جدیدترین سبک زندگی افراد مشهور که بدون شلوار از بلیک لیولی استفاده می شود

یکی از مواردی که افراد زمان بیشتری را در خانه تنها می گذرانند یا حداقل زمان بیشتری را در فضاهایی سپری می کنند که تعداد زیادی از مردم در آن حضور ندارند این است که مد تغییر کرده است. لباسهای ورزشی جایگزین لباسهای ورزشی ، لباسهای تفریحی و بله ، روزهای زیادی بدون شلوار شد. در حال حاضر ، به نظر می رسد بلیک لایولی ، ستاره عصر آدلین و مشارکت کننده در Free Guy ، به عنوان یکی از مشهورترین چهره هایی شناخته شده است که بدون شلوار برای عکاسی با هدف تولد انتخاب شده است.

با استوری اینستاگرام خود آشنا شوید. ، ستاره نگاهی به کیف دستی بسیار رویایی که در بخشی از جشن تولدش انداخته بود ، انداخت. به نظر می رسد او فردی است که هفته تولد دارد و روز تولد ندارد ، زیرا در چند روز گذشته مطالب مربوط به تولد را به اشتراک گذاشته است ، اگرچه روز تولد واقعی او 25 آگوست است. به هر حال ، پست مربوط به کیف آخرین تولد او بود به اشتراک بگذارید ، اما شرط می بندم که در واقع به کیف نگاه نمی کنید …

به نظر می رسد که بلیک لیولی از طرفداران بزرگ تولد خود است -چه کسی نیست؟ – همانطور که او پست های جداگانه ای را جشن گرفت با یک لباس سبز رویایی و عاشقانه از Teuta Matoshi که من اکنون آرزو دارم. کیف فقط مایه کیک بود ، اما به نظر می رسد او در روزی که شلوار اختیاری بود کمی با عجله عکس گرفت. او اولین سلبریتی نیست که در سال گذشته بدون شلوار رفت و من شک دارم که آخرین نفر باشد.

به طور کلی ، کار بدون شلوار به نوعی یک شوخی شروع شد. وقتی برخی از شرکت ها در مورد افرادی که پیراهن کار می پوشند و بدون جوراب برای جلسات ویدئویی می روند ، داستان هایی در اینترنت پخش می شود. کار به جایی رسید که آگهی اسنیکرز و حتی افراد مشهور از جمله تام هالند به این ایده رسیدند ، و دومی بدون شلوار مصاحبه ای انجام داد. الکساندرا دادداریو بازیگر زن نیلوفر سفید به شوخی گفت که چرا ما در ابتدا شلوار می پوشیدیم. سپس به نوعی تبدیل به یک سبک زندگی شد ، زیرا هالی بری و دیگران از زندگی بدون شلوار استقبال کردند. اگرچه او لباس مایکل کورس را برای کشتن پوشیده است ، اما در پست اخیر اینستاگرام خود نیز در مورد این که برای بیرون آوردن لباس خواب خود نیاز به زمان زیادی دارد صحبت کرد. علاوه بر این وقتی فیلم رایانه راین رنولدز ، شوهر لیولی ، Free Guy اکران شد ، او همچنین در حمایت طنزآمیز از آخرین کارهای شریک زندگی خود بیکینی پوشید. لازم به ذکر است ، او بازیگری است که به خاطر مد شیک و فوق العاده ای نیز مشهور است ، اما این باعث خوشحالی است که او همچنین می تواند در انتخاب مد خود سرد و گاه خنده دار باشد.

راستش ، من اینجا هستم تا جایی که ممکن است راحت باشید صرف نظر از اینکه چه لباسی می پوشید. مطمئن هستم که بسیاری از ملاقات ها و سالن های Zoom در خانه در 18 ماه گذشته بدون شلوار بوده است. اگر این یکی از مواردی است که بعد از همه گیری به وجود می آید ، مطمئناً از این موضوع عصبانی نخواهم شد. اما نظر شما چیست؟ بدون شلوار راهی برای گذر یا سخت؟

مسابقه شگفت انگیز و سرآشپز فوق العاده با کمی گرد و غبار پری دیزنی به داخل پرتاب شده است. آن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *