تریلر مرد عنکبوتی: به هیچ وجه در خانه نمایش داده نشده است ، در اینجا چه اتفاقی می افتد

در مورد سومین فیلم مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول با عنوان Spider-Man: No Way Home وجود دارد. استودیو مارول ، در بیشتر موارد ، روی انتشار Shang-Chi و Legend of the 10 Rings and Eternals تمرکز کرده است ، دو فیلم MCU که قبل از ورود مرد عنکبوتی در ماه دسامبر پخش خواهند شد. و فراخوان برای یک تریلر از طرفداران Spidey بلندتر و بلندتر شده است. خوب ، تصاویری برای مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه بالاخره به نمایش درآمد و زمینه را برای جنون چندجهانی فراهم کرد.

به خواندن ادامه ندهید مگر اینکه بخواهید از مشخصات طرح مرد عنکبوتی غافل شوید: راهی به خانه نیست در واقع ، اینجا در حال جدی شدن است.

تریلر با پیتر پارکر (تام هلند) شروع می شود که با عواقب اصلی نمایش در پایان Spider-Man: Far From Home سروکار دارد. ، وقتی J. Jonah Jameson (JK Simmons) هویت مخفی قهرمان را فاش کرد و او را مسئول قتل Mysterio (Jake Gyllenhaal) دانست. پیتر که نگران امنیت دوستان و خانواده اش است ، به قهرمان مارول نزدیک می شود که فکر می کند می تواند به او کمک کند: دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ).

استرنج به پیتر می گوید که می تواند جادویی را ایجاد کند که همه را در نیویورک مجذوب خود کند. یورک فراموش می کند که آنها هویت مخفی او را می دانند. اما پیتر دوست دارد برخی از افراد در محیط داخلی خود به ویژه ند (یعقوب باتالون) ، ام جی (زندایا) و عمه می (ماریسا تومی) را به خاطر بسپارند. با این حال ، با صحبت از طریق طلسم ، پیتر تمرکز استرنج را به هم می ریزد ، و استاد جادوگر در نهایت پورتال هایی را به روی چند جهان باز می کند که واقعیت پیتر را تهدید می کند.

موجی از موارد خاص وجود دارد اثرات و مجموعه های اکشن بلیط های بزرگ ، که در پایان فیلم با تغییر بازی تغییر می کند: آلفرد مولینا در نقش دکتر اتو اکتاویوس ، روی پرده می آید و می گوید: “سلام ، پیتر.”

بنابراین رسمی است. پنجره ای بین سه گانه سم رایمی سونی و فیلم های فعلی که در دنیای سینمایی مارول ساخته می شود باز شده است. آیا این بدان معناست که شخصیت های بیشتری از طریق آن پرواز می کنند؟ شایعات بیش از حد کافی وجود داشته است. ظاهراً ویلم دافو در نقش نورمن آزبورن برمی گردد و ممکن است او در حال ساخت یک Sinister Six باشد که شامل خود ، داک اوک ، الکترو (جیمی فاکس) و دیگر افراد می شود. البته ، این بدان معناست که شایعات توبی مگوایر و اندرو گارفیلد برای بازی در نقش Spider-Man: No Way Home هنوز در حال بازی هستند ، اگرچه آنها را در این اولین فیلم نمی بینیم.

در حداقل ، این اولین نگاه فوق العاده هیجان انگیز به فصل مورد انتظار مشتاقانه ماجراهای مرد عنکبوتی در MCU است. من دوست دارم که این اولین بار است که پیتر مسئول مشکلاتی است که برای او اتفاق می افتد ، و عواقب اقدامات او تنها به خاطر اوست ، و نه خلاصه ای از مسئله تونی استارک. به طور طبیعی ، ما امیدواریم که پنج فیلم مرد عنکبوتی دیگر تحت هدایت کوین فایگه در استودیو مارول ساخته شود. سونی و دیزنی واقعاً باید این معامله محوری را حفظ کنند.

وقتی 17 سپتامبر در سینماها اکران می شود ، به دنبال مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست.

معتادان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *