جرارد باتلر بعد از فرانک گریلو در تریلر Explosive Copshop یک قاتل است

دنیای قاتلان می تواند کاملاً رقابتی و کمی بیش از حد دیوانه وار باشد. هیچ کس بهتر از نویسنده/کارگردان فیلم Jo Carnahan نمی داند ، زیرا فیلم جدیدش Copshop می بیند که خالق Smokinâ € ™ Aces درگیر یک مسابقه دیوانه کننده دیگر می شود. این بار ، جرارد باتلر یکی از بسیاری از قاتلانی است که به دنبال فرانک گریلو ، کهنه کار گروه های حقوقی MCU و Purge است که نقش مردی را که برای حفاظت بسیار ناامید است بازی می کند. >

شخصیت گریلو ، تدی مورتو ، با ارزش ترین دارایی Copshopâ در هیئت مدیره است. و به شیوه واقعی جو کارنهان ، ما نمی دانیم چرا. تنها چیزی که می دانیم این است که تدی می خواهد در یک تلاش ناامید کننده برای بقا محبوس شود ، که منجر به همکاری تصادفی او با افسر والری یانگ (الکسیس لودر) می شود. دو نفر می توانند در آن بازی خاص بازی کنند ، زیرا قاتل باب ویدیک (جرارد باتلر) از همان استراتژی برای نزدیک شدن به هدف خود استفاده می کند. و نه یک لحظه خیلی زود. با توجه به اینکه قاتلان دیگر از محل زندگی تدی استفاده می کنند ، باب این مزیت را دارد ، اما بازی در تلاش است تا او را برتری دهد.

قسمتی از عمل دیوانه وار ، کمدی کمدی مرگبار ، انرژی بی نظیر جو کارنهان در هر فریم از تریلر Copshop احساس می شود. همچنین خوب است که کارنااهن را با فرانک گریلو ، ستاره رئیس خود ، در حال بازی مجدد ببینیم ، که در این مسیر موانع مملو از گلوله با هر چالشی روبرو شده است. اما به نظر می رسد گریلو به لطف جرارد باتلر و توبی هوس از جریارد باتلر و هالت و کچ فایر در نقش مستقیم بازی می کند. افراد دیوانه و خطرناک و ما حتی همه آنها را ندیده ایم ، زیرا مسابقه اولین کسی که فرانک گریلو را کنار گذاشته است به نظر می رسد زندگی در آن خطرناک خواهد بود. انفجارها ، تصادفات اتومبیل ، آتش سوزی ها ، و حتی دیوار کوبیده در حال نابودی تنها سلیقه ای از چیزهایی است که Copshop به عموم ارائه می دهد.

همچنین باید توجه داشت که جرارد باتلر ظاهراً در صورت وقوع آن قابل توقف نیست به اخلاق کاری او می آید از آنجایی که این مرد در حال حاضر برای دنباله ای بر فرشته سقوط کرده و سریال مایک بانینگ ادامه دارد ، و همچنین دنباله روی فیلم غافلگیرکننده معروف به گرینلند ، باتلر سرعت خود را کاهش نمی دهد. این فقط باعث می شود او بازی کاملی در برابر فرانک گریلو داشته باشد ، و توانایی دیوانه کننده او در ظاهر شدن در کمترین حد انتظار.

Copshop تقریباً همه آن چیزی را دارد که یک طرفدار اکشن کمدی می خواهد ، به خصوص اگر آنها بخواهند شاگردان جو کارنااهان به شدت در این ژانر وارد این ژانر شده اند. هفدهم سپتامبر زمانی است که فیلم به دنبال اکران در سینماها است و این به مردم فرصت می دهد تا برنامه های خود را مشخص کرده و شرط بندی کنند که چه کسانی از قتل عام جان سالم به در خواهند برد. در عین حال ، به برنامه اکران 2021 بروید و ببینید Copshop در فیلم نبرد آن آخر هفته با چه فیلمهای دیگری مبارزه خواهد کرد.

جیمز باند سینما بلند (کارشناس). همچنین با متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *