جیمز گان گروه خودکشی را با آرواره ها مقایسه می کند در حالی که در مورد پخش حداکثر HBO صحبت می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خریدهای خود را انجام می دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Extended Universe هفته گذشته با جنجالی The Suicide Squad با رتبه جیمز گان رشد کرد. فیلم پرفروش هر دو سینما را به نمایش گذاشت و مستقیماً از طریق HBO Max به خانه ها رسید. و گان اخیراً اولین بازی DC خود را با Jaws مقایسه کرد و در مورد استراتژی انتشار منحصر به فرد The Suicide Squad بحث کرد. عناوینی برای آینده قابل پیش بینی در مورد عملکرد گیشه فیلم صحبت شده است ، زیرا اکران های تئاتری هنوز نتوانسته اند از زمان پیش از کرونا درآمد بالایی کسب کنند. این امر به ویژه در مورد پروژه هایی که از جریان خانگی در دسترس هستند نیز صادق است. گان ضمن ارجاع به Jaws ، دیدگاه خود را در مورد آزادی The Suicide Squad توضیح داد و گفت:

من واقعاً اهمیت چندانی ندارم. من واقعاً به پروژه ای که پیش روی من است اهمیت می دهم. جوخه خودکشی ساخته شده است تا قبل از هر چیز در یک صفحه بزرگ دیده شود. فکر می کنم در تلویزیون خوب کار می کند. گوش کنید ، فیلم ها دوام نمی آورند زیرا در صفحه بزرگ دیده می شوند. ماندگاری فیلم ها به این دلیل است که در تلویزیون دیده می شوند. آرواره ها هنوز کلاسیک نیستند زیرا مردم آن را در سینما تماشا می کنند. من تا به حال آرواره ها را در سینما ندیده ام. این یکی از فیلم های مورد علاقه من است.

این مرد یک امتیاز گرفت. همه فیلم ها ، صرف نظر از این که چقدر در گیشه درآمد کسب می کنند ، در نهایت پنجره تئاتر خود را می بندند. به این ترتیب ، آثار کلاسیک مانند Jaws یا Star Wars: A New Hope تبدیل به آثار کلاسیک می شوند زیرا بارها و بارها تماشا می شوند- از طریق نسلی از نسلی به نسل دیگر منتقل می شوند. بنابراین گروه خودکشی می تواند دارای میراثی باشد ، علی رغم اینکه بسیاری از آنها اولین حضور جیمز گان را از راحتی خانه خود از طریق HBO Max می بینند.

نظرات جیمز گان به ورایتی نشان می دهد که بالغ است راهی که او در حال نزدیک شدن به آزادی گروه خودکشی در این دوران بی سابقه است. در تمام مراحل کار خود برای اولین بار در DC ، گان در مورد آزادی و سرگرمی او در Task Force X صحبت کرده است. به دلیل این رضایت هنری ، او به احتمال زیاد می تواند دو فیلم را تماشا کند. شماره های منتشر شده و گیشه با وضوح. و ظاهراً مرحله ای ندارد که The Suicide Squad برای پخش در سینماها در دسترس باشد.

The Suicide Squad در حال حاضر به مدت محدود در HBO Max در دسترس است. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید. Â

Jaws تنها یک نمونه از فیلم های کلاسیک است ، جایی که اکثر تماشاگران فیلم آن را در واقع روی صفحه نمایش بزرگ ندیده اند. این چیزی نیست که کلاسیک 1975 استیون اسپیلبرگ را از ادامه سوراخ کردن فرهنگ پرطرفدار باز دارد. بنابراین در حالی که The Suicide Squad ممکن است در تلویزیون ها و سایر دستگاه ها تماشا شده باشد ، این بدان معنا نیست که فیلم جدید تاثیری در DCEU و صنعت به طور کلی نخواهد داشت.

گفتمان پیرامون گروه خودکشی جالب بود ، زیرا همیشه با هر قسمت جدید DCEU بحث های آنلاین زیادی وجود دارد. علاوه بر مطالب فیلم ، به وضوح در مورد میزان درآمد آن در گیشه صحبت شده است. پول هوشمند می گوید که تا رسیدن قسمت بعدی در دنیای DC ادامه می یابد.

گروه خودکشی در سینماها و HBO Max اکران می شود. برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *