جیمز گان از نگهبانان Galaxy Cameo فاش می کند که هیچ کس در گروه خودکشی تماس نگرفته است

اسپویل کوچکی برای The Suicide Squad پیش رو است.

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کرده یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Extended Universe این آخر هفته گسترش یافته است ، زیرا گروه خودکشی جیمز گانن رسماً وارد سینماها شده است. این فیلم با درجه R کاملاً از استعدادهای فیلمساز نگهبانان کهکشان استفاده می کند و همچنین چند چهره آشنا از آن ویژگی مارول را نشان می دهد. و اکنون گان یکی از اعضای تیم نگهبان را لغو کرده است که هیچ کس در The Suicide Squad صدا نکرد. به این ترتیب ، مایکل روکر نگهبانان کهکشان و شان گان هر دو ظاهر قابل توجهی دارند. اما یکی دیگر از اعضای گاردینز نیز ظاهر می شود و گان اخیراً شوکه شده است که در مصاحبه ها و بررسی ها مطرح نشده است. همانطور که او گفت ،

ممکن است در جایی از فیلم یک نگهبان وجود داشته باشد که هنوز کسی آن را ندیده است ، که من بسیار شگفت زده شده ام. من 100 نقد از این فیلم دریافت کرده ام و فقط شگفت زده شده ام.

چالش پذیرفته شده است ، آقای گان. با توجه به اینکه The Suicide Squad اکنون به نمایش گذاشته شده است و به لطف HBO Max برای تماشای مجدد در دسترس است ، طرفداران می توانند زمانی را برای کالبد شکافی فیلم پرفروش وقت بگذارند. و به نظر می رسد که اینترنت این معما را حل کرده و شخص دیگری پیدا کرده است.

نظرات جیمز گان از حضور اخیر وی در پادکست Happy Sad Confused ، در حالی که درباره همه چیز The Suicide Squad صحبت می کند ، می آید. و به نظر می رسد که اینترنت شاهد بازی غافلگیرکننده ای بوده است که از طرف دیگر بازیگر Mantis پوم کلمنتیف آمده است. او در اواسط فیلم به عنوان رقاص گوگو ظاهر می شود ، هنگامی که Task Force X تلاش می کند متفکر پیتر کاپالدی را در یک بار پیدا کند.

گروه خودکشی در حال حاضر علاوه بر سینماها در HBO Max نیز موجود است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

حواس پرتی است. این خنده دار است ، زیرا فکر می کردم در صحنه شبیه پوم کلمنتیف است. اما از زمان تصدی وی به عنوان مانتیس ، بازیگر زن را با مخاطبین و آنتن می پوشاند ، مطمئن نبودم. اما با تکان دادن مرموز گان ، همه چیز روی هم قرار گرفت.

شاید این بازیگر چندان شگفت آور نباشد ، زیرا پوم کلمنتیف در هنگام فیلمبرداری با بازیگران گروه خودکشی عکس گرفت. و از آنجا که جیمز گان تمایل زیادی به بازیگری و همکاری با همکاران قبلی خود دارد ، دیدن مانتیس در DCEU کاملاً منطقی است.

البته جیمز گان و پوم کلمنتیف در حال همکاری با یکدیگر در این زمینه هستند. MCU برای محتوای مختلف Guardians of the Galaxy. زیرا علاوه بر سه کوئل آینده ، یک ویژه تعطیلات نیز در راه است. ظاهراً گان در حال مذاکره برای بازگشت به DCEU است ، بنابراین روشن است که فیلمساز و همکاران مورد علاقه اش مشغول کار خواهند بود. x

گروه خودکشی در حال حاضر در سینماها است. برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *