تریلر Spider-Man: No Way Home تأیید می کند یک شخصیت منفی کلاسیک دیگر

گفتن اولین تریلر Spider-Man: No Way Home بسیار مورد انتظار بوده است ، زیرا رسانه های اجتماعی مدتهاست که برای این پیش نمایش کمی در حال پیشرفت هستند. اما امروز سرانجام انتظار به پایان رسید ، زیرا یک روز پس از افشای تریلر ، سونی پیکچرز آن را به طور رسمی برای عموم منتشر کرد. از این اولین مجموعه فیلم می توانید چیزهای زیادی بگیرید ، از جمله نشان می دهد که گرین گابلین واقعاً در No Way Home حضور خواهد داشت.

هرکسی که همراه این مرد عنکبوتی بوده است مدتی است که توسعه فیلم می داند که داستان شامل پیتر پارکر تام هلند است که توسط دیوانگی های چند جانبه بمباران شده است ، و این تریلر آن را تأیید کرد. به دلیل مشکلی که در طلسم دکتر استرنج وجود دارد که باعث می شود مردم فراموش کنند که پیتر و مرد عنکبوتی یکی هستند ، ثبات فضا-زمان دستکاری شده است و در نتیجه واقعیت های دیگر به واقعیت اصلی MCU نفوذ می کند. ما در انتهای تریلر ، دکتر اختاپوس دکتر آلفرد مولینا را می بینیم ، و برخی از رعد و برق ها زودتر از او آمدن الکترو توسط جیمی فاکس را تحریک می کنند. اما این یک بمب کدو تنبل با ظاهری آشنا است که روی پل فرود می آید و در آنجا همه این تخریب ها در حال رخ دادن است و در نهایت تأیید می کند که نسخه ویلم دافو از Green Goblin در Spider-Man: No Way Home ظاهر می شود. خودتان ببینید:

ویلم دافو در سال 2002 در نقش مرد نورانی اسبورن بازی کرد ، و در حالی که این شخصیت هنگامی که در تلاش برای کشتن توبی مگوایر توسط گلایدر گابلین خود محکم شد ، با مرگ خود مواجه شد. پیتر پارکر ، دافو در فیلم های مرد عنکبوتی 2 و مرد عنکبوتی 3 نقش آفرینی کردند چون هری آزبورن جیمز فرانکو از پدر فوق العاده اش درگذشته دیدن کرد. با این حال ، تقریباً 20 سال بعد ، ما سرانجام با معامله واقعی مجدداً متحد می شویم ، زیرا در ماه فوریه شایعه شد که دافو در فیلم Spider-Man: No Way Home دیده شده است.

اکنون که می دانیم مطمئناً ویلم دافو در مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه ظاهر می شود ، سوال این است که چگونه گرین گابلین او حتی می تواند در این داستان دخیل باشد. باید تکرار شود ، او در پایان مرد عنکبوتی مرده بود ، پس معامله چیست؟ خب ، در حالی که مشخصاً مشخصات خود فیلم ذخیره شده است ، فراموش نکنیم که اتو اکتاویوس آلفرد مولینا و مکس دیلون جیمی فاکس نیز در فیلم مرد عنکبوتی 2 و شگفت انگیز با مرگ خود دیدار کردند. مرد عنکبوتی 2 به ترتیب ، و با این حال در سه کوئل نیز ظاهر می شوند.

خوب ، به لطف آلفرد مولینا ، ما می دانیم که با دکتر اختاپوس ، قیامت در محل کار نیست ، اما چیزی timey-wimey ، برای قرض گرفتن خط از دکتر هو. در ماه آوریل ، مولینا گفت داستان اوک در مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه وجود ندارد ، وقتی او را دیدیم که پس از متوقف کردن راکتور همجوشی خود از تخریب شهر نیویورک در قبر آبکی فرو رفت ، و به همین ترتیب ، او ظاهراً این حالت مشابه سال 2004 است. احتمالاً این مورد در مورد Electro و Green Goblin یکسان است ، به این معنی که هر دو از مرگ ربوده شده و در MCU ریخته می شوند. و در حالی که اوک حداقل قبل از پایان بازی مرد عنکبوتی 2 خود را بازخرید می کرد (هرچند این س begال را مطرح می کند که چرا ظاهراً در هیچ راهی به خانه به عنوان شخصیت شرور بازگشته است) ، نورمن آزبورن از ویلم دافو هنوز هم بسیار تحت تأثیر قرار گرفته بود. شخصیت شرور گوبلین او در مرد عنکبوتی ، و اکنون او می تواند ویرانی هایی را در جهان دیگری به وجود آورد.

همه چیز زمانی آشکار می شود که مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در 17 دسامبر به سینما می رود. با این اوصاف ، درست مانند این بار که الکترو این بار آبی نمی شود ، انگشتانم از این که گرین گوبلین در فیلم جدید لباس متفاوتی می پوشد ، دور شده است. آن کت و شلوار شبیه به پاور رنجرز در اوایل دهه 2000 محبوبیت زیادی نداشت و هنوز هم وجود ندارد ، بنابراین شخصیت شوم ویلم دافو نیاز مبرم به ارتقا دارد.

در حالی که منتظر موارد بیشتری هستیم Spider-Man: No Way Home به روز می شود ، با راهنمای فیلم های مارول آینده ما در مورد فیلم MCU چیزهای دیگر را بیاموزید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و داکتر هور به او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *