تهیه رایگان فیلم Secret Guy و عمل سوم به طرز شگفت آوری آسان بود

هشدار: SPOILERS عظیمی برای Free Guy در حال بازی هستند. اگر هنوز فیلم را ندیده اید ، احتمالاً می خواهید به جایی بروید که در دنیای باز سینما بلند (CinemaBlend) غیرقابل خراب شدن باشد.

درست در فریم های ابتدایی کارگردان شاون لوی فیلم Free Guy ، لحن برای نوع فیلمی است که ما در حال تماشای آن هستیم. در حالی که چانینگ تاتوم با چتربازی وارد دنیای Free City می شود ، رایان رینولدز به عنوان مقدمه داستان های خود را بیان می کند ، کمدی ، تخم مرغ های عید پاک و بازیگران رسمی به طور رسمی در منو قرار دارند. اگر افراد مشهور را وارد فیلم کنید ، انگار آب نبات هستند ، صداها و چهره های زیادی وجود دارد که از دیدن آنها شگفت زده خواهید شد. به خصوص هنگامی که به فوق العاده سری سوم عمل می رسید. رسیدن به آن ، همانطور که در حال آموختن هستید ، به طرز شگفت انگیزی آسان به دست آمد. که در نبرد بین رایان رینولدز ، گوینده خوش حساب بانکی گای و تقلب ناخوشایند وی ، که به سادگی به عنوان دوست شناخته می شود ، کاهش می یابد. این شخص که بعنوان رئیس نهایی در این سفر کشف خود و سرقت IP عمل می کند ، گای را بسیار بد می خواند ، تا زمانی که شخصیت رینولدز عینک جادویی خود را به دست آورد. و این زمانی است که سرگرمی واقعاً آغاز می شود ، زیرا گای به تخم های ویژه و عظیم عید پاک متعلق به دیزنی دسترسی پیدا می کند.

همانطور که شاون لوی بیان می کند ، این آخرین تماس است آن تخم مرغ های خاص عید پاک ، و همچنین لیست کاملی که به دلیل آنها بوجود آمد. بنابراین اگر پیش بینی می کنید که Free Guy را در سینما ببینید و تازه ترین تجربه را می خواهید ، ما به خوبی در اسپویلر فرو می رویم. با این اوصاف ، در اینجا می بینید که چگونه لوی و رایان رینولدز دیزنی را متقاعد کردند که به آنها اجازه دهد به جعبه اسباب بازی اسلحه های گای علیه یورش حمله کنند:

من شگفت زده شده ام ، و بدنبال آن هستم. چیزی چوبی برای ضربه زدن من حتی جمله را نمی گویم ، اما این واقعیت که مردم به اسرار فیلم احترام گذاشته اند واقعاً شوکه کننده و هیجان انگیز بوده است. در اینجا موضوع ، چیز کریس ایوانز ، شمشیر سبک ، و کلاه شیلد ، و مشت هالک ، اینها چیزهایی بود که ، همانطور که گفتید ، من و رایان به سرعت به ایده ها می رسیدیم ، و ما واقعاً این را داریم انرژی سمپاتیک بنابراین ما در حال کار بر روی فیلم بودیم و مانند این بودیم که در عمل سوم ، باید به مرحله بعدی برویم. این شخصیت اصلی است که اکنون در دنیای بازی های ویدیویی تخصص دارد. اگر بتوانیم اجازه استفاده از مشت هالک ، یا محافظ سرپوش ، یا شمشیر نور را بگیریم؟ ما به معنای واقعی کلمه قدرتهای دیزنی را نوشتیم و گفتیم ، “آیا می توانیم از یکی از اینها استفاده کنیم؟” و در کمال حیرت ما گفتند “بله”. ما گفتیم “بله” ، و آنها گفتند “بله به همه”.

همان نیروی محرکه ای که منجر به این شد که مرحوم الکس تربک در فیلم Free Guy در آخرین لحظه عمل کرد دقیقاً همان چیزی که کریس ایوانز را در صحنه ای قرار داد که مطمئناً خانه را خراب می کند. در حالی که گای با ناامیدی سپر ویبرانیوم Captain America را با لحن موضوع آلن سیلوستری از The Avengers به ​​کار می گیرد ، واکنش Evans یک مشت مشت بسیار غیرقابل استفاده است. این لحظه ای بود که فقط یکبار اتفاق افتاد که دیزنی راه را باز کرد تا این اتفاق بیفتد ، و وقتی این حقیقت را از خود شاون لوی آموختم ، من نیز همانند او مات و مبهوت بودم که آن ایمیل سرنوشت ساز را دریافت کرد.

Free Guy در خدمت مأموریت خود برای بزرگ شدن یا پخش جریانی ، یک رژه کوچک از تخم های عید پاک فرهنگ عامه را آغاز می کند. سپر کاپیتان آمریکا ، یک مشت هالک و شمشیر سبک آناکین اسکای واکر تنها آغاز راه است ، زیرا سلاح هایی از Fortnite و Portal نیز به کار گرفته شده اند تا گای بتواند به درستی با یار مبارزه کند. اما هنگامی که دارایی های مربوط به دیزنی تصویب شد ، منجر به این شد که رایان رینولدز مشارکت کریس ایوانز را به شیوه ای بسیار آسان دیگر تأمین کند ، همانطور که توسط شاون لوی توضیح داده شده است: رایان فقط به کریس ایوانز پیام داد ، زیرا حدس می زنم همه ستاره های خوش سیما یکدیگر را می شناسند؟ این شبکه ای است که ما انسان های معمولی اجازه ورود به آن را نداریم. اما او می دانست که کریس در حال دفاع از جاکوب در بوستون فیلمبرداری می کند و گفت: “اگر می توانید با مجموعه ما بیایید و اگر شاون بتواند شما را وارد کند” و 10 دقیقه دیگر بیرون می آیی ، آیا می آیی این کار را انجام دهی؟ و کریس ، مرد باحالی که به نظر می رسید ، و در واقع همینطور است ، گفت بله. به معنای واقعی کلمه ، او با مجموعه ما رانندگی کرد ، من یک دوربین منتظر بودم ، ما در پنج دقیقه از او فیلم گرفتیم ، او در راه بود. و این چگونه اتفاق افتاد.

خوانندگان محترم ، ابتدا آن را در اینجا شنیدید: بوستون واقعاً شهری جادویی است که در آن تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کریس ایوانز پیام دهید ، و احتمالاً او ظاهر می شود به بسیار خوب ، بنابراین شاید این دقیقاً درسی نباشد که از روش خرید تئوری Free Guy استفاده کنید. اما آنچه از طریق این مصاحبه و شاون لووی Reel Blend نمایان می شود این است که اگر خوب بپرسید ، بدترین کاری که کسی می تواند انجام دهد این است که نه بگوید. در حالی که بهترین سناریو این است که ستاره کاپیتان آمریکا با گفتن چیزی که استیو راجرز باید آن را به عنوان “زبان” مطرح کند ، یک بازیگر نقش آفرینی می کند ، این همه بخشی از جادوی فیلم پرفروش انسان دوستانه لوی و رینولدز است که آماده است برای مخاطبانی که به دنبال آن هستند ، تأثیر بگذارید.

ممکن است ما این بازی را خراب کرده باشیم ، اما مطمئن نیستیم که خط را خراب می کند ، زیرا لحظه ای بسیار خوب است افشا کردن شما فقط باید بروید و Free Guy را ببینید ، که در حال حاضر فقط در سینماها است ، تا حقیقت آن لحظه واقعاً خنده دار را بفهمید. و در حالی که آنجا هستید ، گوش های خود را باز نگه دارید ، زیرا برخی از گروه های آوازی بسیار سنگین حتی ستاره های بیشتری را در قلمرو شهر آزاد نشان می دهد. در حالی که ما هنوز نامی را ذکر نکرده ایم ، برخی از افراد نزدیک و عزیز رایان رینولدز وارد می شوند و تشخیص صداهای آنها چندان دشوار نیست. و در آخر ، اما مهم نیست ، می توانید به لطف برنامه اکران ما در سال 2021 ، به دنبال تخم های عید پاک باشید که امسال به عنوان دیگر فیلم های رایان رینولدز شناخته می شوند.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *