تریلر Spider-Man: No Way Home رکورد بزرگی را شکست

رسانه های اجتماعی ماه ها به دنبال آن بودند ، و اکنون بالاخره از راه رسید. یک روز پس از آنکه تریلر تیزر Spider-Man: No Way Home به صورت آنلاین فاش شد ، سونی پیکچرز پس از ارائه آن در CinemaCon رسماً پیش نمایش آن را برای عموم منتشر کرد. فقط چند روز بعد ، مشخص شد که تریلر No Way Home رکورد بزرگی از فیلم Marvel Cinematic Universe Avengers: Endgame را شکست.

در 24 ساعت اول خود ، عنکبوت تریلر تیزر Man: No Way Home 355.5 میلیون بازدید داشت و رکورد بیشترین بازدید جهانی را در یک دوره 24 ساعته که Avengers: Endgame قبلاً با 289 میلیون بازدید دریافت کرده بود ، شکست. این تریلر دو برابر تریلر دوم Spider-Man: Far From Home با 135 میلیون بازدید در 24 ساعت اول خود بود. تریلر No Way Home همچنین 4.5 میلیون مورد نامگذاری آنلاین در سراسر جهان (2.91 میلیون مورد در داخل و 1.56 میلیون مورد در سطح بین المللی) ایجاد کرده است ، که بزرگترین حجم مکالمه 24 ساعته رسانه های اجتماعی در تمام دوران است.

بنابراین اگر قبلاً نمی دانستید که علاقه زیادی به Spider-Man: No Way Home وجود دارد ، این اعداد به طور کمی این را ثابت می کند. با انتشار تریلر کمی کمتر از چهار ماه قبل از شروع فیلم در سینماها ، احتمالاً سونی پیکچرز یک یا دو ماه پیش تریلر دیگری از ماه دسامبر No Way Home منتشر می کند. با این حال ، با اولین تریلر No Way Home که تعداد زیادی بازدید داشته است ، می توانم سناریویی را تصور کنم که در آن این تنها تریلر کامل است و تنها پیش نمایش های دیگری که از این مرحله به بعد منتشر می شوند ، نقاط تلویزیونی/تبلیغات کوتاه هستند. مطمئناً این بعید است ، اما نمی توانید به من بگویید که افراد زیادی نیستند که در حال حاضر قصد خرید بلیط این فیلم ابرقهرمانی را دارند.

در شانس کمی که ندارید هنوز تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home را تماشا کردید ، همین حالا این کار را انجام دهید.

همانطور که مشاهده می کنید ، اولین قسمت پیش نمایش بر پیامدهای پیتر پارکر تام هالند متمرکز است. هویت مخفی خود را در پایان فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه برای جهان فاش کرد. پیتر در حالی که زندگی شخصی اش به هم ریخته است ، به دکتر استرنج می رود که در فیلم Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame در کنار او جنگید و می پرسد آیا از جادوی خود برای فراموش کردن جهان مرد عنکبوتی استفاده می کند یا خیر. با این حال ، چیزی در طلسم اشتباه می شود ، و در نتیجه آشکارسازی های چند وجهی آشکار می شود.

برای کسانی که توسعه Spider-Man: No Way Home را دنبال نکرده اند ، اولین راهنمای تریلر افرادی که از مجموعه فیلم های مرد عنکبوتی گذشته خارج شده اند ، اکنون به MCU اصلی کشیده می شوند و در انتها دکتر اختاپوس آلفرد مولینا ظاهر می شود ، همراه با ضربات روشنایی و بمب کدو تنبل ، حضور الکترو و جیمی فاکس گرین گابلین ویلم دافو. همچنان شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نسخه های مربوطه خود از مرد عنکبوتی را بازنشر می دهند ، و اگر چنین باشد ، امیدوارم که تأیید برای خود فیلم ذخیره شود ، نه اینکه زودتر در زمان قبلی نمایش داده شود. تریلر دیگر No Way Home همچنین زندیا ، ماریسا تومی ، جان فاورو ، جیکوب باتالون ، جی بی اسمو ، تونی Revolori و بندیکت وونگ را می بیند که همگی نقش های دیگر خود را بازی می کنند. با برنامه اکران ما در 2021 ، فیلمهای دیگری را که تا پایان سال اکران می شوند ، در سینماها بشناسید ، یا دریابید که MCU با راهنمای فیلمهای مارول آینده ما چه چیزهای دیگری را به صفحه نمایش بزرگ ارسال می کند.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *