جان کرازینسکی روش ناخواسته (اما جالب) را کشف کرد استیون اسپیلبرگ بر یک مکان آرام II تأثیر گذاشت

قسمت Quiet Place قسمت دوم سرانجام وارد سینماها شد و مورد توجه طرفداران و منتقدان قرار گرفت. کارگردان جان کرازینسکی فیلم سال 2018 خود را با دنباله ای دنبال کرده است که زنده می شود و فراتر از فیلم اصلی گسترش می یابد. این فیلم از زمان تنت اولین اکران بزرگ تنها تئاتر است و عملکرد خوبی در گیشه داشته است. کرازینسکی ، که تمایلی به ایده ساخت دنباله ای ندارد ، از تأثیرات خود و دیگر فیلمسازانی که به او الهام می گیرند خجالتی نیست ، و او شیوه سهوی (اما جالب) استیون اسپیلبرگ را تحت تأثیر قرار دادن یک مکان آرام II نشان داد.

جان کرازینسکی عاشق فیلم است و از فیلم هایی که در آن بزرگ شده قدردانی می کند. او تصدیق کرده است که استیون اسپیلبرگ ، کارگردان برجسته ، چگونه بر روی A Quiet Place Part II تأثیر گذاشته است. جان کراسینسکی هنگام صحبت با پادکست ReelBlend ، در مورد چگونگی تأثیرگذاری استیون اسپیلبرگ بر دنباله بسیار مورد انتظار خود اظهار داشت:

در مورد فیلمبرداری ، این یکی از مواردی بود که می دانید این واقعاً پیش می رود به چیزی – من می گویم کسی مانند (استیون) اسپیلبرگ در این امر بسیار تأثیرگذار بود. نه به روشی خاص ، من در این مورد با او صحبت نکردم. اما فکر می کنم همه فیلم های او که روی فیلم گرفته است ، به خصوص فیلم هایی که من در آنها بزرگ شده ام ، بلافاصله احساس نوستالژی می کنند. چیزی در مورد این فیلم بود که من گفتم ، به محض شروع آن قاب ، به محض دیدن اولین تصویر ، من می خواهم شما بلافاصله مانند “€” اوه ، من این فیلم را در سال 1986 دیدم. مثل اینکه ، این احساس می شود که هر زمان و هر مکانی ممکن است باشد. و من فکر می کنم فیلم ، برای این فیلم خاص ، این کار را می کند. این بدان معنا نیست که من همیشه روی فیلم شلیک می کنم. من سه فیلمم را روی فیلم گرفته ام که عالی است. این واقعاً در مورد کاری است که با داستان می کند.

جان کرازینسکی توضیح می دهد که چگونه احساس نوستالژیک استیون اسپیلبرگ در کارهای اولیه خود (فیلم هایی که کراسینسکی بزرگ شد) بر روی A Quiet Place II تأثیر می گذارد. کرازینسکی می گوید که او می خواسته مخاطبان در اولین قاب فیلم جدید خود همان احساسی را داشته باشند که کسی در سال 1986 بدست آورده است. او می خواست یک حس نوستالژیک به بینندگان بدهد ، چیزی فراموش نشدنی از دروازه ، و این کار را با تیراندازی انجام داد در مورد فیلم.

جان کرازینسکی همچنین فیلمبرداری روی فیلم را از فیلمبرداری دیجیتال متمایز می کند و توضیح می دهد که چگونه فیلم قبلی برای مخاطبان متفاوت است. فیلمبرداری با فیلم واقعی برای ایجاد احساس تقریباً کلاسیک چیزی بود که کراستینسکی به وضوح در مورد آن فکر کرد. این سازنده فیلم معتقد است که این واقعا به درد داستان و فیلم می خورد و این خیلی خوب است که او عشقش به استیون اسپیلبرگ را بخاطر این امر تشکر کند. در اینجا ایده های کامل Krasinski در مورد A Quiet Place II در پادکست ReelBlend آورده شده است:

طراحی شده توسط RedCircle

مکان آرام II یک پیروزی برای جان کراسینسکی است ، حتی به عنوان مشهور دیگر رایان رینولدز عاشق آن شده است. این فیلم نمونه کاملی از این موضوع است که چرا مخاطبان ژانر وحشت را دوست دارند. با افتتاح بیشتر سالن های نمایش ، افراد بیشتری این فرصت را پیدا می کنند که بیرون بروند و فیلم ها را روی صفحه نمایش تجربه کنند و A Quiet Place II اولین نمایش عالی تئاتر پس از مدت ها دوری است.

جان کراسینسکی ، که برای بازی در نقش چندین شخصیت مارول بسیار عالی است ، فقط با بازی A Quiet Place Part II همچنان در صنعت فیلم موج می زند. در حالی که مدت زیادی از فیلم می گذرد ، بسیار جالب است که نه تنها وارد شده است ، بلکه در زمانی رسیده است که سالن های سینما بیشترین نیاز را به آن دارند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *