جان سینا از Vacation Friends مدتی را در WWE برای سبک خنده دار ددپان خود اعلام کرد

در سال های اخیر ، جان سینا به طور م effectivelyثر به رده کمدین های بزرگ مانند اوبری پلازا ، کریستن ویگ و استیو کارل پیوست با نقشهایش در Trainwreck ، The Suicide Squad و انتشار این آخر هفته ، Vacation Friends. این بازیگر در چند سال گذشته واقعاً به سبک طنز خود وارد شده است و در مورد نحوه تبدیل شدن آن به بخش تعیین کننده ای از حرفه هالیوودی خود صحبت می کند.

CinemaBlend پیش از فیلم با جان سینا صحبت کرد. انتشار Hulu از Vacation Friends ، که بازیگر نقش نیمی از یک زن و شوهر عجیب و غریب Lil Rel Howery و Yvonne Orji را برعهده دارد ، با هم ترکیب شده اند. سینا بیان کرد که چگونه تحویل مهلک بخشی از چیزی است که می توانیم از بازیگر انتظار داشته باشیم:

من فکر می کنم فقط به کاری که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید. من نمی دانم چرا اگر شما تصور می کنید شخصیت خاصی هستید ، چرا در بسیاری از موارد خود اعتقاد ندارید و فکر می کنم بسیاری از آن ناشی از این است که بتوانم شخصیتی در WWE باشم. هرگز نمی توانید تردید کنید ، باید در هر کاری که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید و من فکر می کنم این به من در نقش های مختلف فیلم کمک کرد.

همانطور که جان سینا به ما گفت ، همه چیز به سالهای طولانی حضورش در WWE برمی گردد. سینا در سال 2000 در 23 سالگی در World Wrestling Entertainment اولین بازی خود را با نام “Prototype” انجام داد و قبل از تبدیل شدن به یک پایه اصلی در حق رای دادن. در طول سالها ، او متعهد به تعدادی از خطوط داستانی در رینگ بود که می تواند بر کارهای فعلی وی در فیلم های کمدی تأثیر بگذارد. € œ The Rockâ € جانسون و دیو باوتیستا ، همانطور که معلوم است ، حضور در WWE آموزش های فوق العاده ای را در زمینه بازیگری ایجاد می کند ، به ویژه برای همکاری با برخی بازیگران کمدی باور نکردنی. همانطور که جان سینا به آن اشاره کرد ، منطقی است که شخصیت های او به آنچه می گویند اعتقاد داشته باشند ، پس چرا این کمبود احساسات یا تزلزل را در حین گفتن خطوطی نشان ندهیم که ما به عنوان تماشاگر از بین می بریم؟

جان سینا همکاری نزدیکی با مردیت هاگنر از Search Party در دوستان تعطیلات ، که نقش یک زن و شوهر وحشی را بازی می کنند و شخصیت های اورجی و اورجی در تعطیلات گرمسیری خود با آنها سر و کار دارند و مارگاریتاهای پر از کوکائین و حفاری های مشکوک گرانقیمت را به آنها ارائه می دهند. هنگامی که مارکوس هویری و امیلی اورجی برای بازگشت به خانه می روند ، آنها کاملاً انتظار دارند که آنها در تعطیلات دوستان خود بمانند و وارد زندگی واقعی خود نشوند ، تا زمانی که سینا ران و هاگنر از کیلا خود را به فانتزی خود دعوت کنند. عروسی.

شما می توانید جان سینا را در Vacation Friends ببینید که به طور انحصاری در 27 آگوست وارد Hulu می شود. و چیزهای دیگری را که در Hulu در این ماه جدید است ، ببینید ، مانند بیشتر داستان ترسناک آمریکایی و سلنا گومز و نمایش تنها قتل در ساختمان به رهبری استیو مارتین در CinemaBlend.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *