تم دوباره پرنسس و قورباغه Splash Mountain در حال رخ دادن است ، نه آنقدر سریع که حدس می زدید

در ژوئن سال 2020 بود که صدای طرفداران آنقدر بلند شد که هیچکس نتواند آن را بشنود. فراخوانی برای تصویب مجدد نمادین Splash Mountain در Disneyland و Walt Disney World وجود داشت. اما افرادی که فشار می آورند فقط روی مشکل تمرکز نمی کنند ، بلکه راه حلی را ارائه می دهند. عنوان شاهزاده و قورباغه دیزنی به عنوان موضوع جایگزین پیشنهاد شد و این ایده بسیار مورد توجه قرار گرفت. و این باید ایده خوبی باشد ، زیرا دیری نگذشت که پارک های دیزنی اعلام کردند که این تغییر را انجام خواهد داد و ادعا کردند که کار حتی قبل از ایجاد درخواست های طرفداران آغاز شده است. و با این حال ، به نظر می رسد که ما هنوز می توانیم مدت زیادی منتظر بمانیم تا بتوانیم جاذبه جدید را ببینیم.

ملیسا والیکت ، نایب رئیس Magic Kingdom ، خانه Splash Mountain در Disney World ، اخیراً در پادکست Theme Park Rangers ظاهر شد و در مورد آینده Splash Mountain پرسیده شد. در حالی که او تأیید کرد که کار بر روی طراحی مجدد انجام می شود ، برای حذف تم آهنگ جنوب و جایگزینی آن با شاهزاده و قورباغه ، او همچنین روشن کرد که هیچ تغییر بزرگی به این زودی اتفاق نخواهد افتاد. با توجه به Valiquette …

هنگامی که ما در حال تجسم یک جاذبه جدید یا یک منطقه جدید از پارک های خود هستیم ، این می تواند یک پروسه طولانی باشد. کارهای زیادی در این زمینه انجام می شود. من در حال حاضر در بسیاری از جلسات در اطراف کوه Splash هستم ، و البته ، مهمانان ما هنوز هیچ تغییری ندیده اند. این مدتی طول می کشد دنباله این موارد این است که گاهی اوقات می توان تصمیمات زیادی را در ماه ها و حتی سالها گرفت ، قبل از اینکه هر یک از آنها روی صحنه دیده شود. بنابراین برای تصور مجدد Splash Mountain کمی زمان می بریم.

مطمئناً هیچکس انتظار ندارد که Splash Mountain یک شبه تغییر کند ، اما بیش از یک سال از اعلام این خبر می گذرد. تغییر رخ خواهد داد ، و اگر دیزنی واقعاً در حال کار بر روی تغییر بوده است ، پس آنها باید در این روند حتی بیشتر پیش روند. در عین حال ، چند دلیل خوب وجود دارد که چرا طراحی مجدد Splash Mountain به زودی اتفاق نمی افتد.

اولین دلیل این است ، در حالی که ممکن است درست باشد که دیزنی تصمیم نگرفته است کوه Splash را به دلیل فشار عمومی تغییر دهید ، این بدان معنا نیست که اعلام تغییر به دلیل همان فشار انجام نشده است. ممکن است به دلیل تماس های طرفداران ، این اعلامیه خیلی زودتر از زمان دیگری آمده باشد ، بنابراین ما بین اعلان و هرگونه تغییر واقعی فاصله ای بیش از حد معمول مشاهده می کنیم زیرا همه چیز هنوز آماده نشده است.

دلیل دوم این است که ، در مورد دنیای والت دیزنی ، در میانه آماده شدن برای جشن بزرگ 50 سالگی است. این نوع برنامه ریزی به زمان و نیروی انسانی نیاز دارد که نمی تواند در جای دیگری متمرکز شود. علاوه بر این ، پنجاهمین سالگرد قرار است 18 ماه طول بکشد و بعید به نظر می رسد که دیزنی ورلد بخواهد یکی از جاذبه های محبوب خود را در طی رویدادی که احتمالاً جمعیت زیادی را به همراه خواهد داشت ، از بین ببرد. اگر آنها واقعاً منتظر بمانند تا جشن سالگرد به پایان برسد ، ما تقریباً دو سال دیگر را قبل از شروع ساخت و ساز در نظر می گیریم ، مهم نیست که این کار تمام شود.

هر چند ، این بدان معنا نیست که ما آن را نخواهیم دید. نسخه Princess and the Frog از Splash Mountain زودتر. ممکن است کار ابتدا در دیزنی لند شروع شود و بعداً به دنیای والت دیزنی منتقل شود. از آنجایی که آن پارک جشن سالگرد بزرگی ندارد ، دیدن آن در حال حاضر برای آن آسان تر است.

در حالی که مردم از دیدن نسخه جدید سواری هیجان زده هستند ، باید منتظر بمانند. ، بسیاری از افراد احساس نوستالژی نسبت به سواری اصلی دارند ، و من فکر می کنم این بدان معناست که آنها قبل از پایان سفر شانس بیشتری برای سوار شدن خواهند داشت. تاریخ شناس. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *