثیر گذاشت. اما به نظر می رسد که هالووین کولز کوچک می شود ، زیرا شهر هادونفیلد دست به دست می شود و به یک گروه خشمگین تبدیل می شود. به عنوان یک یادآوری ، می توانید تریلر زیر را مشاهده کنید:

جیمی لی کرتیس قبلاً طعنه زده بود که چگونه هالووین کولز رویدادهای اصلی جان کارپنتر در سال 1978 را “باز می کند”. به نظر می رسد بازیگران شخصیت ها به این نکته اشاره می کنند ، زیرا تعدادی از بازماندگان حمله اول مایکل مایرز مشخص خواهند شد. این شامل بازگشت بازیگران OG Kyle Richards ، Nancy Stephens و Charles Cyphers است. ما همچنین با نسخه بزرگسالان شخصیت های تامی دویل و لونی ایلام ، به ترتیب با بازی آنتونی مایکل هال و رابرت لانگ استریت آشنا خواهیم شد.

پس از دنباله بعدی ، سه گانه فعلی فیلم ها با پایان هالووین به پایان می رسد- – هنوز به ترتیب توسط دیوید گروردون گرین و دنی مک براید کارگردانی و نویسندگی می شود. هنوز معلوم نیست چه کسی زنده می ماند و در این سه چهارم زنده می ماند ، اما جیمی لی کرتیس معتقد است که این آخرین تعظیم او در نقش لوری استرود است. به هر حال ، او چندین دهه است که نقش دختر نهایی را روشن و خاموش بازی می کند.

در حال حاضر انتظار می رود که هالووین کشته ها در 15 اکتبر وارد سینماها شود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *