جیمز گان واکنش احساسی نگهبانان کهکشان به شلیک خود توسط دیزنی را به یاد می آورد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

فیلم سازان بصری ، جیمز گان ، به دلیل کار تحسین برانگیز خود در حق امتیاز مارول ، نگهبانان کهکشان ، شهرت زیادی پیدا کرد. به همین دلیل ، هنگامی که دیزنی او را (به طور موقت) به دلیل شوخی های توهین آمیز یک دهه قبل در توییتر اخراج کرد ، عموم مردم شوکه شدند. و گان اخیراً واکنش احساسی بازیگران فیلم نگهبانان کهکشان را در این دوران بسیار عجیب به یاد آورد.

خروج کوتاه جیمز گان از MCU ، حق رای محافظان کهکشان را به خطر انداخت ، در حالی که همچنین برنامه خود را برای The Suicide Squad باز می کند. بازیگران گاردین نامه ای را برای همبستگی با مدیر خود قبل از استخدام مجدد وی نوشتند ، اما گان همچنین توضیح داد که چگونه آنها بلافاصله پس از انتشار این خبر با یکدیگر در ارتباط بودند. به قول او ،

وقتی اخراج شدم کریس بلافاصله با من تماس گرفت و زوئی فوراً با من تماس گرفت. زویی گریه می کرد ، سپس کارن با من تماس گرفت و او گریه می کرد. و سپس دیو در مورد آن توییت می کرد. پوم بلافاصله با او صحبت کردم. بلافاصله با همه نگهبانان صحبت کردم. اما این کارگزاران من نیز بودند و سیلوستر استالونه برای من ویدئویی ارسال کرد.

فیلم های نگهبانان کهکشان درباره یک خانواده منتخب هستند و به نظر می رسد روابط فیلمبرداری به همان اندازه عمیق است. به این ترتیب ، بازیگران وقتی احساس کردند که جیمز گان دیگر نمی تواند سه گانه را با جلد کامل کند ، کاملاً احساسی بود. 3. خوشبختانه خانه موش سرانجام تصمیم خود را لغو کرد و گان را به عقب بازگرداند.

نظرات جیمز گان در مورد این دوران دشوار در زندگی او ناشی از حضور اخیر او در برنامه Happy Sad Sad Confused است. پادکست در حالی که به انتشار نسخه اخیر The Suicide Squad کمک می کرد ، صحبت به کار او در MCU تبدیل شد. به طور خاص ، دوره زمانی که به نظر می رسید کار او در مورد نگهبانان کهکشان زودهنگام به پایان رسیده است.

طرفداران مارول می توانند کار جیمز گانن را در MCU تا کنون در دیزنی پلاس دوباره مشاهده کنند. برای ثبت نام در سرویس استریم می توانید از این پیوند استفاده کنید.

همانطور که جیمز گان اشاره می کند ، هنگامی که دیزنی در ژوئیه 2018 به طور مختصر اخراج شد ، بلافاصله با تعدادی از اعضای بازیگران Guardians of the Galaxy صحبت کرد. Gunn از استار لورد خود کریس پرت شنید ، در حالی که پیام های سایر نام های بزرگ مانند سیلوستر استالونه را نیز ارسال کرد. او همچنین اشاره می کند که زویی سالدانا و کارن گیلان از این خبر بسیار احساساتی بودند.

در پایان ، شرکت Guardians of the Galaxy نامه ای را در حمایت از جیمز گان بلافاصله پس از عزیمت وی ​​منتشر خواهد کرد. احتمالاً با آنها قرارداد بسته شده است تا با یک جانشین احتمالی کار کنند ، اگرچه دیو باوتیستا گفته است که مایل است این اصل را نقض کند. خوشبختانه ، Gunn سرانجام به MCU بازگردانده شد.

علاوه بر Guardians of the Galaxy Vol. 3 ، جیمز گان همچنین روی محتوای اضافی MCU کار می کند. این شامل Guardians Holiday Special و مجموعه ای از شورت های متحرک درباره Baby Groot است.

قسمت بعدی MCU شانگ چی در 3 سپتامبر است. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *