تیراندازی The Suicide Squad King Shark صحنه هایی که مردم از هم جدا می شوند واقعاً ناخوشایند به نظر می رسد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جیمز گان فیلمساز بصری از Marvel به DC با The Suicide Squad حرکت کرد. این عینک با درجه R در حال حاضر یک هفته است که پخش می شود و طرفداران از کالبد شکافی هر فریم از مدت زمان 185 دقیقه آن لذت برده اند. شاه کوسه سیلوستر استالونه در طول این روند به یکی از طرفداران محبوب تبدیل شده است ، اگرچه فیلمبرداری صحنه هایی که او مردم را از هم جدا می کند واقعاً ناخوشایند است. استیو ایگی کار ضبط حرکت برای نانائو را در صحنه انجام داد (علاوه بر نقشش روی صفحه به عنوان جان اکونوموس.) و برای نشان دادن این که شاه کوسه چگونه می تواند یک مرد را دو تکه کند ، اگی باید همین کار را با تنه پشتی علاوه بر این ، نتیجه عملی با بالا آوردن تنه با آنچه در مجموعه به عنوان “روده خوک” نامیده می شد ، به دست آمد. استیو ایگی در مورد کار خود در آن سکانس ها صحبت کرد و گفت:

من مطمئن هستم که چیزی بسیار کمتر سمی و نفرت انگیز بود ، اما آنها این تنه را داشتند ، خوب ، مانند یک کل بدن بود ، واقعاً â € و به نوعی به نصف تقسیم شده بود و آنها دوست داشتند یکبار آن را به هم بچسبانید وقتی همه چیز را داخل آن قرار دهید. این سیم به سیم وصل شده بود و من به معنای واقعی کلمه فقط باید دستم را روی آن می گرفتم و به نوعی آن را بلند می کردم.

و این ، طرفداران سینما ، این است که چگونه شما یک مرد را روی صفحه به دو نیم می کنید. به نظر می رسد برای استیو ایگی یک تجربه بسیار ناخوشایند است ، اگرچه به نظر می رسد که قطعاً در قطع تئاتر The Suicide Squad نتیجه داده است. بسته به اینکه چقدر ترسناک را دوست دارید ، هر صحنه وحشتناکی با شاه کوسه باعث خنده و/یا ترس می شد.

نظرات استیو ایگی به Vulture برای نشان دادن عملکردهای داخلی ایجاد یک شخصیت CGI مانند King کمک می کند. کوسه خوشبختانه برای جیمز گان ، او قبل از قرارداد با تیم Suicide Squad تجربه زیادی در این زمینه داشت. همانطور که بسیاری از طرفداران می دانند ، Guardians of the Galaxy’s Rocket Raccoon به طور مشابه از طریق ضبط حرکت به دست می آید- در حالی که شان Gunn برای Rocket روی صحنه ایستاده است قبل از اینکه بردلی کوپر سرانجام در غرفه برای صداگذاری شخصیت وارد شود.

در حال حاضر می توانید از هر دو نقش استیو اگی در The Suicide Squad در HBO Max لذت ببرید. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

جیمز گان قطعاً از امتیاز The Suicide Squad استفاده کرد و کل زمان اجرا پر از مرگهای ناخواسته است. King Shark بدیهی است که وارد عمل شد ، جمجمه های انسان را سرکوب کرد و دشمنان Task Force X را پاره کرد. و به جای اینکه فقط به CGI تکیه کند ، گان با جلوه های عملی به زنده ماندن شاه کوسه کمک کرد.

باید جالب باشد که ببینیم آیا اعضای گروه Suicide Squad به DC Extended Universe بازمی گردند یا خیر. در حالی که کمپانی برادران وارنر به وضوح روی هارلی کوین مارگو رابی سرمایه گذاری کرده است ، هنوز مشخص نیست که چه زمانی می توانیم شاهد بازی امثال King Shark ، Ratcatcher 2 و Bloodsport باشیم.

The Suicide Squad در سینماها است. اکنون. برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران مشهور خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *