جودی کامر توضیح می دهد که چرا هرگز مجبور نبود در همان روز دو شخصیت رایگان مرد خود را بازی کند

در دنیای Free Guy ، این اقدام نه تنها در زمین بازی دیجیتالی معروف به Free City ، بلکه در همان دنیایی که ما خودمان در آن زندگی می کنیم ، انجام می شود. با توجه به اینکه متصدی بانک رایان رینولدز هر دو طرف صفحه را با کارهای عجیب و غریب خود مجذوب خود کرده است ، او توجه یکی از برنامه نویسان خود ، جودی کامر ، میلی را نیز به خود جلب می کند. در اصل پل ارتباطی بین جهان ، بازیگر موتروف دختر دیجیتال کامر ، ستاره Killing Eve مجبور شد در طول مدت حضور خود در Free Guy شخصیت ها را تغییر دهد ، اما خوشبختانه هرگز در همان روز عکسبرداری نیست.

ما در طول روز مطبوعات برای فیلم صحبت کردیم ، مکالمه ما شامل لحظه ای بود که من پرسیدم آیا میلی و مولوتف باعث شده اند جودی کامر مجبور شود با کلاه کلاه شخصیت ها را عوض کند. پاسخ او منفی بود و در واقع به دلیلی در مجاورت ریختن کلاه است. در اینجا چیزی است که خانم کامر به عنوان دلیل اصلی استراتژی تقسیم بندی رایگان Guy ذکر کرد:

من می گویم نه. من به یاد نمی آورم که مجبور بودم این کار را انجام دهم. من فکر می کنم آنها در نحوه برنامه ریزی خود کاملاً استراتژیک بودند ، صرفاً برای مدتی که مجبور بودند کلاه گیس را بگذارند ، مجبور شوند کلاه گیس را بردارند. بنابراین من فکر می کنم آنها آنقدر مهربان بودند که بین تغییر خواب ، یک شب خواب به من بدهند. در حالی که جودی کامر در یک ماموریت از ظاهر طبیعی خود برای برنامه نویس Free Guy استفاده می کرد ، آواتار شهر آزاد او موهای کوتاه تر و تیره تری نسبت به خالقش دارد. به طور طبیعی ، کلاه گیس مرتب بود ، و همانطور که هرکسی به شما می گوید ، پوشیدن و برداشتن آنها در زمینه حرفه ای چندان سرگرم کننده نیست.

سرزمین عجایب دیجیتالی مانند Free Guyâs Frees رایگان سیتی به اندازه هر بازی دیگری که فیلم کارگردان شاون لووی از آن الهام گرفته است ، این امکان را برای افراد دارد که ظاهر خود را شخصی سازی کنند. لباس های وحشی ، مدل موهای دیوانه وار و حتی یک آواتار اسم حیوان دست اموز صورتی تمام عیار که توسط Utkarsh Ambudkar بازی می شود ، تنها نمونه ای از تصاویری است که شخصیت رایان رینولدز با آن در تضاد است. اما در بیشتر فیلم ، گای با جودی کامر در دخترش مولوتف بلند می شود ، همراه است که شامل لباسی است که تقریباً برای هر چیزی که جهان باز می تواند به سمت او پرتاب کند آماده است.

با برنامه عکاسی که به نظر می رسد میلی و دختر مولوتف را در حباب های خود نگه داشته است ، داستان رایگان Guy در مورد سرنوشت یک جهان که در اعمال جهان دیگر قرار دارد ، بسیار بیشتر شده است. و می توانید شادی و گرمای آن سفر را هنگام تماشای فیلم در اوایل نمایش عصر امروز دریافت کنید. همچنین ، اگر از طرفداران بزرگ جودی کامر هستید ، می توانید او را در آخرین دوئل ریدلی اسکات ، که 15 اکتبر روی پرده سینماها می رود ، مشاهده کنید.

جیمز باند سینما بلند (کارشناس). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *