جان کرازینسکی قسمت مورد علاقه خود را در یک مکان آرام قسمت 2 نشان می دهد ، و من موافقم

داستان زیر حاوی اسپویلرهای جان کراسینسکی در یک مکان آرام است: قسمت دوم ، بنابراین اگر هنوز دنباله این فیلم را مشاهده نکرده اید ، ادامه این مطلب را نخوانید.

صدها هزاران نفر از علاقه مندان به سینما آخر هفته گذشته قرنطینه را کنار گذاشتند و برای دیدن فیلم جدید ، به خصوص دنباله ترسناک پیش بینی شده جان کرازینسکی ، یک مکان آرام: قسمت دوم راهی سینماها شدند. اکران پارامونت 57 میلیون دلار بیش از قاب روز یادبود ، بیش از دو برابر مبلغ کسب شده توسط فیلم زنده اکشن دیزنی Cruella ، بود ، هرچند که این فیلم برای خانواده هایی که می خواستند آن را در خانه تماشا کنند نیز در Disney + Premiere در دسترس بود. اکنون که مردم A Quiet Place: Part II را دیده اند ، من آزاد هستم که کلیپ فوقانی کراسینسکی را در گفتگو با CinemaBlend با قسمت محبوب فیلم خود که اتفاقاً قسمت مورد علاقه من نیز در ادامه است ، با شما به اشتراک بگذارم.

یک مکان آرام از جان کراسینسکی: قسمت دوم توجه خود را به والدین خانواده ابوت منتقل می کند (عمدتا به این دلیل که شخصیت جان ، لی ، در پایان فیلم اول درگذشت) و بر روی فرزندان. در حالی که مارکوس (نوآ جوپ) با یک آسیب دیدگی ناتوان کننده روبرو می شود ، ریگان (میلیسنت سیموندز) بر اساس یک سیگنال رادیویی که از یک جزیره نزدیک منتقل می شود ، برای یافتن بازماندگان احتمالی راهی سفر می شود. ما در اولین فیلم یاد گرفتیم ، ریگان ناشنوا است. این در واقع سمعک اوست – که در برابر تقویت کننده یا میکروفون فشار می آورد – که بر موجودات بیگانه حساس به صدا تأثیر می گذارد و به بشریت فرصتی برای مقابله با مقاومت می دهد. و در موثرترین لحظات فیلم ، جان کرازینسکی تمام صدا را رها می کند تا ما ، به عنوان مخاطب ، بتوانیم مانند ریگان احساس کنیم. ممکن است ترسناک باشد زیرا ما یک حس حیاتی را از دست می دهیم ، اما کراسینسکی به CinemaBlend گفت که این روشی است که او در واقع از خانواده سیموندز گرفته است. او در فیلم اول کمی از آن استفاده کرد ، اما می دانست که می خواهد در A Quiet Place: Part II بیشتر به آن اعتماد کند.

کراسینسکی به ما گفت:

من می دانستم که من همیشه می خواستم با آن بازی کنم شما در اولین بار این کار را سریع انجام می دهید ، اما در این مورد ، فکر کردم اگر بتوانم ایده شنیدن چیزی جز سکوت را در لحظه ای که او ناامیدترین و بیشتر از همه احساس تنهایی است ، و با احساس بیشتر اینکه او شکست خورده است ، این دو چیز به روشی احساسی و شنیدنی با هم جمع می شوند و امیدوارم که ما آن را کنار بگذاریم. این یکی از قسمتهای مورد علاقه من در فیلم است!

به این دلیل که فیلم A Quiet Place: Part II نامیده می شود ، و جان کراسینسکی دوست دارد صدا را به عنوان بخشی از داستان سرایی خود دستکاری کند ، من کمترین تعجب از اینکه عنصر مورد علاقه او در دنباله این است که صدا را به کلی از تجربه نمایشگر حذف می کند ، کم نیست. لحظاتی وجود دارد که ریگان (Millicent Simmonds) نمی تواند چیزی را بشنود و ما بلافاصله برای او عصبی می شویم. صحنه واگن قطار به ذهن خطور می کند.

یک مکان آرام: قسمت دوم این هفته آخر هفته در سینماها ادامه می یابد ، اما همچنین مجبور است فضا را برای دنباله جدید ترسناک با عنوان The Conjuring: The Devil Made فراهم کند. Me Do It خود را به مالتی پلکس می یابد. این غیرمعمول ، اما هیجان انگیز است که اکنون فیلم های اصلی با قوام در حال اکران هستند. فیلم ها بازگشته اند ، خواه آنها را بشنوید یا نه!

مزاحم فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. cohost ReelBlend. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *