جنیفر لوپز از Marry Me با خواننده برای اولین بار در یک فیلم از زمان تبدیل شدن او به عنوان سلنا شروع کرد

جنیفر لوپز اخیراً زنبور عادی شلوغی بوده است. البته ، ممکن است شما قبلاً درباره فیلم آینده او با جاش دوامل شنیده باشید ، با توجه به اینکه او در حال فیلمبرداری آن بوده است زیرا A-Rod سابقش آخرین تلاش خود را برای رفع رابطه خود انجام داده است. با این حال ، او فیلم دیگری در مقابل اوون ویلسون دارد ، با من ازدواج کن ، که در آن به عنوان یک خواننده پاپ بازی می کند که خود به خود با مردی از تماشاگران ازدواج می کند. این کمی شبیه بازگشت به آثار کلاسیک JLo مانند The Wedding Planner یا Maid in Manhattan است ، اما این اولین باری است که جنیفر لوپز از زمان نوآوری خود در سلنا در فیلم خوانده است.

جنیفر لوپز فیلم جدید خود را با من ازدواج کن در کلیپی در CinemaCon 2021 معرفی کرد که در آن بلافاصله پس از همکاری با لورن اسکافاریا در فیلم Hustlers او در سال 2019 ، درباره امضای قرارداد با یک کارگردان زن صحبت کرد. او همچنین در مورد اینکه چگونه Marry Me بازگشت به فرم خوانندگی در صفحه نمایش بزرگ صحبت کرد ، خاطرنشان کرد ،

این ازدواج با من ازدواج می کند و برای همه چیز کمی دارد. موسیقی ، عاشقانه ، کمدی ، احساسات. من دوست دارم که برای اولین بار از زمان سلنا روی صفحه بخوانم. مدتی گذشت. این فقط یکی از آن فیلم هایی است که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و پس از یک سال و نیم گذشته آمادگی آن را ندارید … پیوستن دوباره به اوون ویلسون ، که قبلاً با او کار کردم ، بسیار هیجان انگیز بود. ..من با همکاری با کارگردان زن دیگری در کات قاهره از دنبال کردن هاستلرز بسیار هیجان زده شدم. خانم ها ، این کار را ادامه دهید!

Marry Me خودش یک فرض بسیار کام-کام دارد. ما همچنین اولین نگاه خود را به فیلم در پنل Universal انجام دادیم. در آن ، جنیفر لوپز نقش خواننده ای را بازی می کند که در حال آماده شدن برای ازدواج با قیافه اش در برابر تماشاگران است وقتی خبری منتشر می شود که گفته می شود او به او خیانت کرده است. در همان لحظه ، او مردی را در بین تماشاگران با علامت “ازدواج با من” می بیند و به جای آن تصمیم می گیرد با او ازدواج کند. این دو از دنیاهای متفاوتی هستند ، اما آنها تصمیم می گیرند ببینند آیا ارتباطی وجود دارد یا خیر و آیا می توانند در دراز مدت با هم در کانون توجه قرار بگیرند.

راستش ، فیلم دقیقاً شبیه فیلم قبلی است علوفه سبک و کرکی که باعث شد جنیفر لوپز به عنوان یک بازیگر عاشقانه در اوایل سالهای متمادی به شهرت برسد. اوون ویلسون قبلاً در ژانر رام کام بازی کرده است و به نظر می رسد این کار را نمی کند ، اما از نظر شیمیایی Marry Me برای آن کار می کند. JLo برای این نوع کمدی سبک هر چند سال یکبار خوب است (آخرین بازی او 2018 دوم بود) ، اما من علاقه خاصی به همکاری او با Owen Wilson در اینجا دارم.

به علاوه به طور کلی در چند سال گذشته ، بسیاری از فیلم های این ژانر – نه همه ، بلکه تعداد زیادی – از صفحه نمایش بزرگ خارج شده و مستقیماً به پلتفرم هایی مانند Netflix رفته اند. یک فشار اضافی برای جابجایی برخی از مخاطبان رام کام به مکانهایی مانند هالمارک که از رامک های کم هزینه رشد می کنند ، بسیار زیاد بوده است ، بنابراین دیدن این نوع انتشار ستاره ای به بازار بسیار خوب است. صفحه بزرگ

ازدواج با من تا فوریه 2022 ، درست به مناسبت روز ولنتاین ، بیرون نمی رود ، بنابراین ممکن است کمی طول بکشد تا طرفداران چیزهای زیادی را از فیلم آینده بررسی کنند. ، اما این همه آن چیزی نیست که جنیفر لوپز در راه دارد. او همچنین چندین فیلم دیگر در دست تهیه دارد ، از جمله عروسی تفنگ ساچمهای (من موضوع را احساس می کنم) ، به همراه مادر Netflixâ و فیلمهای دیگر. ما همچنان شما را در جریان افزودن او به صفحه خود قرار می دهیم.

مسابقه شگفت انگیز و سرآشپز فوق العاده با اندکی گرد و غبار پری دیزنی به داخل پرتاب می شود. اگر یک rom-com I ایجاد کرده اید احتمالاً آن را تماشا کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *