جیمز گان گروه خودکشی عکس های ادریس البا را پشت دوربین به اشتراک می گذارد ، زیرا هیچ کاری نمی تواند انجام دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کنید یا خریدهای خود را انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

گروه خودکشی جیمز گانن بالاخره اینجاست و هواداران عاشق تیم شرور جدید و بهبودیافته هستند. فیلم Suicide Squad با وجود این که در گیشه بسیار غافلگیرکننده بود ، یکی از بهترین فیلم های نقد شده DCEU است و برای جیمز گان یک دستاورد کامل است. Bloodsport ادریس البا دلیل بزرگی برای موفقیت فیلم است ، زیرا رهبری بی میلی او و والدین وحشتناک او به شکل گیری هسته احساسی فیلم کمک می کند. جیمز گان عکس های ادریس البا را پشت دوربین به اشتراک گذاشته است ، زیرا ظاهرا هیچ کاری نمی تواند انجام دهد.

جیمز گان یک کارگردان بصیر است و به نظر می رسد که او تنها فیلمساز نبوده است. در میان خدمه گروه خودکشی جیمز گان عکسهای فوق العاده ای از پشت صحنه ادریس البا را در توییتر به اشتراک گذاشته است و از یک دوربین منحصر به فرد برای صحنه ای که شامل سباستین موش و دانیلا ملچیور در زندان است استفاده می کند. در اینجا این توییت با نگاهی به البا در پشت دوربین وجود دارد: به دکل نانو برای #TheSuicideSquad توسط دوست ما دیو فریت اختراع شد و برای سبک عکاسی صمیمی و در عین حال پویا مورد نیاز ما ضروری بود. pic.twitter.com/H1aKtGCtlS

ادریس البا در حال عکسبرداری با یک دوربین خاص دیده می شود و ظاهری طبیعی دارد. جیمز گان توضیح می دهد که دوربین یک دکل مخصوص است که به طور خاص برای The Suicide Squad ساخته شده است. این دوربین قرار است بتواند لحظات صمیمی مانند سباستین را که موش روی شانه Ratcatcher در حال خزیدن است ، ثبت کند. ادریس البا از این فرصت استفاده کرد و دوربین را امتحان کرد ، شاید در تلاش برای کسب تجربه بیشتر پشت دوربین.

گروه خودکشی در حال حاضر در HBO Max در دسترس است. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

ادریس البا اولین کارگردانی خود را با یاردی در سال 2018 انجام داد و به وضوح جاه طلبی هایی پشت دوربین و جلوی آن دارد. همکاری با کارگردانی مانند جیمز گان ، که به عنوان یک کارگردان بصری و مبتکر شناخته می شود ، احتمالاً دلیل مهمی است که او برای انجام کار گروه خودکشی امضا کرده است. این امر و گذراندن اوقات خوب با بازیگران قاتل.

Bloodsport ادریس البا قاتل فوق العاده ای بود که او در نقش مردی ساخته بود که ظاهراً سوپرمن را در بیمارستان بستری کرد. پایان دیوانه وار و پیچیده The Suicide Squad ظاهراً به ما نشان می دهد که شاهد حضور بیشتر Bloodsport و بقیه تیم در خط هستیم. اخیراً ادریس البا فاش کرده است که در دنباله Sonic The Hedgehog نقش Knuckles را ایفا می کند ، بنابراین او همچنان به رزومه اصلی فرانچایز خود می افزاید.

به نظر می رسد که امکانات برای آنچه بعدی برای جیمز گان بی پایان است. اسپیناف تیم Suicide Squad به رهبری جان سینا مطمئناً برای مدت زمان بسیار خوبی شرط بندی شده است زیرا صلح ساز سینا در فیلم بسیار خوب بود. از آنجایی که گان کار فوق العاده ای با هارلی کوین مارگوت رابی انجام داد ، طرفداران می پرسند که آیا او بعداً آژیرهای Gotham City Sirens را کارگردانی خواهد کرد. امیدواریم در سالهای آینده شاهد پروژه های بیشتر جیمز گان دی سی باشیم.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *