جوخه انتحاری در شب افتتاحیه گیشه چقدر درآمد داشت؟

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

پنج سال پیش ، DC Comicsâ icide Suicide Squad اولین نمایش خود را در سینماها آغاز کرد و اکنون Task Force X دوباره به پرده بزرگ آمده است. ، این بار از “ذهن بسیار وحشتناک” فیلمساز جیمز گان فیلم نگهبانان کهکشان. دهمین فیلم DC Extended Universe مجموعه عظیمی از چهره های جدید را در کنار پراکنده شدن افراد آشنا در حال انجام ماموریتی خطرناک که همزمان وحشتناک و خنده دار است ، مشاهده می کند. The Suicide Squad پنجشنبه شب در سینماها افتتاح شد ، پس عصر آن روز در گیشه چگونه گذشت؟

طبق اعلام Deadline ، The Suicide Squad در نمایش های پیش نمایش پنجشنبه شب با مبلغ 4.1 میلیون دلار افتتاح شد ، بزرگترین هزینه مالی برای یک فیلم درجه R در طول همه گیری. این فیلم کمی بعد از 4 میلیون دلار پرندگان شکاری سال 2020 که افتتاح شد از هفته گذشته قبل از تعطیلی سالن های سینما توسط کووید -19 باز شد. فیلم های دیگر دارای رتبه R که در اولین شب شروع به کار کردند ، عبارتند از Funimationâ Demonslayer: Infinity Train با 3.8 میلیون دلار و Universal Picturesâ € ™ The Forever Purge با 1.3 میلیون دلار.

به عبارت دیگر ، گروه خودکشی شروع خوبی دارد ، بنابراین اکنون منتظر هستیم تا ببینیم آخر هفته افتتاحیه آن چگونه رقم می خورد. پیش بینی های اخیر نشان می دهد که آخرین فیلم DCEU در چند روز اول خود بین 30 تا 40 میلیون دلار درآمد دارد. همچنین فراموش نکنیم که مانند بقیه فیلم های وارنر برادرز 2021 € ، The Suicide Squad نیز در HBO Max (که می توانید با این لینک مشترک شوید) بدون هزینه اضافی به مدت 31 روز در اختیار مشترکین قرار می گیرد. ، کنتراست شدید دیزنی+ با پرداخت 29.99 دلار برای مشترکین برای تماشای فیلم هایی مانند Cruella و Black Widow در ردیف Premier Access. بنابراین مطمئناً روی کل بازرگانی The Suicide Squad تأثیر می گذارد ، اما اگر برآوردها درست باشد ، هنوز در سینماها عملکرد خوبی خواهد داشت.

از نظر انتقادی ، The Suicide Squad در درجه اول نقدهای مثبت منتقدان را دریافت کرده است. و در حال حاضر با Wonder Woman 2017 به عنوان بالاترین امتیاز فیلم DCEU در Rotten Tomatoes با 93٪ امتیاز ، با Shazam 2019! با 90 درصد در رتبه دوم قرار گرفت گروه خودکشی هشت ماه پس از Wonder Woman 1984 ، آخرین اکران تئاتر DCEU ، دنبال می شود که با استقبال متفاوتی روبرو شد و در Rotten Tomatoes در رتبه 59٪ قرار گرفت. لیگ عدالت زک اسنایدر 71٪ بهتر بود ، اما به طور انحصاری در HBO Max نمایش داده شد (و در 7 سپتامبر در رسانه های خانگی در ایالات متحده و کانادا منتشر می شود).

آیا شما تیم Suicide Squad را قبلاً دیده اید یا این آخر هفته یا در سینماها و یا در خانه راحت خود می بینید ، یک چیز باید روشن شود: زمان جیمز گانن برای کمک به DCEU یک و یک نخواهد بود کار انجام شده ژانویه آینده ، مجموعه اسپین آف Peacemaker در HBO Max نمایش داده می شود و والتر حمادا ، رئیس DC Films ، اخیراً فاش کرد که چیزهای بیشتری در مورد گان برنامه ریزی شده است. گرچه در آینده نزدیک ، گان به دنیای سینمایی مارول بازگشته است تا روی Guardians of the Galaxy Vol. 3 و Guardians of the Galaxy Holiday Special ، که دومی آن در Disney+پخش می شود.

حتماً نظرسنجی The Suicide Squad را از CinemaBlend بخوانید و برای کسانی که تماشا کرده اید فیلم ، با خیال راحت به تجزیه و تحلیل ما از قسمت اعتبارات پایانی نگاه کنید. و مثل همیشه ، با CinemaBlend آخرین اخبار مربوط به فیلم های کمیک دی سی آینده را بررسی کنید.

خبره Marvel، DC، Star Wars، John Wick، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *