جیمز گان گروه خودکشی ادای احترام شیرینی به سگ دیر خود در فیلم نشان داد

همیشه غم انگیز است وقتی کسانی را که دوست داریم از دست بدهیم ، و این برای حیوانات و افراد نیز صدق می کند. ما حیوانات خانگی خود را مانند بقیه اعضای خانواده مان دوست داریم ، شاید در بسیاری از موارد بیشتر ، و بنابراین وقتی مجبور می شویم با آنها خداحافظی کنیم ، این بسیار دلخراش است. جیمز گان مجبور بود در هنگام تولید The Suicide Squad وقتی سگ 17 ساله اش ، دکتر وسلی فون اسپیرز ، فوت کرد ، این کار را انجام دهد. او در واقع تولید فیلم را به طور مختصر تعطیل کرد تا بتواند به خانه برگردد تا در کنار سگش باشد. و در حالی که ممکن است فون اسپیرز رفته باشد ، او در فیلم جدید جاودانه شده است ، زیرا گان هم تخم مرغ عید پاک و هم دوست قدیمی خود را در فیلم نشان داده است.

جیمز گان در توییتر اعلام کرد سیگارهای دود شده توسط مقامات در کورتو مالتی مارک منحصر به فردی است که احتمالاً با آن آشنا نیستید. آنها در واقع سیگارهای مارک دار دکتر وسلی فون اسپیرز هستند. سگ جیمز گان روی برچسب های سیگار برگ و همچنین جعبه ظاهر می شود. نه تنها این ، بلکه توله سگ در پایان فیلم کوتاهی کوتاه دارد.

سیگارهای موجود در #TheSuicideSquad â € rDr. نام تجاری وسلی فون اسپیرز ، به نام بهترین دوست 16 ساله من ، که چند هفته قبل از پایان فیلمبرداری درگذشت. همچنین می توان وی را در آغوش دستیار مگا در خانه پرورشگاه باstormreid در حال تماشای تلویزیون در پایان فیلم مشاهده کرد. pic.twitter.com/KxbwejEjqC

اگر در طول این سالها جیمز گان را در رسانه های اجتماعی دنبال کرده اید ، مطمئناً آن سگ را در مکان های متعددی دیده اید. او واقعاً با سگ به سراسر جهان سفر کرد و این دو رابطه بسیار نزدیکی با هم داشتند. هنگامی که گان در ابتدا اعلام کرد سگش فوت کرده است ، پیامهای تسلیت متعددی در شبکه های اجتماعی از طرف افرادی که کارگردانی آنها را انجام داده بود دریافت کرد و آنها نیز احساس ضرر کردند.

از دست دادن هر حیوان خانگی سخت است اما از دست دادن یک حیوان خانگی که به مدت 16 سال داشته اید بسیار سخت تر است. در آن زمان آنها واقعاً به اندازه هر کس به عضوی از خانواده تبدیل می شوند. همه ما حیوانات خانگی خود را دوست داریم اما بعضی اوقات حیوانات ویژه ای وجود دارند که به هر دلیلی زندگی ما را به طریقی متفاوت تحت تأثیر قرار می دهند و به حیوان خانگی تبدیل می شوند که توسط دیگران مورد قضاوت قرار می گیرد. هنوز هم می توان حیوانات خانگی شگفت انگیز دیگری داشت ، اما هیچکدام آنقدرها هم خاص نبودند.

جالب است که جیمز گان توانست دکتر وسلی فون اسپیرز را به این روش بسیار ویژه ای که فقط او می تواند مورد تجلیل قرار دهد. و حالا او و دیگران همیشه می توانند سگ را به خاطر بیاورند وقتی به عقب برمی گردند و گروه خودکشی را تماشا می کنند. اکنون ، هر بار که آن را تماشا می کنید و شخصیتی با سیگار می بینید ، می دانید که چه کسی از این سیگارها الهام گرفته است و منظور آنها از نظر کارگردان فیلم چیست. راه برای جیمز گان تا حدودی نامناسب بود. از آنجایی که این سگ یک سگ خاص به نظر می رسید ، او احتمالاً همیشه کمی دلش برایش تنگ می شود ، اما این یکی از راههای واقعاً چشمگیر و خنده دار است تا بتواند با دوست قدیمی خود خداحافظی مناسبی داشته باشد.

CinemaBlendâs معتاد پارک موضوعی معتاد و تاریخ نگار دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *