تهیه کننده Red Notice نشان می دهد که چرا طرفداران فیلم Netflix را با راک ، رایان رینولدز و گال گادوت دوست خواهند داشت

Red Notice یکی از بسیاری از فیلم های با بودجه بزرگ است که Netflix آن را به عنوان رقیبی برای استودیوها معرفی کرده است. یکی از دلایلی که این استریمر به این فیلم مهیج اعتقاد دارد ، لیست A آن است. حضور دواین در راک جانسون ، رایان رینولدز و گال گادوت در یک فیلم در هالیوود نادر است. به علاوه ، به نظر می رسد که تماشاگران فیلم متقاطع DC-Marvel نمی دانستند که آنها می خواهند. اما یکی از افرادی که در مقایسه با دیگران هیجان زده تر است ، تهیه کننده فیلم هیرام گارسیا است. تهیه کننده Red Notice نشان داد که چرا طرفداران عاشق تریلر Netflix هستند.

داشتن یک ستاره تمام عیار در هالیوود غیر معمول نیست ، اما جفت شدن The Rock ، رایان رینولدز و گال گادوت برخی از طرفداران را کنار گذاشت. با توجه به تخصص هر بازیگر ، ممکن است روی کاغذ عجیب به نظر برسد ، اما ممکن است پس از انتشار Red Notice کار کند. حداقل ، به نظر می رسد که این روند فکر هیرام گارسیا است. دست راست جانسون در مورد کراس اوور بعید DCEU-MCU به Collider گفت:

این سه بازیگر در کنار هم فوق العاده هستند. گال ، رایان و دی جی دارای شیمی فوق العاده ای هستند و در کنار هم عالی به نظر می رسند. فقط نمی توانید به اندازه کافی از آنها استفاده کنید. علاوه بر این ، این فیلم دارای یک سرگردانی جالب است ، به طوری که دی جی یک پروفایل اف بی آی است که به دنبال خواسته ترین سارقان هنری در جهان است. این واقعاً یک ماجراجویی بزرگ جهانی است و فیلمی است که فرارهای سرگرم کننده ای را ارائه می دهد که من فکر می کنم جهان در حال حاضر می تواند از آن بیشتر استفاده کند. ما به این فیلم بسیار افتخار می کنیم و برای اکران آن در 12 نوامبر در سراسر جهان هیجان زده هستیم. در اصل ، شما بلک آدام ، ددپول و واندر وومن را در نسخه دیگری روی صفحه می بینید. چه کسی نمی خواهد این را ببیند؟ در کنار The Rock او نیاز به ایجاد هیاهو داشت. اگر اینطور نبود ، قدرت ستاره ای دواین جانسون ، رایان رینولدز و گال گادوت مخاطبان را به خود جلب می کند. بر اساس مزاحمت های آنلاین جانسون و رینولدز ، به نظر می رسد فیلم یک فرار بسیار ضروری خواهد بود. همانطور که گارسیا اشاره کرد ، دیدن قهرمانان MCU و DCEU برای یک پروژه در کنار هم قرار گرفتن مطمئناً طرفداران سرسخت.

در حالی که طرفداران منتظر رسیدن تریلر آینده هستند ، The Rock آنها را در جریان نگه داشته است. راک فیلم را از طریق پیام های رسانه های اجتماعی و فیلم های قابل توجه فیلم به نمایش گذاشته است. Red Notice اولین باری است که این بازیگر و رایان رینولدز همکاری می کنند. اما سابقه جانسون و گال گادوت به فرنچایز Fast and Furious برمی گردد و در Fast Five و Fast and Furious 6 با هم ظاهر شدند. بنابراین ، این فیلم در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین فیلم های سال 2021 با وجود نداشتن تریلر رسمی است.

باز هم ، به نظر می رسد این تریلر اکشن طرفداران متقاطع DC-Marvel است که نمی دانستند مورد نیاز تماشاگران سینما مجبور نخواهند بود بیشتر منتظر بمانند تا سه لیست A را روی صفحه با هم ببینند تا Red Notice در 12 نوامبر به Netflix برسد.

پسری از گرینوود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *