جیمز گان پایان اصلی خود را برای گروه انتحاری فاش کرد ، زیرا او “خیلی تاریک” بود و آن را تغییر داد

موارد زیر حاوی عمده اسپویل ها برای پایان The Suicide Squad است.

این فیلم فقط برای یک آخر هفته منتشر شده است ، اما به گفته بسیاری ، The Suicide Squad یک فیلم بسیار عالی است. در حالی که مجموع گیشه های آن ممکن است چندان چشمگیر نباشد ، فیلم با استقبال منتقدان و طرفداران روبرو شده است. این فیلم خنده دار و خونین و دوست داشتنی و تاریک است و به نوعی قادر است همه این موارد را به طرز باور نکردنی به خوبی متعادل کند. با در نظر گرفتن تمام کارهایی که جیمز گان مایل بود در The Suicide Squad انجام دهد ، احساس می کنم هیچ چیزی محدودیتی نداشت اما ظاهراً حداقل یک چیز وجود داشت ، همانطور که گان اعتراف می کند پایان اصلی خود را تغییر داد ، زیرا حتی او فکر می کرد خیلی تاریک است. .

نام گروه خودکشی مطمئناً دقیق است زیرا تقریباً همه کسانی که در فیلم ظاهر می شوند تا پایان مرده اند. حتی آنهایی که در میان بازیگران اصلی شخصیت ها هستند نیز در امان نیستند ، زیرا چند شخصیت اصلی که انتظار دارید زنده بمانند موفق نمی شوند و حتی بیشتر به نظر می رسد که می میرند. در نسخه The Suicide Squad که همه ما این آخر هفته دیدیم ، شخصیت Polka-Dot Man توسط استارو کشته می شود ، اما در ابتدا به نظر می رسد که او زنده ماند و کارگردان به ورایتی می گوید که Ratcatcher 2 بود که به جای او مرد. گان توضیح می دهد …

تغییر ایجاد شد. پایان اصلی که من گذاشتم ، یک شخصیت اصلی مرد و یک شخصیت اصلی نمرد. و شخصیت اصلی مرده Ratcatcher 2 بود. او بسیار شیرین بود ، من احساس کردم که هوا خیلی تاریک است. نه اینکه ما Polka-Dot Man را دوست نداریم. ما انجام می دهیم. من فقط نمی توانم Ratcatcher 2 را بکشم. بنابراین من تسلیم شدم.

یکی از کارهایی که گروه خودکشی به خوبی انجام می دهد این است که می تواند این شخصیت های مختلف را برای همه ما دوست داشته باشد ، با وجود اینکه همه آنها تاریک ، چسبناک و به طور کلی آشفته هستند. با این اوصاف ، Ratchatcher 2 Daniela Melchior به وضوح قلب تیم است. او رابطه ای با ادریس البا در Bloodsport ایجاد می کند که هسته احساسی فیلم است. به این ترتیب مرگ او مطمئناً مخاطبان را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، که احتمالاً نقطه قوت این کار بود ، اما کشتن شخصیت آنقدر ایده تاریکی بود که گان در نهایت تصمیم گرفت که نمی تواند این کار را انجام دهد.

در عوض ، مرد پولکی نقطه دیوید دستمالچیان تبر گرفت ، که احتمالاً بسیاری از طرفداران را که عاشق شخصیت غمگین گونی بودند ناراحت کرد ، اما احتمالاً تأثیر احساسی مرگ Ratcatcher 2 را نداشت. شما می توانید تصور کنید که طرفداران در صورت مرگ جیمز گان توییت های عصبانی ارسال می کنند. مردم او را به محض اکران فیلم برجسته فیلم می نامیدند. او همانطور که جیمز گان می گوید “بسیار شیرین بود” و گاهی اوقات خطوطی وجود دارد که شما نباید از آنها عبور کنید. اما Racatcher 2 زنده ماند و این مهم است. او خوبی و نجابت واقعی داشت و بنابراین اگر بتواند به آن برسد ، برای بقیه ما امید وجود دارد. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *