جیسون موموآ به ایده فیلم تیم دیو باوتیستا پاسخ داد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هر دو جیسون موموآ و دیو باوتیستا بازیگرانی هستند که به دلیل نقش های برجسته و ژانر خود شناخته می شوند. یعنی بازی Aquaman و Drax به ترتیب در DCEU و MCU. و در حالی که ما در اقتباس جدید Dune جفت بازیگران جذاب را خواهیم دید ، موموآ اکنون به ایده فیلم گروهی Bautista پاسخ داده است.

همین هفته گذشته ، دیو باوتیستا برای او توییتی ارسال کرد و جیسون موموآ برای بازی در یک فیلم گروهی او امیدوار است سرانجام یک کمدی دوستانه ala Lethal Wepon بسازد ، که شبیه یک مفهوم قاتل به نظر می رسد. اکنون فارغ التحصیل بازی تاج و تخت به این توییت ویروسی واکنش نشان داده و گفته است: رفیق پلیس فیلم. “ما یکدیگر را دوست داریم ، می دانید ، بدیهی است که ما در See ملاقات کردیم ، ما در Dune با هم هستیم ، بنابراین من گفتم ،” کاملا “. و او دوست دارد ، â € بگذارید این کار را در هاوایی انجام دهیم. من دوست دارم ، این کار را انجام می دهیم. من دوست دارم ، من ایده ای دارم. بنابراین اکنون به مسابقات می رویم ما این کار را می کنیم.

با احساسات من بازی نکن ، آکوامن. به نظر می رسد جیسون موموآ در فکر ساختن یک فیلم پلیس دوست با دیو باوتیستا است. فقط امیدواریم این صحبت های سرگرم کننده بعداً به چیزی جدی تر تبدیل شود. او مطمئناً یک احتمال را به نظر می رساند.

نظرات جیسون موموآ از حضور اخیر وی در نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن آمده است. هنگام تبلیغ فیلم جدید نتفلیکس Sweet Girl ، در نهایت گفتگو به دوستی و همکاری احتمالی او با دیو باوتیستا انجامید. همانطور که موموآ اشاره می کند ، این زوج چندین بار در طول این سالها با هم کار کرده اند.

Dune در HBO Max در دسترس خواهد بود ، همچنین حضورهای جیسون موموآ در DCEU نیز وجود داشت. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

هر دو جیسون موموآ و دیو باوتیستا بازیگران قابل بانکداری هستند که هدایت فرنچایزهای اکشن مانند Aquaman و Lost Kingdom و Army of the Dead را بر عهده داشته اند. علاوه بر این ، موموآ نیز برای داستان دنباله DC آینده خود اعتبار دارد. اگر فیلمنامه مناسب کنار هم قرار بگیرد ، شاید آن دو را دوباره با هم روی صفحه نمایش بزرگ ببینیم.

خوشبختانه برای ما ، جیسون موموآ و دیو باوتیستا در فیلم Dune دنیس ویلنوو همبازی خواهند شد. به زودی این اقتباس بسیار مورد انتظار مانند یک تجربه تئاتری وحشی به نظر می رسد ، اگرچه بدون شک برخی از آنها از خانه تماشا می کنند. فقط باید منتظر ماند و دید که چگونه در گیشه نمایش می دهد و اگر ویلنوو دنباله (های) خود را دریافت کند.

دون در 22 اکتبر روی پرده سینماها می رود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *