جسیکا چستین نظرات خود را درباره آسیب آرایش تامی فای توضیح داد

جسیکا چستین با گفتن داستانهای واقعی غریبه نیست ، مشهور است که برای بازی در فیلم Zero Dark Thirty نامزد شده است ، همراه با بازیگر مولی بلوم ، کارآفرین پوکر در بازی مولی و بازی حیوانات جنگ جهانی دوم ، آنتونیا زابینسكی ، در همسر The Zookeeper ‘s به یکی از جدیدترین نقش های چستیان تاثیرگذارترین تغییر بازیگر زن است که نقش تامی فای باکر را برای فیلم The Eyes Of Tammy Faye بازی می کند. اگرچه به گفته این بازیگر ، مصاحبه اخیر منجر به برخی اطلاعات نادرست در مورد زمان ایفای نقش او شد. در مورد شامل سفر به تامی فای ، که به طور مشهور روی یک تن از لوازم آرایشی است. این بازیگر زن گفت که غیرقابل تشخیص بودن در این نقش تا هفت ساعت و نیم در روز به همراه این کلمات طول کشید: گوش کنید ، من بسیار خالص می خورم و از پوست خود بسیار مراقبت می کنم و از آفتاب و همه این چیزها دور می مانم. اما سنگین است. و وقتی تمام روز ، هر روز به اندازه وزن آن روی بدن خود می پوشید ، پوست شما را بیرون می کشد. من سرانجام آن را برداشتم و گفتم: “من 50 ساله به نظر می رسم!” نه، من دارم شوخی می کنم. اما خوب است. این برای هنر من است.

تیتر مشهوری که از مصاحبه بیرون آمد این است که بازی تامی فای ، همانطور که در بالا گفته شد ، “آسیب دائمی” به پوست او وارد کرده است. جسیکا چستین از آن زمان در توییتر نظرات خود را روشن کرده و گفته است که نه ، آرایش او برای چشمان تامی فای پوست او را برای همیشه تغییر نداد:

هنرمندان گریم فیلم تامی فای بهترین در تجارت باور نکنید که عناوین کلیک بیت به اشتباه از من تعبیر می کنند. آنها فقط می خواهند شما پیوندهای آنها را باز کنید. پوست من با آرایش خراب نشده است! ؟؟؟؟ pic.twitter.com/HcYMS2u8UW

گاهی اوقات می توان مصاحبه ها را هنگام نقل قول در وب سایت ها خارج کرد ، زیرا خوانندگان لحن و لحن خاصی مانند بازیگران جسیکا چستین هنگام صحبت در مورد مواردی مانند چشم های تامی فای را از دست می دهند. به این بازیگر تصویری از چهره خود به اشتراک گذاشت که مانند روز روشن به نظر می رسد ، در عین حال روشن کرد که حضور در فیلم ممکن است پوست او را خراب کند. هنرمندانی که در The Eyes of Tammy Faye نقش دارند ، از شنیدن اینکه آثارشان به پوست یک بازیگر آسیب رسانده است خوشحال نخواهند شد. به علاوه ، به نظر می رسد که فیلم می تواند در فصل جوایز بهترین گریم را از آن خود کند و پخش مطبوعات باعث خراب شدن پوست یکی از ستاره های آن شده است. جسیکا چستین را در تریلر The Eyes of Tammy Faye تماشا کنید:

در فیلم آینده همچنین اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی شگفت انگیز در نقش همسر تامی فای ، جیم باکر ، بازی خواهد کرد. تیمی برای ایجاد بزرگترین شبکه پخش تلویزیونی مذهبی و پارک موضوعی در جهان. The Eyes Of Tammy Faye در 24 سپتامبر به سینماها می آید.

ادای احترام در ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *