تریلر گروه قرمز پادشاه دارای اسبابک ، خشونت و سر بریدن است

پس از هفت تغییر تاریخ اکران ، در میان یک سال پرآشوب و گیج کننده در گیشه ، مرد پادشاه ، کارگردان متیو ووگان آماده غوغا است. پیش درآمد فیلم فوق العاده معروف به Kingsman ، این آخرین ماجراجویی مخاطبان را به جایی می برد که همه چیز از آنجا شروع شد. و اکنون ، ما به لطف اولین تریلر فیلم Red Band در فیلم جدید ، نگاهی جدید به آنچه در شرف وقوع است ، داریم. که به نظر می رسد یک زمان خوب خونین است ، با سر بریدن. مرد. همانطور که اورلاندو آکسفورد (رالف فاینس) و قهرمان او ، کنراد (هریس دیکنسون) در حال انجام توطئه ای برای از بین بردن تعادل در سطح جهانی هستند ، آنها باید از هوش خود استفاده کنند تا جلوتر از بازی بمانند. اگرچه مطمئناً از عوامل دیگر ، با بازی Gmama Arterton و Djimon Hounsou ، کمک خواهد شد.

فیلم The King’s Man قرار است در 22 دسامبر ، تنها در سینماها ، اکران شود. اگرچه خود را فقط به رویای آینده محدود نکنید ، زیرا برخی از هیجانات فوری دیگر در برنامه اکران 2021 وجود دارد! بنابراین نگاهی بیندازید و به یاد داشته باشید که آیا قصد داریم برای یک ماجراجویی حرکت کنیم ، یا فقط تماشای یک فیلم در تئاتر نزدیک شما ، رفتارها باعث علاقه مندان به سینما می شود.

در آینده بیشتر …

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *