جشنواره فیلم که جانی دپ را دعوت کرده بود از تصمیم خود برای حضور ستاره در میان دعوی امبر هرد دفاع کرد

جانی دپ زمانی بزرگترین ستاره سینما در جهان بود ، رهبر فرنچایزهای فیلم و بسیاری از حق امتیازهای فیلم. او یکی از پرطرفدارترین ستاره های هر استودیو بود. با این حال ، طی دو سال گذشته دپ زمان بیشتری را در اتاق های دادگاه گذرانده است تا به برخی از مسائل جنجالی شخصی بپردازد. این جنجال باعث شده بسیاری از بازیگر فاصله بگیرند ، اما گروهی که این کار را نمی کنند ، جشنواره بین المللی فیلم کارلووی واری در جمهوری چک است که تصمیم گرفته است از جانی دپ تقدیر کند و اکنون از این تصمیم دفاع می کند.

جانی دپ قرار است آخر هفته در جشنواره بین المللی فیلم کارلووی واری شرکت کند ، جایی که نمایش فیلم Crock Of Gold: A Found Round With Shane MacGowan ، که تهیه کرده بود ، و همچنین جدیدترین فیلمی که در میناماتا بازی می کند ، ارائه می دهد. کارل اوچ ، مدیر هنری جشنواره اخیراً به اسکرین دیلی گفته است که دعوت از دپ به دلیل “فرض بی گناهی” مناسب بوده است. به گفته اوچ …

ما متقاعد شده ایم که چیزی به نام “فرض برائت” وجود دارد که باید به آن احترام گذاشت. اگر بدون در نظر گرفتن فرض بی گناهی وارد بحث های خاصی شوید ، می توانید آن را خیلی دور بریزید ، به جایی که هیچ وجه مشترکی با دلیل دعوت ما از فرد ندارد. ما خوشحالیم که چنین ستاره عظیمی در جشنواره داریم ، اما او به عنوان فیلمساز برای حمایت از کارش می آید.

آخرین دفاع این است که جانی دپ به عنوان فیلمساز به جشنواره دعوت شده است ، و اینکه هرگونه موضوعی که شخصاً داشته باشد به سادگی مورد توجه قرار نمی گیرد. برخی خواهند بود که مطمئناً با این ایده موافق هستند. جانی دپ فیلم های فوق العاده ای ساخته است ، این چیزی نیست که مردم بتوانند آن را مورد اعتراض قرار دهند. با این حال ، بسیاری از مردم به احتمال زیاد استدلال می کنند که جدا کردن مرد از هنر امکان پذیر نیست.

و باید گفت که توجیه خاص در اینجا کاملاً معتبر نیست. فرض برائت در مورد مسائل جنایی صدق می کند و جانی دپ متهم و یا مجرم شناخته نشده است. محکوم ترین چیزی که علیه دپ در حال حاضر وجود دارد ، حکم پرونده افترا است که در آن قاضی بریتانیایی دریافت که اشاره به این بازیگر به عنوان “زن کتک زن” “تا حد زیادی درست است”. امبر هرد ، همسر سابق دپ ، بازیگر را متهم به سوءاستفاده از وی کرده است و این دو هنوز درگیر دعوی و دعوای متقابل علیه یکدیگر برای افترا هستند ، یک موضوع کاملا مدنی دیگر.

وقتی جانی دپ اعلام کرد که با کنار گذاشتن نقش خود در گریندل والد در حق رای دادن به جانوران شگفت انگیز ، تقریباً بلافاصله پس از حکم محاکمه تهمت ، به وضوح مشخص شد که چرا دپ ترک می کند. کارگردان Minamata از آن زمان MGM را متهم کرد که فیلم را “دفن” کرده تا از دپ نیز فاصله بگیرد.

جشنواره بین المللی فیلم کارلووی واری تنها جشنواره ای نیست که جانی دپ را مورد توجه قرار می دهد. جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین در اسپانیا قرار است ماه آینده بالاترین افتخار خود ، جایزه دونوستیا را به دپ اهدا کند. Marion Cotillard نیز همین جایزه را دریافت خواهد کرد.

CinemaBlendâ € s نشسته پارک تفریحی معتاد و تاریخ نگار دیزنی آماتور. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *