تریلر انتقام جویان: پایان بازی Russo Brothers به ​​Spider-Man: No Way Home رکورد مشاهده را شکست

این هفته برای طرفداران مرد عنکبوتی هفته بسیار خوبی بود. تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home یکشنبه گذشته فاش شد و باعث شد سونی و مارول استودیو آن را به سرعت از اینترنت حذف کنند. این تریلر روز بعد (همزمان با CinemaCon) به طور رسمی منتشر می شود ، و گفته می شود که باعث ایجاد هیاهو در بین طرفداران شده است. در نتیجه ، تریلر تیزر سه دقیقه ای رکورد تماشای قبلی Avengers: Endgame را شکست و برادران روسو به موفقیت این تریلر واکنش نشان دادند.

تیزر The Spider-Man: No Way Home این تریلر در 24 ساعت اول خود در اینترنت 355.5 میلیون بازدید داشت. اولین تریلر انتقام جویان: Endgame قبلاً این رکورد را با رکورد تماشای 24 ساعته 289 میلیون بازدید داشت. از آنجا که آنها پشت سر بازی Endgame و دو تن از کارگردانان تأثیرگذار دنیای سینمایی مارول هستند ، مناسب بود که جو و آنتونی روسو به تریلر عظیم واکنش نشان دهند. پست اینستاگرامی Russos را ببینید تا ببینید که چگونه تریلر شکستن ضبط فیلم No Way Home را جشن گرفتند: برادران به تریلر واکنش نشان می دهند ، زیرا آنها ارتباط خاصی با مرد عنکبوتی تام هالند دارند. سالها پیش ، فیلمسازان نقش بزرگی در انتخاب وی به عنوان پیتر پارکر برای اولین بازی در فیلم Captain America: Civil War ایفا کردند. و آن فیلم در نهایت بازیگر و شخصیت اصلی را در MCU تبدیل خواهد کرد. بنابراین برای جو و آنتونی روسو ، باید خوشحال کننده بود که ببینیم هلند و برداشت او از قهرمان جوان در چند سال گذشته بسیار مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. اما خود هلند چگونه به افت تریلر واکنش نشان داد؟

خب ، تام هالند در زمانی که تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد در هواپیما بود و هنگامی که بالاخره واکنش بسیار مشتاقانه ای نشان داد تلفنش را روشن کرد و چگونه می توان او را سرزنش کرد؟ این تریلر نشان می دهد که دکتر استرنج و پیتر با هم در کنار جلوه های بصری بسیار ناخوشایند کار می کنند. ماهیت چند جانبه فیلم به طور کامل نمایش داده شد و پیامدهای آن برای کل MCU هیجان انگیز است. امیدوارم فیلم قبل از آن انتظارات بسیار زیادی را برآورده کند.

گذشته از اختاپوس دکتر آلفرد مولینا ، این تریلر همچنین تأیید کرد که شرور اصلی دیگری از فیلم های مرد عنکبوتی سام Raimi در حال بازگشت است. در طول تریلر ، صدای خنده گرین گرین گوبلین ویلم دافو را بشنوید. به نظر می رسد که فیلم چندین جهان و شرور را گرد هم می آورد ، از جمله Electro از Jaimie Foxx (با دیگران بالقوه) ، که نشان می دهد ممکن است نسخه ای از Sinister Six را ببینیم. گفته می شود توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به عنوان مرد عنکبوتی مربوط به خود باز خواهند گشت ، این بدان معناست که ما سرانجام می توانیم یک نسخه زنده از میم بدنام مرد عنکبوتی بدنام را مشاهده کنیم.

مرد عنکبوتی ؛ No Way Home قرار است 17 دسامبر اکران شود و به زودی نمی تواند بیاید. هرچند قبل از اکران ، می توانید شانگ چی و افسانه ده حلقه را در 3 سپتامبر و Eternals را که توسط برنده اسکار Chloà © Zhao کارگردانی شده است ، در 5 نوامبر بگیرید. MCU در حال پخش فیلم هایش است مطمئناً از بازگشت آنها خوشحال هستید!

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راهی برای قلب من است. از همه چیز لذت ببرید ، از فیلم های مارول گرفته تا فیلم های کمدی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *