جنگ ستارگان بیلی لورد عکس پسر را در حال تماشای کری فیشر به عنوان شاهزاده خانم لعیا و حالا من احساسی هستم

در دسامبر 2016 ، جهان یک آیکون را از دست داد ، کری فیشر در 60 سالگی درگذشت. اما میراث او زندگی می کند ، و بدیهی است که این شامل یک کانال دائمی در حال رشد برای معروف ترین شخصیت او ، پرنسس لایا ارگانا از ستاره حق رای دادن به جنگ ها. خوب ، به نظر می رسد که ما می توانیم نوه فیشر را در میان آن طرفداران حساب کنیم ، زیرا بیلی لورد ، دختر فیشر ، تصویری از پسرش به اشتراک گذاشت که در حال تماشای اولین بازیگر زن در نقش لیا است. چشم شخص دیگری کمی آب می شود؟

در سال 1977 ، علاقه مندان به سینما برای اولین بار از یک کهکشان دور ، بسیار دور دیدن کردند و کری فیشر در کنار مارک همیل ، هریسون فورد و بسیاری دیگر در جنگ ستارگان بازی کرد. : امیدی تازه. 44 سال بعد ، کینگستون فیشر اکنون به جمع افرادی پیوسته است که اولین حضور لعیا را دیده اند حتی اگر تردید برانگیز باشد که این تجربه را به یاد می آورند. به تصویری که بیلی لورد در اینستاگرام به اشتراک گذاشته نگاهی بیندازید:

پستی که توسط بیلی لورد به اشتراک گذاشته شده است (praisethelourd)

درباره معرفی زود هنگام شخصی به حق رای دادن به جنگ ستارگان صحبت کنید! با تولد کینگستون فیشر در سپتامبر سال 2020 ، او هنوز یک سال هم نگذشته است و قبلاً در معرض درگیری بین اتحاد شورشیان و امپراتوری کهکشانی قرار داشته است. هر چند دوباره ، مطمئناً بیلی لورد باید چند سال دیگر دوباره به پسرش امید جدیدی نشان دهد تا داستان حماسی واقعاً غرق شود. با این وجود ، حداقل لورد از چهارمین مه امسال برای معرفی او به پرنسس لعیا استفاده کرد ، یکی از محبوب ترین قهرمانان ژانر علمی تخیلی است.

لازم به ذکر است که جنگ ستارگان فقط از زمان کری فیشر در این خانواده در نسخه اصلی و اصلی اجرا نمی شود. سه گانه های دنباله دار. بیلی لورد نیز با بازی ستوان Kaydel Ko Connix در The Force Awakens ، The Last Jedi و The Rise of Skywalker در این امتیاز شرکت کرده است. لورد همچنین در جریان فلش بک اپیزود IX که پس از وقایع Return of the Jedi ، آموزش لیا و لوک را نشان می داد ، به جای مادرش ایستاد. شاید چند دهه دیگر ، و با فرض اینکه او تصمیم به بازیگری بگیرد ، شاید فرصتی برای کینگستون فیشر برای حضور در یک فیلم یا برنامه تلویزیونی جنگ ستارگان ایجاد شود.

در حال حاضر ، حق امتیاز جنگ ستارگان پس از نتیجه گیری Saga Skywalker وارد دوره جدیدی شد. در حالی که چندین فیلم در راه است ، از جمله اسکادران سرکش پتی جنکینز و داستان سینمایی که به تازگی قرار است توسط فیلم Taika Waititi کارگردانی شود ، اما از نمایش های برتر می توان انتظار بیشتری در جلوی تلویزیون داشت. مانند The Mandalorian و The Bad Batch (از امروز) تا نمایش های آینده مانند کتاب بوبا فت و اوبی وان کنوبی. همه آن پروژه ها را با بازی های ویدیویی مختلف ، رمان ، کتاب های طنز و سایر مطالب مرتبط ترکیب کنید ، و طرفداران جنگ ستارگان برای یافتن محتوای مورد علاقه مشکلی نخواهند داشت.

مثل همیشه ، به Star ما نگاه کنید راهنمای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی جنگ برای بدست آوردن دامنه کامل آنچه در سال های آینده آغاز می شود ، است. در مورد بیلی لورد ، او قرار است بعدی در American Horror Story: Double Feature ظاهر شود و همچنین در فیلم Ticket to Paradise به رهبری جورج کلونی و جولیا رابرتز ظاهر خواهد شد.

خبره مارول ، DC ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق عشق هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *