جنیفر هادسون می خواهد به فیلم هرکول لایو اکشن دیزنی بپیوندد و نقشی که او در نظر دارد کامل است

پس از انتخاب شخصی توسط آرتا فرانکلین برای بازی در احترام ، به نظر می رسد نقشی وجود ندارد که جنیفر هادسون نتواند آن را بر عهده بگیرد. برنده اسکار و گرمی بسیار خوب است ، او حتی ما را به این فکر انداخته است که آیا گربه ها سزاوار نگاه دوم هستند؟ بنابراین ، اگر او می گوید می خواهد به اقتباس زنده هرکول از دیزنی بپیوندد ، احتمالاً باید به حرف او گوش دهیم-به ویژه اینکه نقشی که او در نظر دارد کاملاً مناسب به نظر می رسد.

جنیفر هادسون اخیراً در مصاحبه تکمیل خودکار WIRED شرکت کرد و یکی از سوالاتی که او باید به آن پاسخ می داد این بود که “چه کسی در هرکول بازی می کند؟” اگرچه او به وضوح اعلام کرد که هنوز بازیگر نشده است ، سریع توضیح داد که چرا از این ایده مشتاق بود: آنیکا [نونی رز] بیانسه © ، جیمی [فاکس] ، ادی [مورفی] همه کارها را انجام داده است. نقش دیزنی من کجاست؟

جنیفر هادسون همچنین فاش کرد که سابقه جالبی با هرکول دارد. و این ارتباط می تواند او را به یک بازیگر نقش ویژه در فیلم تبدیل کند. او ادامه داد:

اما من کاليوپ ، موز اصلی ، در يک کشتی تفریحی دیزنی بودم ، بنابراین این بدان معناست که من برای سهم خود آماده هستم. ما موزها ، الهه های هنر و اعلام کننده قهرمانان هستیم. چه کسی شادی را در گلادیاتورها قرار داد؟ هرکول! ‘ اون من بودم ، کاليوپ. بنابراین من آماده هستم ، فقط دوربین را بچرخانید. شما حتی نمی توانید یک اسکریپت ارسال کنید ، من به موسیقی احتیاج ندارم. من آماده شلیک هستم. بنابراین من فقط منتظر تماس شما هستم ، متشکرم.

اکنون که او این ایده را در جهان مطرح کرد ، تصور اینکه جنیفر هادسون به عنوان یکی از بازیگران انتخاب نشود بسیار دشوار است. موزها همچنین کمی تعجب آور است که او هنوز نقش دیزنی را بازی نکرده است – البته به جز کنسرت دیزنی کروز خود. با شخصیت درخشان ، صدای خواننده زرق و برق دار و گستردگی وسیع خود به عنوان بازیگر ، به نظر می رسد که او برای استودیو بسیار مناسب است. دو تا از خاطره انگیزترین لحظات موسیقی در فیلم انیمیشن. اما او تنها ستاره ای نیست که به نظر می رسد مشتاق بازی در یکی از موسیقی های هرکول است. امبر رایلی گلی به محض اعلام دیزنی برای اقتباس از لایو اکشن در سال 2020 ، نام خود را به میدان آورد. و لیزو اخیراً به طرفداری در TikTok اشاره کرد ، که فکر می کند خواننده “شایعات” عالی خواهد بود برای نقش Therpsicore (و با کسانی که او را به عنوان تالیا معرفی کرده بودند ، ایراد گرفت.)

از زمانی که هرکول در سال 2020 اعلام شد ، در مورد زمان واقعی رسیدن به آن را ببینید جو و آنتونی روسو کارگردانان در ماه فوریه اعتراف کردند که هنوز در مراحل اولیه توسعه هستند ، بنابراین این خبر خوبی برای جنیفر هادسون ، امبر رایلی ، لیزو و هر کس دیگری است که امیدوار است به جمع بازیگران هرکول بپیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *