جیسون موموآ موفق شد آکوامن 2 را ببندد و محیط را برای انتقال پست جدید ذخیره کند

Aquaman: The Lost Kingdom (یا Aquaman 2) به آرامی اما مطمئناً در حال تولید است. کارگردان جیمز وان همچنان در توضیح دلیل بعدی که بسیار مورد انتظار است توضیح می دهد که چرا تصمیم به بازگشت به فرانچایز گرفت. در همین حال ، خود آرتور کوری ، جیسون موموآ ، با صبر و حوصله منتظر شخصیت پردازی است ، هرچند که احساس نمی کرد پیش از فیلمبرداری ابرقهرمان پاره شده است. با شروع فیلمبرداری ، بازیگر وقت خود را صرف تریلر خود می کند و مطمئن می شود که در فرم فوق العاده و ابرقهرمانی است. و اخیراً ، ستاره موفق شد دنباله Aquaman و تلاش های زیست محیطی خود را به یک پست جدید و جدید متصل کند.

هنگام به روزرسانی کارهایی که در هنگام کار بر روی Aquaman 2 انجام می دهد ، جیسون موموآ موفق شد پیام بزرگی در مورد محیط دریافت کند. و بر اساس پست اینستاگرامی او ، به نظر می رسد که موموآ با برادران وارنر همکاری می کند تا مجموعه فیلم دی سی آینده را حداقل از یک نظر دوستدار محیط زیست کند. در اینجا این پست وجود دارد:

پستی که توسط جیسون موموآ (prideofgypsies) به اشتراک گذاشته شده است

جیسون موموآ احتمالاً در یک سونا است ، پس از یک روز سخت کار در Aquaman 2 در حال بهبودی و عرق کردن است. راه بدی برای به پایان رساندن روز نیست ، زیرا کار روی مجموعه فیلم های پرفروش می تواند چالش برانگیز باشد. بدون گفتن صحبت می شود ، اما ممکن است برای بسیاری از ستارگان مانند موموآ تمرین ، انجام وظایف بازیگری و انجام کارهای بدلکاری در زمان نیاز دشوار باشد. بنابراین خوشحالم که می بینم بازیگر مورد علاقه طرفدارانش تمام تلاش خود را می کند تا بتواند در یک فیلمبرداری طولانی مدت شاداب بماند.

اما آنچه در اینجا واقعاً عالی است این است که چگونه جیسون موموآ فریاد می زند آب مانانالو مأموریت آن حذف پلاستیک یکبار مصرف است. و به گفته بازیگر ، او زمان و تلاش زیادی را برای پایان دادن به استفاده از پلاستیک های یکبار مصرف در مجموعه فیلم Aquaman 2 انجام داده است که بسیار عالی است. انجام آن کار ساده ای است ، اما هنگامی که صحبت از بهبود دنیایی که در آن زندگی می کنیم می شود ، می تواند جهان را تغییر دهد. و اشتیاق موموآ به ابتکار بیش از این در پست شیرین مشهود است.

نمی توان به این سوال فکر کرد که آیا جیسون موموآ ایده های مشابهی را در مجموعه فیلم های پرفروش دیگر خود ، Dune ، که برای اکران 22 اکتبر آماده می شود ، آورده است و اخیرا تریلری دیوانه کننده را منتشر کرده است که ذهن شما را به وجد خواهد آورد. این بازیگر قبلاً در مورد تجربه دیدن اولین بار Dune و واکنش بچه هایش به دیدن فیلمی با چنین گستره وسیعی صحبت کرده است. نمی توان گفت که اوضاع برای فیلم چگونه پیش می رود ، اما دانکن آیداهو از موموآ نیرویی خواهد بود که باید مورد توجه قرار گیرد.

اما علیرغم این واقعیت که Dune در ابتدا ظاهر می شود ، به احتمال زیاد بسیاری از جیسون طرفداران موموآ از دیدن بازگشت وی به عنوان آرتور کری به DCEU بسیار مضطرب هستند. جزئیات طرح فیلم در حال حاضر در قعر اقیانوس نگهداری می شود ، اما امیدوارم به زودی کشف شود. در عین حال ، امیدواریم موموآ همچنان به روز رسانی های جالب (و آگاهانه محیط زیست) را ادامه دهد.

Aquaman and the Lost Kingdom در 16 دسامبر 2022 وارد سینماها می شود.

وسواس فیلم و تلویزیون . یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی ، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *