جک بلک ، جی جی آبرامز و مشاهیر دیگر ادگار رایت را با درخواست اسکات زائر غیر منتظره مورد اصابت قرار دادند

در طول دهه ای که Scott Pilgrim vs. The World نمایه خود را به عنوان محبوب فرقه ایجاد کرده است ، ادگار رایت ، نویسنده و نویسنده مشترک ، عشق این طرفداران را بسیار گسترده احساس کرده است. اما شاید پاداش آورترین جایزه ای که او برای اقتباس از مجموعه کارهای طنز برایان لی ماللی بدست آورده است ، از طرف همتایانش است. همانطور که مشخص شد ، خلاقان هالیوود مانند جک بلک و جی جی آبرامز از جمله طرفدارانی است که بچه هایی هم دارند که واقعاً فیلم را دوست دارند. این امر منجر به دریافت درخواست های غیرمنتظره ادگار رایت برای امضای پوسترهای اسکات پیلگریم شده است.

همانطور که در مورد میراث اسکات زائر در مقابل جهان بحث کردیم که از امروز پنجشنبه دوباره در سینماهای دالبی اکران می شود ، ادگار رایت برایم داستانی از فیلمی تعریف کرد که از آنچه گیشه های آن نشان می داد ، محبوب تر بود. در حالی که طرفداران فیلم این مفهوم را درک می کنند ، عده ای در خارج از کشور هستند که احتمالاً هنوز هم از شنیدن نام آن تقریبا 11 سال پس از اولین معرفی جهانی در سینما ، متعجب شده اند. همانطور که در مورد موجهای مختلف سرگردانی اسکات پیلگریم بحث می کرد ، وقتی صحبت از طرفدارانی شد که هنوز هم از این فیلم خاص تعریف و تمجید می کنند ، نامهای بسیار هیجان انگیزی را رایت رها کرد:

من فقط خوشحالم. می دانید ، این یک چیز بسیار خوب است. آنچه در مورد این فیلم جالب است ، و من اخیراً از این موضوع آگاه تر شده ام ، آیا افرادی هستند که در آن زمان آن را دیده و دوست داشته اند؟ افرادی هستند که بعداً آن را کشف کردند ، مثلاً در خانه یا اینکه در نمایش های [رپرتوار] آن را تماشا کنند. اخیراً ، من بسیار آگاه شده ام که بچه های مردم آن را دوست دارند. و این را می دانم ، زیرا از من خواسته شده است که دائماً پوسترهای اسکات پیلگریم را برای افراد دارای فرزند امضا کنم. و بسیاری از کارگردانان یا ستارگان ، مانند سام مندز ، جی. جی. آبرامز ، جون فاورو ، جک بلک روز گذشته ، گفت: “اوه ، آیا شما این پوستر Scott Pilgrim را برای پسرم امضا خواهید کرد؟” ™ € ™

فیلم های خانگی و مدارهای جریان مکان های بسیار خوبی برای فیلم هایی مانند فولاد واقعی و البته اسکات زائر ، در سالهای پس از انتشار. اگرچه شخصیت نمادین برایان لی مالئی موضوع بسیاری از خیابان های دیگر علاقه مندان به علاقه مندان بوده است ، با نمایش های رپرتوری ، پخش مجدد موسیقی متن مورد انتظار طرفداران و بازی های ویدیویی از جمله ابزارهای اصلی زنده نگه داشتن اسکات زائر در آگاهی اکنون به نظر می رسد عشق به همتایان ادگار رایت یک مخزن پشتیبانی نشده دیگر است که باعث شده بسیاری از پوسترهای امضا شده به افراد مشهور و بچه های آنها بروند.

پایان عشق به ادگار رایت و مایکل باکال در صفحه نمایش بزرگ ترجمه Scott Pilgrim vs The World ، همانطور که حتی تاریخچه فیلم را نیز در Universal گذراند. این تقریباً به همین دلیل است که ما یک اتفاق تئاتری بزرگ از بازگشت اسکات زائر در مقابل بازگشت جهان داریم ، زیرا رایت و افراد حاضر در استودیو به این نتیجه رسیدند که یک اکران مجدد یک فیلم عالی است راهی برای احیای مجدد جادو ، با تئاترهای AMC و سینمای دالبی مکان های خود را به عنوان جادویی برای جادو ارائه می دهند. چند عمل خوب به نظر می رسد که با بزرگ شدن مجدد دهمین سالگرد تبلیغات مفید باشد ، زیرا اخیراً رایت چند پوستر را برای انتشار مجدد سینما دالبی امضا کرده و عکسی از نتایج را به اشتراک گذاشته است.

#scottpilgrimvstheworld #backonthebigscreen @ DolbyCinemaUniversalPicsAMCTheatres pic.twitter.com/M15jUVy9MT

تعطیلات آخر هفته ، بیشتر اوقات ، جایی است که میراث یک فیلم زندگی می کند و می میرد. اگر همیشه چنین بود ، اسکات زائر در برابر جهان در کمد ذخیره سازی تاریخ نگهداری می شد ، دیگر هرگز دیده و شنیده نمی شد. و با این وجود ، شور و نشاط خوب طرفداران ، متخصصان صنعت و حتی استودیویی که این فیلم لعنتی را ساخته ، حافظه آن را زنده نگه داشته است. این امر باعث شده است که داستان عاشقانه ابرقهرمانی ادگار رایت احساس کند که همیشه در آنجا بوده و آماده است تا دنیا هر زمان که مناسبت بخواهد آن را تقویت کند.

بنابراین اگر شما همیشه عاشق فیلمی شده اید که احساس می کند برای گرفتن آن سه حمله و هفت حضور شرور دارد ، به داستان Scott Pilgrim vs. The World فکر کنید. از طریق قدرت های عشق ، موسیقی و بازی های ویدیویی ، فیلمی که به نظر می رسید درست از دروازه تلو تلو خورد ، قدرتمندترین 1-UP را از آن خود کرد. درست همانطور که اسکات و رامونا در اولین ملاقات شانس دوم گرفتند ، اسکات زائر در برابر جهان در آخر هفته افتتاحیه شانس دیگری پیدا می کند ، زیرا اکنون در مکان های سینما دالبی باز است. برای ادای احترام خیلی طولانی صبر نکنید ، زیرا فیلم هفته آینده در حال پخش است.

جیمز باند CinemaBlend (کارشناس) همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *