جیسون موموآ آکوامن و یحیی عبدالمطین دوم برای جشن گرفتن پروژه های See And Candyman متحد می شوند

ستارگان هالیوود روشهای جدیدی را برای تبلیغ پروژه های خود پس از محوریت به دلیل COVID-19 آموخته اند. رسانه های اجتماعی به راهی برای ارتباط با طرفداران خود در حین تبلیغات تبدیل شده است. جیسون موموآ و یحیی عبدالمطین دوم بازیگران فیلم Aquaman این استراتژی را جدی گرفته اند. اما دو همکار به جای تبلیغ جداگانه آنها تصمیم گرفتند در شبکه های اجتماعی با یکدیگر همکاری کنند تا پروژه های خود ، See و Candyman را با هم تبلیغ کنند. و نتیجه یک دیدار دوباره لذت بخش بین ستاره های آکوامن و پادشاهی گمشده بود.

یحیی عبدالمطین دوم تصمیم گرفت از اینستاگرام خود برای درخشندگی به Candyman استفاده کند در حالی که به جیسون موموآ اجازه می دهد فریاد بکشد سری Apple TV+ ، ببینید. البته ، استراتژی ارتقاء متقابل به همان خوبی که تصور می کردید خوب بود. مشاهده کنید که موموآ و عبدالمتین دوم مهارت های ارتقاء و پیشرفت خود را در فیلم زیر نشان می دهند: و Black Manta همان صفحه را بدون هیچ دشمنی درگیر می کنند ، باید برای طرفداران DC یک رفتار خوب باشد. دیدن جیسون موموآ و یحیی عبدالمطین دوم که معمولاً در لباس روزمره خود ظاهر می شوند ، مطمئناً خسته کننده است. و البته ، دیدن آنها در ترویج پروژه دیگران ، شیرین است. وقتی ستارگان هالیوود نه تنها دوست دارند با هم کار کنند بلکه برای حمایت از یکدیگر نیز وقت می گذارند ، شما نمی توانید عشق بورزید.

البته ، جیسون موموآ سرماخوردگی معمول خود را داشت و نمی توانست کمک کند اما با اشاره به Aquaman و Black Manta. و در مد اینستاگرام ، به نظر می رسید که یحیی عبدالمطین دوم غافلگیر شده است زیرا دوربین موموآ شروع به چرخیدن کرد. بهترین لحظات دوربین عکاسی بهترین هستند و در این مورد ، این ویدیو بیشتر شبیه یک دیدار معمولی بین دوستان است تا تبلیغات پولی.

ماشین وحشت یحیی عبدالمتین II ، Candyman ، ممکن است فراتر از انتظارات صنعت در تعطیلات آخر هفته. دنباله ترسناک در ابتدا 15 میلیون دلار پیش بینی می شد ، اما مجموع گیشه پنجشنبه شب آن ممکن است نشان دهنده فروش بزرگ تری از گیشه باشد. فراتر از انتظارات گیشه فقط برای فیلم علامت خوبی نیست ، اما عبدالمتین نیز. Candyman اولین باری بود که این بازیگر هدایت یک فیلم با بودجه بزرگ را بر عهده داشت ، بنابراین می تواند تغییر بیشتری در کار حرفه ای ستاره دار شیکاگو 7 ایجاد کند. و علاوه بر شروع خوب گیشه ، فیلم نیز تا به حال با استقبال مثبت منتقدان مواجه شده است. موموآ ماههاست که از دیدن فصل 2 تبلیغ می کند. با پیوستن همکارش در Dune ، Dave Bautista ، به فصل دوم ، اوضاع به مراتب بالا رفت. او حتی از بازی Bautista در درام اپل تی وی+ تمجید کرد. امیدوارم بینندگان فصل دوم را همانند فصل اول لذت بخش و پرشور ببینند.

امیدوارم تبلیغات اینستاگرامی جیسون موموآ و یحیی عبدالمطین II به پیشرفت پروژه های آنها کمک کند ، اگرچه دنبال کنندگان قوی همانطور که هست با این وجود ، شاید این دو بازیگر مجدداً در رسانه های اجتماعی با یکدیگر همکاری کنند تا به روز رسانی Aquaman 2 را به طرفداران خود ارائه دهند. یحیی عبدالمطین با گذشته خود در کندیمن سر و کار دارد. و پس از آن ، آنها می توانند جیسون موموآ را با یک اختلاف مرگبار خانوادگی در قسمت نخست دیدن فصل 2 در Apple TV+مشاهده کنند.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *