جیسون موموآ بدون پیراهن از موفقیت هواداران در Netflix تشکر کرد

سال 2021 برای جیسون موموآ به عنوان سالی مهم رقم خواهد خورد. در ماه آوریل ، ما شاهد اجرای اصلی او در نقش آرتور کری/آکوامن در لیگ عدالت زک اسنایدر بودیم که در HBO Max ارائه شد ، و در پاییز امسال ، او را زنده می کنیم دانکن آیداهو را در Dune می بینیم. علاوه بر این ، Momoa را می توان در حال حاضر به عنوان ری کوپر در فیلم دختر شیرین Netflix دید ، و پس از اولین هفته آخر فیلم در سرویس پخش ، موموآ تصمیم گرفت از طرفداران برای تماشای فیلم تشکر کند ، و این کار را بدون پیراهن انجام داد.

با استوری های اینستاگرامی خود ، جیسون موموآ نشان داد که Sweet Girl در اولین روزهای حضورش در Netflix چقدر خوب عمل کرده است ، و همراه با قدردانی از بینندگان ، ایزابلا مرسد و آدریا را نیز نام برد آرژونا ، و همچنین برایان اندرو مندوزا کارگردان و جف فیرسون تهیه کننده. در ابتدا ، برای کسانی که می خواهید تصویر موموآ بدون پیراهن شیرین را بخواهید ، نگاهی بیندازید:

حالا برای کسانی از شما که ویدیوها را پس از تمسخر فریبنده از قبل تماشا نکرده اید ، اینجا چه چیزی جیسون موموآ باید در ویدیوها می گفت:

از عشق و حمایت فوق العاده شما برای دختر شیرین متشکرم. ما آخر هفته (در Netflix) شماره یک بودیم. من هرگز در هیچ کاری شماره یک نبوده ام ، بنابراین بسیار هیجان زده هستم. بهترین دوست من کارگردانی آن را بر عهده داشت. ایزابلا ، تو فوق العاده ای ، آدریانا ، جف ، دوستت دارم بچه ها. از حمایت شما بسیار متشکرم.

اما جیسون موموآ در صحبت درباره دختر شیرین متوقف نشد. او همچنین اشاره کرد که فصل دوم سریال Apple TV+ خود ، See ، اواخر این هفته پخش می شود و Dune costaut Dave Bautista در فصل 2 در نقش ادو ووس ، برادر بابا ووس موموآ ظاهر می شود. و صحبت از Dune ، که در 22 اکتبر آغاز می شود ، هم در سینماها و هم در HBO Max نمایش داده می شود (که می توانید با این پیوند مشترک شوید). اما در شرایط فعلی ، Momoa برای Sweet Girl درخشید ، که به طور رسمی در جولای 2019 اعلام شد و از نوامبر بعد تا فوریه 2020 فیلمبرداری شد.

دختر شیرین (که توسط فیلیپ آیزنر و گرگ هورویتز نوشته شده است) می بیند ری کوپر جیسون موموآ به دنبال عدالت در مورد افرادی است که مسئول مرگ همسرش هستند و این در حالی است که از دخترش در برابر آسیب محافظت می کند. در کنار ایزابلا مرسد در نقش ریچل ، ریچل و آدریا آرژونا که در نقش آماندا همسر ری ظاهر می شوند ، بازیگران دختر شیرین همچنین شامل مانوئل گارسیا رولفو ، امی برنمن ، جاستین بارتا ، رزا جافری و لکس اسکات دیویس هستند. دیگران.

البته ، جیسون موموآ در مورد نشان دادن خود بدون پیراهن در ملاء عام خجالتی است ، و شما مشکلی نخواهید داشت که او در شبکه های اجتماعی تنها در سال 2021 این کار را انجام دهد. با این حال ، اگر می خواهید او را در یک فیلم سینمایی برهنه ببینید ، بی تردید این اتفاق در فیلم او در حال فیلمبرداری ، Aquaman and the Lost Kingdom که در 16 دسامبر 2022 اکران می شود رخ می دهد. تا آن زمان ، برای دیدن بزرگترین اخبار مربوط به Momoa ، از CinemaBlend دیدن کنید.

خبره Marvel، DC، Star Wars، John Wick، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *