جیسون موموآ از Aquaman 2 در هنگام دوش گرفتن از او بهترین انتخاب را دارد ، زیرا این چیزی است که افراد مشهور باید در حال حاضر پاسخ دهند.

گویا افراد مشهور توجه ما را به اندازه کافی جلب نکرده اند ، در حال حاضر عادات حمام آنها بخشی از چرخه اخبار است یا در برخی موارد ، فقدان آن است. بازیگرانی مانند اشتون کوچر ، میلا کونیس و جیک جیلنهال اخیراً در مورد نحوه حمام نکردن خود صحبت کرده اند ، در حالی که دواین “راک جانسون” به صراحت اعلام کرده است که او چندین بار در روز شستشو می کند. در حال حاضر جیسون موموآ ، ستاره دوم Aquaman ، با یک صحبت فوق العاده در این دوش عمومی به نظر می رسد.

جیسون موموآ فیلم جدید خود را ، دختر شیرین ، با همبازی اش ایزابلا مرسد ، و مرسد اشاره کرد که چگونه این کار را نکرده است. یکی از دکمه های موموآ را در صحنه نگیرید زیرا او در مورد نحوه حمام نکردن خود شوخی کرده است. وقتی مصاحبه کننده Access به روند “حمام نکردن” اشاره کرد ، Momoa رکورد را با موارد زیر مستقیماً تنظیم کرد:

من هیچ روندی را شروع نمی کنم. دوش می گیرم ، به من اعتماد کن من آکوامن هستم من در آب لعنتی هستم نگرانش نباش من هاوایی هستم آب نمک به سرم زدیم خوبیم. از غوطه ور شدن در او به عنوان بخشی از میراث هاوایی تا تمام زمانی که او در آب می گذراند و با آکوامن بازی می کند ، به طور مداوم در حال شستشو است. بسیار عجیب خواهد بود اگر مردی که در بازی کمیک های دی سی کامیکس پادشاه هفت دریا بازی می کند از حمام بیزار باشد ، ناگفته نماند که امروزه با توجه به این که بسیاری از نقش های او اکشن سنگین هستند ، بسیار ضروری است. بدون دوش گرفتن ، بوی بد ناشی از آن مطمئناً همه اطرافیان خود را از بین خواهد برد.

بنابراین جیسون موموآ ، که اخیراً 42 ساله شده است ، به روند نادر حمام رفتن نمی پیوندد ، اما راههای دیگری نیز وجود دارد. می تواند در کانون توجه مردم قرار گیرد از یک جهت ، Sweet Girl فقط چند هفته دیگر به Netflix می رود. در آن فیلم موموآ نقش مردی را بازی می کند که قول می دهد در مورد افرادی که باعث مرگ همسرش شده اند ، عدالت کامل را برقرار کند ، در حالی که همزمان از دخترش که ایزابلا مرسد بازی می کند محافظت می کند. موموآ همچنین در نقش دانکن آیداهو در Dune Denis Villeneuve’s Dune بازی می کند که در اواخر اکتبر هم در سینماها و هم در HBO Max پخش می شود.

در مورد مسئولیت جیسون موموآ در نقش آکوامن ، شاهد اتحاد مجدد بودیم. او در ابتدای امسال با ابرقهرمان تنفس زیر آب و سه گانه ، در لیگ عدالت زاک اسنایدر حضور داشت ، اگرچه فیلم او در آنجا سالها پیش در حین عکاسی اصلی لیگ عدالت فیلمبرداری شده است. در حال حاضر موموآ سخت در حال فیلمبرداری فیلم Aquaman 2 ، معروف Aquaman و پادشاهی گمشده است ، که چهره های آشنا مانند امبر هرد ، یحیی عبدالمتین دوم ، پاتریک ویلسون ، دلف لوندگرن و تموئرا موریسون را نیز به ارمغان می آورد. دنباله عکاسی اصلی را در اواخر ماه ژوئن آغاز کرد و موموآ فیلمبرداری صحنه های خود را در اواسط ماه ژوئیه آغاز کرد.

خواهیم دید که چه چیزی برای DC Extended Universe در نظر گرفته شده است نسخه آرتور کری هنگامی که آکوامن و پادشاهی گمشده در 16 دسامبر به سینما می روند. برای اطلاع از اخبار مربوط به دنباله و دیگر فیلم های کمیک دی سی بعدی ، با CinemaBlend تماس بگیرید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *