جان سینا به ویروس ویروس Dave Bautista در مورد عدم همکاری با او یا راک پاسخ می دهد

در اوایل تابستان امسال ، ستاره سابق WWE ، بازیگر دیو باوتیستا ، وقتی گفت که علاقه ای به همکاری با دواین راک جانسون یا جان سینا ندارد ، ابروهای خود را بالا انداخت. پس از اینکه داستان کمی پیچید ، او با انتشار یک پست در رسانه های اجتماعی گفت که این هیچ چیز شخصی نیست و به نظر می رسد به این دلیل است که او سعی می کرد تا حد ممکن انواع مختلف شخصیت ها را بازی کند. نظرات طعم ضعیفی در دهان برخی افراد گذاشت ، اما اجازه دهید رکورد نشان دهد ، جان سینا نگران نیست.

بازیگر محبوب ، که فقط با بازی در SummerSlam به WWE Universe بازگشت ، در مورد مصاحبه اخیر دیو باوتیستا در مصاحبه با Esquire از او س askedال شد و او گفت در حالی که او مضطرب است که آنها با هم کار نخواهند کرد ، او کاملاً می داند که از کجا آمده است. شما می توانید بخشی از نقل قول او را در زیر مشاهده کنید

بله ، من از این بابت بسیار ناراحت هستم زیرا دیو باوتیستا یک بازیگر با استعداد باور نکردنی است. او کارهای شگفت انگیزی انجام داده است. اما من فکر می کنم وقتی کسی چنین جمله ای می دهد ، من فکر می کنم مهم این است که تلاش کنیم و از دیدگاه او به مسائل نگاه کنیم. دیو خیلی روی کار خود کار کرده است و بسیار به شخصیت های خود اختصاص داده است و واقعاً می خواهد مجموعه ای از آثار را ارائه دهد که به او هویت شخصی خود را می بخشد. من صد در صد آن را درک می کنم.

این یک نقل قول فوق العاده زیبا از بزرگراه جان سینا است. چه منظور دیو باوتیستا نظرات اصلی خود به عنوان یک شات باشد یا نه ، بسیاری از بازیگران آزرده خاطر شده و به طور عمومی اخراج خواهند شد. سینا در این مورد چیزی جز خوب نداشت. بنابراین ، برای او خوب است. در حقیقت ، او حتی بعداً در مصاحبه با چند کلمه زیبا در مورد شخصیتش به پشت ستاره سابق کشتی خود ضربه زد. در اینجا بخشی از نقل قول اضافی او در زیر آمده است

دیو یکی از بهترین بچه هایی است که تا به حال ملاقات کرده اید و یکی از سخاوتمندترین بچه هایی است که تا به حال ملاقات کرده اید. من با دیو گوشت گاو ندارم و واقعاً فکر می کنم دیو گوشت گاو با من ندارد. او واقعاً فقط می خواهد به خاطر کارش شناخته شود و شناخته شود.

حالا ، چون جان سینا بسیار خوب بوده است ، اجازه دهید کمی از او و دواین جانسون دفاع کنم. باوتيستا قبلاً The Rock را در معرض انفجار قرار داده بود ، حتي علناً مي گفت كه او بازيگر بزرگي نيست. بین آن توییت و صحبت های او در مورد همه شانس های مختلف او در حرفه خود ، به نظر می رسد که او بخواهد از دیگر ستاره های سابق WWE فاصله بگیرد زیرا او بیشتر بازیگر است در حالی که آنها اینطور هستند. من سعی می کنم ستاره های سینما باشم. من روح آنچه او می خواهد بگوید را درک می کنم ، اما این گمراه کننده است.

جان سینا و راک هر دو موفقیت فوق العاده ای در هالیوود پیدا کرده اند ، اما این اتفاق برای یک شبه رخ نداده است. البته هر کدام از آنها از دوران کشتی خود دارای کاریزما هستند که از آن استفاده می کنند ، اما کار و فیلمهای زیادی طول کشید تا بفهمیم چگونه واقعاً آن را روی صفحه نمایش بزرگ نشان دهیم. پیدا کردن آن صدا و انتخاب پروژه های مناسب یک مهارت است ، همانطور که در واقع هنگام تهیه مواد مناسب ، آنها را نیز انجام می دهید. این نیاز به دوست داشتنی ، زمان بندی خوب و توانایی بازی با دیگران دارد. این بازیگری است و آسان نیست. اگر طرفداران تماشای آنها بر روی صفحه را دوست نداشته باشند ، این دو نقش بزرگ را ادامه نخواهند داد و اگر به طور مداوم نقش هایی را انتخاب کنند که در اجرای آنها خوب نیست ، کار نمی کنند.

خوشبختانه هالیوود به اندازه کافی بزرگ است که هر سه کشتی گیر سابق بتوانند فضاهای خود را بسازند و کارهای خود را انجام دهند ، درست مانند آندره غول ، هالک هوگان و دیگران که قبلاً آمده بودند. بدون شک طرفداران کشتی دوست دارند همه آنها را در یک پروژه یا در یک پروژه دیگر ببینند ، اما بدترین چیز برای همه آنها این است که مجبور شوند پروژه ای را اجرا کنند که به هیچ یک از استعدادهای آنها مناسب نیست فقط به نام نوستالژی بنابراین ، امیدواریم هر سه بتوانند بهترین کار را برای حرفه خود انجام دهند ، خواه جلوی فیلم های بزرگ رویدادی مانند The Rock ، ترکیب کمدی و تهدید خشونت مانند سینا یا تلاش برای انواع مختلف مواردی مانند Bautista.

مشتاق Clue ، اسرار مربوط به هفته ، NBA و کوکی ها در Disney World. علاقه چندانی به ساختار قیمت گذاری کابل ، صداهای بلند و سه شنبه ها ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *