جیسون استاتهام در مورد زنبورها هیجان انگیز می سازد و به نظر مثبت می رسد

اگر در این زندگی چیزی وجود دارد که من منبع ثبات را به آن نسبت می دهم ، آن چیزی است که من از جیسون استاتهام انتظار داشتم. این بازیگر انگلیسی حتی از همان ابتدای کارش که در فیلمهای قفل ، استوک و دو بشکه سیگاری حضور گای ریچی ظاهر شد ، به عنوان یک شخصیت اکشن بدنام ، خونسرد و حسابگر مشهور شده است. این ثبات در حرفه بازیگری قابل پیش بینی و در عین حال راک استاتهام ممکن است در حال تغییر باشد ، زیرا ستاره اکشن در حال حاضر یک تریلر در مورد زنبورداری می سازد و البته عالی به نظر می رسد.

در حالی که جیسون استاتهام امضای مرد باهوش و صدای خوش صدا به احتمال زیاد هنوز در این پروژه جدید ظاهر می شود ، ظاهراً می توانیم کمی از فیلم متفاوت از استاتهام انتظار داشته باشیم. به گفته Deadline ، این ستاره اکشن که به برخی از حرکات بسیار بد عادت کرده است ، اکنون هدایت یک تریلر جدید با گام به گام با رعد و برق را بر عهده دارد که مملو از تاریخ و اسطوره های پشت زنبورداری است. استاتهام قرار است به عنوان بازیگر و تهیه کننده پروژه ، با نام مناسب The Bee Keeper ، شناخته شود.

Bee Keeper تیم سوم را بین جیسون استاتهام و میرامکس مشخص می کند ، دو مورد اول هر دو پروژه گای ریچی هستند. بسیار کارگردانی که قهرمان اکشن بازی بزرگ خود را با او شکست خورد. استاتهام در فیلم Wrath of Man بازی کرد ، درست قبل از همه گیر شدن همه گیر جهان و گیشه را برای چرخش فرستاد. او همچنین فیلمبرداری برای یک فیلم جدید گای ریچی که فعلاً نامش مشخص نیست را برای سال آینده به پایان رسانده است.

حتی اگر جدیدترین تیم میرامکس/جیسون استاتهام در حال حاضر عنوان داشته باشد ، هنوز شروع نمی شود در تولید یک سال دیگر زنبور عسل به دنبال کارگردانی است تا پروژه را هدایت کند و کورت ویمر را به عنوان نویسنده در کار دارد. اعتبار نویسندگی ویمر در مورد فیلم هایی مانند احیای نمک ، نقطه شکن و راه اندازی مجدد Children of the Corn است.

بودجه هفت رقمی به The Bee Keeper اختصاص داده شده است ، هرچند این هفت فیلم چقدر زیاد است آمار و ارقام هنوز فاش نشده است با این حال ، جیسون استاتهام ثابت کرده است که تعداد زیادی در گیشه به دست آورده است و عضو برخی از فرنچایزهای بسیار بزرگ ، از جمله Transporter ، Crank و The Expendables است. با دنباله ای بر جاسوس 2015 در راه است ، منطقی است که باور کنیم او یک سری دیگر نیز در رزومه خود شکل داده است. اکشن فیگور (شاید بتوان گفت شخصیت های او را به شدت قهرمان می نامیم) ، دیدن او در فضایی هیجان انگیز ، به ویژه هنگامی که پروژه تا حد زیادی تحت تأثیر زنبورداری قرار گیرد ، جالب خواهد بود. در حالی که من کمی احساسات The Wicker Man را کم می کنم ، امیدوارم با توجه به حضور خوب استاتهام در صفحه نمایش صفحه نمایش ، امیدهایم بیشتر شود.

The Bee Keeper تا شروع کار بسیار فاصله دارد ، اما CinemaBlend آن را حفظ خواهد کرد. شما از هرگونه پیشرفت روز افزون در این پروژه مطلع هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *