تریلر Reminiscence The Greatest Showman’s Hugh Jackman و Rebecca Ferguson برای یک رمز و راز علمی تخیلی Trippy

از سال 2006 ، نویسنده / کارگردان / تهیه کننده لیزا جوی ذهن طرفداران علمی تخیلی را روی صفحه کوچک به عنوان یکی از مغزهای اصلی ماجراجویی سنگین که Westworld HBO است ، خم می کند. اکنون فیلمساز مهارت های خود را به دنیای فیلم آورده است. تابستان امسال قرار است اولین اکران جدید کارگردانی فیلم Joy با انتشار تریلر جدید Reminiscence با بازی هیو جکمن و ربکا فرگوسن آغاز شود و اکنون قرار است با اولین تریلر خود شما را فریب دهد.

بر اساس یک فیلمنامه اصلی توسط لیزا جوی ، Reminiscence مخاطبان را به یک نسخه نه چندان دور در آینده از میامی ، فلوریدا می برد – شهری که شبانه به دلیل گرمای شدید هوا در روز و آب کار می کند. -به دلیل افزایش جزر و مد خیابان ها پر شده است. زمان بدی برای زنده ماندن است ، اما یک فناوری وجود دارد که به هر کاربر امکان می دهد خاطرات خود را از نو بسازد و دوباره مرور کند. نیک بانیستر (هیو جکمن) یک محقق خصوصی است که از این تجهیزات در کار خود استفاده می کند ، و هنگامی که یک زن مرموز به نام مای (ربکا فرگوسن) به دفتر او می رسد ، او را از یک سوراخ خرگوش کاملاً عجیب پرتاب می کنند.

فیلم جدید نشانگر دیدار مجدد هیو جکمن و ربکا فرگوسن است که قبلاً این فرصت را داشتند که در نمایش موزیکال The Greatest Showman با هم کار کنند و مانند این پروژه ، بازیگر خاطره نیز بازیگران پشتیبان قاتلی را در اختیار دارد. تندیوی نیوتن و آنجلا سارافیان که با لیزا جوی در Westworld نیز کار می کنند ، همانند دانیل وو ، ناتالی مارتینز و کلیف کورتیس در این گروه عضو هستند. قطعاً هیچ انتظاری برای آواز و رقص وجود ندارد ، اما در عوض به نظر می رسد که با یک کنش پرطمطراق و پرطمطراق همراه با روایتی کاملاً نوآوری و پرطرفدار روبرو خواهیم شد.

یک برنامه جالب برای یک فیلم علمی-تخیلی ، و میزان ساخت و نقشه جهانی که با موفقیت در تریلر به دست می آورد هیجان انگیز است. با تماشای این پیش نمایش ، احساس می کنم که بدون اینکه اطلاعات زیادی نیز ارائه شود و احساس خرابکاری کند ، تصور درستی از اینکه این فیلم قرار است به چه صورت باشد ، بدست آوردم. امیدوارم معلوم شود که همه موارد ابتدایی مورد نیاز برای غوطه وری در این فیلم پرفروش است.

بخشی از برادران وارنر. 2021 ™ ، یادآوری یک دیجیتال روز و روز است. اکران تئاتری شبیه گودزیلا در مقابل کونگ ، مورتال کمبت و این هفته The Conjuring: The Devil Made Me Do It. این فیلم در تاریخ 20 آگوست به نمایش در خواهد آمد در داخل کشور ، و در همان روز (با نامزدی 31 روزه محدود) برای پخش در HBO Max نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. برای بررسی اینکه عناوین دیگری در چند ماه آینده از پایک پایین می آیند ، حتماً هم راهنمای فیلم تابستانی 2021 و هم تقویم انتشار فیلم 2021 را بررسی کنید.

NJ بومی که LA را صدا می زند ؛ در یک رویای زندگی می کند. یک پیشکسوت یک دهه به علاوه CinemaBlend ؛ بی نهایت مشتاق شغلی است که از کلاس هفتم آرزو داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *