جان ویک 4 کیانو ریوز یک زاویه رستگاری در شاوشنک اضافه کرد

مدتی است که از آخرین باری که با جان ویک کیانو ریوز گذرانده ایم می گذرد ، اما به زودی قاتلی که در دنیای جنایتکار جنایی به نام بابا یاگا شناخته می شود ، دوباره روی پرده بزرگ می آید. جان ویک: فصل 4 در میانه عکاسی اصلی قرار دارد و بازیگری نشان می دهد که هنوز انجام نشده است. اعلام شده است که کلنسی براون بازیگر The Shawshank Redemption در قسمت بعدی فرانچایز اکشن شرکت خواهد کرد.

مدتها پیش اینطور نبود که کلنسی براون و کیانو ریوز هر دو کار کنند در فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار ، با اولی که نقش آقای کرابز را بازی می کند و دومی به عنوان یک روح روباه دار Sage. در حال حاضر آنها زمان تماشای فیلم را برای جان ویک قطعاً دوستدار بچه ها به اشتراک می گذارند: فصل 4. در اینجا صحبتهایی است که کارگردان چاد استاهلسکی درباره حضور براون در فیلم به Deadline گفته است:

من از زمانی که به خاطر دارم طرفدار Clancy Brown هستم. حضور او در این پروژه باعث افتخار است. او یک افزودنی عالی برای دنیای جان ویک خواهد ساخت!

کلنسی براون همچنین با زیرکی توییت زیر را که با همان تصویری که از حساب های جان ویک در شبکه های اجتماعی استفاده شده بود ، دخالت خود را در جان ویک: فصل 4 تأیید کرد. در ماه ژوئن شروع فیلمبرداری را اعلام کنید.

؟؟؟؟ pic.twitter.com/YGB0k6QxsX

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد بازی کلنسی براون در جان ویک: فصل 4 ارائه نشده است ، اما هر کسی که از بازی بایرون هدلی در The Shawshank Redemption با او آشنایی دارد ، The Kurgan in Highlander ، Lex Luthor در دنیای متحرک DC ، Surtur در Thor: Ragnarok یا تعداد دیگری از نقشها می دانند که این مرد یک شرور بزرگ بازی می کند. بنابراین به سادگی می توان تصور کرد که براون بازیگران را به عنوان یکی از بدبختی هایی که جان ویک با آن روبرو می شود در هنگام وقوع رویداد فصل 4 کنار بیاورد ، بازی کند. از طرف دیگر ، شاید چاد استاهلسکی براون را برای بازی با تیپ استخدام کرده و یکی از متحدان جان ظاهر می شود که در نبرد خود با میز بالا به او کمک می کند. بازیگران درجه یک برای جان ویک: فصل 4 ، با حضور کلنسی براون در جمع چهره های جدید که شامل رینا ساویاما ، دونی ین ، شامیر اندرسون ، بیل اسکارسگارد ، هیرویوکی سانادا ، اسکات ادکینز و مارک زارور است. ما همچنین با وینستون ایان مک شانی و لنس رددیک کارون ، که هر دو از ابتدا بخشی از مجموعه فیلم های جان ویک بوده اند ، و همچنین باوئری کینگ لورنس فیشبرن ، که به عضویت در آمده است ، متحد می شویم. نزاع در John Wick: Chapter 2. همراه با فصل 4 ، Brown همچنین در نقش Kurt Caldwell در Dexter: New Blood ظاهر می شود که در 7 نوامبر در Showtime نمایش داده می شود.

جان ویک: فصل 4 در راه است برای نمایش در سینماها در 27 مه 2022 ، و با خیال راحت می توانید سایر فیلم های اکران شده در سال آینده را با برنامه اکران ما در سال 2022 پیگیری کنید. همراه با جان ویک: فصل 5 در حال توسعه است ، این جهان با مجموعه بازیهای محدود Ballerina و سری محدود Starzâ’s The Continental گسترش می یابد ، که آخرین آنها وینستون را در دهه 1970 دنبال می کند. برای به روزرسانی بیشتر در مورد همه این پروژه ها ، چشم خود را بر روی CinemaBlend نگه دارید.

خبره Marvel، DC، Star Wars، John Wick، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *